Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] Wypadek pod Kutnem: zderzyły się dwa volkswageny

Wydarzenia 14-03-2019 Autor: ksz/ez Foto: ez
0

Około godziny 10:10 na Drodze Krajowej nr 92 na wysokości miejscowości Podczachy (gm. Kutno) doszło do wypadku. Na miejscu działają służby, jeden pas ruchu jest zablokowany.

Jak się dowiadujemy, zderzyły się ze sobą dwa volkswageny: osobowy i dostawczy. Pas jezdni w stronę Krośniewic jest zablokowany, ruch odbywa się wahadłowo. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, zadysponowana została również karetka pogotowia.

To nie jedyny wypadek dzisiaj. Chwilę po godzinie 7:00 w autobus z dziećmi wjechała osobówka a przed 11:00 na autostradzie auto uderzyło w bariery. Z kolei około godziny 13:00 doszło do stłuczki pod szpitalem oraz poważnego wypadku na skrzyżowaniu ul. Kościuszki i Chodkiewicza, w wyniku którego nieprzytomny motocyklista trafił do szpitala.

Wkrótce więcej informacji.

[AKTUALIZACJA]

Jak wynika z ustaleń mundurowych, kierowca vw golfa zatrzymał się przed przejściem dla pieszych chcąc przepuścić kobietę. Jadący za nim 62-letni mężczyzna kierujący dostawczakiem - volkswagenem T4, uderzył w tył osobówki. 

- Sprawca zdarzenia był trzeźwy. Kierowcę z osobowego volkswagena przetransportowano do szpitala, gdzie został na obserwacji - mówi nam asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy kutnowskiej policji.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także