Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] 35 lat na scenie! Edyta Geppert świętowała jubileusz w Kutnie

Wydarzenia 27-02-2020 Autor: bnp
7

"Za wesoła, za smutna, za z New York, za z Kutna" - trasa koncertowa w ramach 35-lecia działalności artystycznej Edyty Geppert wiedzie również przez nasze miasto. Jedna z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej ostatnich dekad gościła dziś w Kutnowskim Domu Kultury. 

Recital Edyty Geppert to interpretatorski kunszt i niezwykła umiejętność budowania ostro skontrastowanych nastrojów: piosenki liryczne zderzone są z dramatycznymi, a dramatyczne z zabawnymi, a nawet kabaretowymi – te ostatnie z tekstami klasyka gatunku – Mariana Hemara. Dzisiejszy koncert był też niezwykłą okazją przeżycia emocji, jakich mogą dostarczyć publiczności tylko nieliczni, obdarzeni prawdziwą charyzmą artyści.

A Edyta Geppert z pewnością zalicza się do ich grona. Na swoim koncie ma 11 albumów studyjnych i tuzin przebojów, które na dobre zagościły w sercach Polaków. Nie zabrakło ich także w trakcie dzisiejszego koncertu w Kutnie, a występ artystki zwieńczyło nieśmiertelne "Och życie, kocham Cię nad życie". Piosenkarce towarzyszył jej mąż, Piotr Loretz, bez którego damsko-męskie perypetie recitalowe nie byłyby możliwe.

Występ Edyty Geppert publiczność nagrodziła gromkimi brawami, zaś organizatorzy wręczyli artystce przepiękny bukiet kwiatów. 

komentarze (7)
Dodaj komentarz

Ciemno jak w grobowcu i 95zl to już przesada za taki koncert....

Jak dla mnie to pani Geppert mogłaby zaśpiewać więcej piosenek z dawnych lat, były weselsze i bardziej wpadały w ucho np ta z filmu Kogel -Mogel Na czwartkowym koncercie było bardzo sztywno i smutno, może tak miało być i taka była aranżacja ale spodziewałam się czegoś więcej no i cena biletu 95 zł za godzinny koncert z małym bisem to chyba za dużo.

"Haha" byłeś na koncercie, że takie mądre komentarze zamieszczasz. Jak się nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej zamilczeć.

A ta starsza pani jeszcze chce zaistnieć.

Ta Pani zaistniała dawno temu.

A ty rozumiem chcesz umrzeć młodo? A jak się zestarzejesz, to, jak słoń do dżungli, pójdziesz umrzeć do lasu?

Zgadza się i jeszcze wezmę cie ze sobą.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także