Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Auto w rowie. Golf zmasakrowany przez...

Wydarzenia 11-07-2019 Autor: ez. Foto: toza
6

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Pomarzanach (gm. Krośniewice), policja w Kutnie otrzymała o godz. 7:02. Po dojechaniu patrolu okazało się, że samochód znajduje się w rowie. Jak do tego doszło?

Z informacji przekazanych nam od dyżurnego KPP w Kutnie wynika, że mundurowi, którzy z samego rana udali się do miejsc. Pomarzany prowadzą tam czynności mające na celu ustalenie okoliczności zdarzenia. Dowiedzieliśmy się również, że samochód był opuszczony i zamknięty, policja musiała więc najpierw dotrzeć do kierowcy. Wygląda na to, że udało się go odnaleźć. Jak relacjonował służbom, na jezdnię wybiegła mu zwierzyna leśna. Na szczęście incydent, choć groźnie wyglądający, nie był poważny. Nikt nie został poszkodowany.

Samochód został już wyciągnięty z rowu, na miejscu wciąż działania prowadzą mundurowi. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Taki zabytek zniszczony... coz wyklepie się...

Brak kamizelek odblaskowych ? Jedna osoba miała kamizelkę ( podejrzewam że kierowca lawety ) a dwójka ( kabieta + meżczyzna nie mieli aczkolwiek myśle że jedna osoba z tej dwójki była kierowcą owego auta

Wlasnie..tez jechalem po 6 i stał..a wracalem po 11 to dopiero laweta go zabierala..choc moim zdaniem laweta nie zachowala ostroznosci..bo na łuku..bez sygnalow swietlnych..bez kamizelek odblaskowych..zero jakis zabezpieczen..dobrze ze do nastepnego zdarzenia nie doszlo..

O 5.29 już stał na poboczu

Ile już aut już leżało w tym rowie przez tyle lat. To samo miejsce. Może chociaż znak informujący kierowców o możliwości wpadnięcia w poślizg????? Znak taki istnieje A-15 dodatkowo lub A-30. To nie jest wielki wydatek. Zarządca drogi powinien się tym zająć a obecna Burmistrz Krośniewic chociaż wystosować do zarządcy drogi pismo. Dobrze by to wyglądało.

Jak o 7 rano był w rowie jak o 6:20 jechałem do pracy to stał na poboczu tak jak na zdjęciu... co wy za bzdury piszecie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także