Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Czołówka na wiadukcie, ul. Łęczycka zablokowana. Sprawca miał ponad 2 promile!

Wydarzenia 12-03-2019 Autor: bnp/ez
11

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło przed godz. 20. przy ul. Łęczyckiej. Ruch na odcinku wiaduktu był całkowicie zablokowany. Poszkodowana została jedna osoba, niewykluczone, że sprawca wypadku jechał na podwójnym gazie.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierowca osobowego opla, w niewyjaśnionych jak dotąd okolicznościach, zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do czołowego zderzenia z renault kierowanym przez starszego mężczyznę. Senior trafił do kutnowskiego szpitala. Na chwilę obecną nie wiadomo dokładnie, jakich doznał obrażeń. Jak udało się nam ustalić, istnieje podejrzenie, że kierowca opla prowadził auto pod wpływem alkoholu. O szczegółach tego zajścia będziemy informować na bieżąco.  

[AKTUALIZACJA]

Policjanci będący na miejscu zdarzenia przebadali kierowców pod kątem obecności alkoholu. Jak się okazało, 38-latek kierujący oplem, który doprowadził do stłuczki z renault megane, miał w organizmie nieco ponad 2 promile. Mundurowi w związku z przestępstwem - prowadzeniem pojazdu na „podwójnym gazie” i spowodowaniem kolizji drogowej, prowadzą czynności.

Zdarzenie, choć groźnie wyglądało, zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowca renault, który trafił do szpitala, nie doznał poważniejszych obrażeń.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

„podwójnym gazie” - ludzie piszcie: pod wpływem alkoholu. Ta pijana Ł A J Z A powinna za swoje pieniądze pokryć koszy naprawy wiaduktu nie mówiąc już o uszkodzonym samochodzie drugiego kierowcy...

Szkoda tylko, że poszkodowany kierowca trafił do kutnowskiego szpitala - tam teraz takie gorące tematy.

W niedzielę obok galerii na Kościuszki też jechało auto na czołowe był to passat B5 srebrny po czym kierowca odbil w ostatniej chwili i wjechał na chodnik .Więcej kontroli nocnych w weekendy !!!

Ludzie co to sie wyrabia w tym kutnie to głowa mala. Co chwila jakieś wypadki. Ciewe co robi Policja na którą wszyscy zaperdlamy? Jeszcze trochę to co drugi będzie jeździł pijany.

jakby postawiono policjanta na każdym skrzyżowaniu z alkomatem to miałczałbyś, że są korki, że musisz dmuchać..

Jak obserwuję od jakiegoś czasu policja robi łapanki w centrum na rondzie. Za pasy, za telefon, za kierunki i statystyka skacze

Ceramiczny błotnik w opelku

Jak to ceramiczny?

Jle mjał promili

Tyle ile ty IQ

uu błysnąłeś, tylko szkoda, że nie intelektem

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także