Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Wypadek na "krajówce", ranny rowerzysta. Są utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: bnp
6

Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, do którego doszło po godz. 17, na 361 km drogi krajowej nr 92 (przy Agromie), gdzie potrącony został rowerzysta. 

Z nieznanych jak dotąd przyczyn renault clio potrąciło rowerzystę. Poszkodowanego mężczyznę przetransportowano do szpitala. 

- Na chwilę obecną nie wiadomo, jak doszło do potrącenie. Jeden z pas w kierunku Łowicza jest aktualnie zablokowany - wyjaśnia Daria Fraszczyk z kutnowskiej policji. 

Jak ustalili funkcjonariusze, w momencie zdarzenia zarówno rowerzysta, jak i kierowca renault byli trzeźwi. 
 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

A o upadku koszykówki cisza i o personalnym uderzeniu zawodników w Jacka S. który to ich oszukał zapraszam do lektury ****://zatrzy.pl/grochowski-szczerze-o-kutnie-smiech-przez-lzy/

A Renault Clio było trzeźwe ?

To zdarzenie miało miejsce - współrzędne - N: 52 13' 19'' E: 19 26'29'' lub X: 484080.37 Y: 530154.74. Agromarket na Kotliskach

Rowerzyści i piesi uważają że są najmadrzejsi na drogach. A tak naprawdę jak są nie oswietleni w nocy poza terenem zabudowanym to naprawdę ich nie widać i kierowca nie ma szans ich zobaczyć w odpowiednim momencie. Trochę rozsądku potrzeba.

"w momencie zdarzenia zarówno rowerzysta, jak i kierowca renault byli trzeźwi" - OK! Pytanie jest takie: czy obaj byli oświetleni??? Zakładam, że Renault - TAK. A rowerzysta???

361 km. I już każdy dokładnie wie gdzie dokładnie znajduje się to miejsce. Oj redakcjo, redakcjo. Nawet nie chce się Wam wyszukać pod jaką miejscowość podlega ten odcinek, tylko kopiujecie to co Wam przekaże policja. Zero własnej inwencji.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także