Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Aktywna sobota w Kutnie: joga w parku i pluski na basenie miejskim

Wydarzenia 22-06-2019 Autor: ez.
14

Mieszkańcy Kutna i okolic nie mogli narzekać dzisiejszego przedpołudnia na nudę. Po pierwsze dlatego, że dziś otwarto basen miejski przy ul Narutowicza, a po drugie, pod budynkiem Kutnowskiego Domu Kultury aktywnie celebrowano Międzynarodowy Dzień Jogi.

Za oknami lato pełną gębą, choć kalendarzowe rozpoczęło się dopiero wczoraj. Dla wielu mieszkańców naszego miasta, a zwłaszcza dzieci, które mają już upragnione wakacje, idealnym miejscem na ochłodę i zażycie wodnych rozrywek jest basen miejski, którego otwarcie miało miejsce dzisiaj. Do dyspozycji gości jest niezmiennie brodzik dla najmłodszych oraz głębsza niecka dla bardziej doświadczonych. Z basenu może korzystać każdy w godzinach 10:30-18:00.

Z kolei miłośnicy aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, a już niekoniecznie wodnych szaleństw, wybrali się dziś przed południem do parku Traugutta. Tam bowiem w godz. 11-13 odbywały się zajęcia z jogi, w których uczestniczyła płeć piękna. A to wszystko w ramach Międzynarodowego Dnia Jogi, którego zorganizowanie było strzałem w dziesiątkę, bowiem pogoda dopisała, dzięki czemu zajęcia mogły  odbyć się na łonie natury.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Zamiast jogi poćwiczacie sobie zajoba lepiej

A ja popieram Asa . Tylko durni ludzie będą moczyć się w zasilanym basenie w jakimś zascianku .

Najcenniejsze dla propagowania zdrowego trybu życia sa tu te panie ze zdjęć, które są już starsze i siłą rzeczy figur doskonałych nie mają. Ale dzięki jodze czy basenowi z pewnością będą zdrowsze a ich dystans do sibie świadczy o tym, że to babki mądre i dojrzałe. Szacunek i brawa.

JA ćwiczę jogę od dłuższego czasu i jestem na tych zdjęciach. Komentarze negatywne nie sprawią mi przykrości ponieważ dzieki jodze żyję bez tabletek przeciwbólowych a łykałam je całe lata. Początki były trudne ale wytrwałam. Również dzieki temu, że ćwiczymy w grupie i jedna drugą wspiera. Co mi tam bajdurzenie jakiegoś Asa, całkowitą racje ma Asia. Dziewczyny , namawiam Was ze szczerego serca, przychodzcie do nas i ćwiczcie. Poprawa fizyczna i psychiczna jest po pewnym czasie OGROMNA. Pójście na pierwsze zajęcia kilka lat temu to była jedna z najlepszychndecyzji mojego życia.

A czy są takie zajęcia tylko dla początkujących? Jestem zainteresowana bardzo!

100% racji. Zresztą kto tak naprawdę przejmuje sie komentarzami gości pokroju przerażonej czy Asa. Róbić swoje i to co dla nas dobre. Proste.

Widzę to tak : siedzi za kompem taki As i ponieważ jest nieudacznikiem to musi gdzieś wylać swoje frustracje. Na żadne ćwiczenia nie pójdzie i swiatu sie nie pokaże ale trochę radości z hejtu musi sobie dostarczyć. Żenada. Brawo Asia!

Asia jaka ty jesteś głupia i ograniczona.

W czym dostrzegasz ograniczenie Asi? Sprawa wygląda tak, że Ona ma całkowitą rację. Brak ruchu to obecnie choroba cywilizacji i każda próba aktywności fizycznej zasługuje na wsparcie. Ludzie w każdym wieku powinni sie ruszać i starać się zyć bardziej aktywnie. Jesli dzieje sie to w grupach to zasługuje na uznanie podwójnie bo brak komunikacji społecznej to następny zły znak naszych czasów. Zaden sms nie zastapi rozmowy i bezpośredniego kontaktu z innym człowiekiem a jesli dzieje sie to w trakcie zdrowych, pożytecznych zajęć to jest to warte propagowania i nasladownictwa. Jeśli tego nie rozumiesz to podejrzewam, że to ty jesteś wyjątkowo ograniczony i niezbyt mądry. Przełamanie własnych słabości to jest prawdziwa odwaga i ja osobiście podziwiam te Panie ćwiczące jogę mimo różnego wieku i wyglądu. Piekno jest w nas ale nie zakładam byś to zrozumiał. Bez odbioru.

I tak to własnie wygląda...jedni pływają i dobrze się bawią,drudzy spotykają się w parku by ćwiczyć jogę ... a inni siedzą przed komputerem,krytykują wszystko i wszystkich. Nic im się nie podoba i nic im nie odpowiada. Piją piwko,rosną im brzuchy i klikąjac zmieniają świat- objawiając nam swoje jedynie słuszne racje....MIŁEJ NIEDZIELI DLA WSZYSTKICH !!!

jakie beznadziejne zdjęcia.- tyłki jogowe

Nick dobrałas sobie bardzo prawidłowo. Jeśli tylko tyle dostrzegłaś i zrozumiałaś z ćwiczeń jogi to powinnaś być przerażona nie na żarty swoimi ograniczeniami. Współczuję.

nie mam nic do jogi,- joga jest oki, tyko do fotografa i do tego kto takie zdjęcia na neta wrzuca

Można się wysiusiac

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także