Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] „Bezmyślne barany!”. Niedzielni kierowcy znów w akcji w Żychlinie...

Wydarzenia 14-06-2019 Autor: toza
12

Na naszych łamach niejednokrotnie informowaliśmy o tym, że druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Żychlina nie mają lekkiego życia. Ta jednostka jest bardzo często dysponowana do przeróżnych zdarzeń, jednak zdarza się, że wyjazd ze strażnicy staje się niemożliwy. A wszystko przez kierowców, którzy wyobraźnię mają głęboko w... niech każdy dopisze sobie koniec tego zdania wedle własnego uznania.

- Nie pomagają akcje informacyjne, nie pomaga widoczne i czytelne oznakowanie, nie pomagają upomnienia od strażaków. W dalszym ciągu nasz podjazd jest zastawiany przez pojazdy osób, które przyjeżdżają na targ i podczas parkowania nie myślą. W takich przypadkach za każdym razem będziemy prosić o pomoc Policję! - napisali dziś na facebooku druhowie z OSP Żychlin.

Pod postem rozgorzała gorąca dyskusja. Internauci nie zostawiają suchej nitki na tych spośród zmotoryzowanych, którzy urządzili sobie parking przy wyjeździe z siedziby OSP Żychlin.

Wydarzenia

komentarze (12)
Dodaj komentarz

może zamiast szczekac trzeba pomyśleć o parkingach

Zamknij mordę

Najlepiej na Orlen jechać i haha ha hi hi hi to im idzie najlepiej ,ewentualnie zgłoszenie jest o źle zaparkowany samochodzie który utrudnia ruch to zanim się pojawia to już temat dawno nieaktualny. W czwartki i soboty przejeżdżają po parę razy i zero reakcji to i ludzie się nauczyli ,że można a że nie ma parkinu ? No trudno to nie oznacza, że można stanąć sobie gdzie się chce i jak się chce tym bardziej znaki są. A czasem przejechać, minąć się to jakaś masakra jest. Ale oni wolą na jedzonko na Orlen i ha ha ha hi hi hi czas leci,amatorka straszna tylko nie piszcie czasem że tak nie jest bo łatwo to można potwierdzićemoji.

Barany to są w owczarni redaktorze zaspany! Stają gdzie mogą w Żychlinie zapomniano o parkingach w przeciwieństwie do Kutna

To w zychlinie jest policja?

Coś tam jest trzeba spytać na stacji.

Nie widzę problemu, powini staranować blokujące auta, obciążyć wszystkimi kosztami, odebrać prawo jazdy, wysłać na ponowny kurs i pozamiatane . 

Policji w Żychlinie możesz szukać ze świeczką.Przy skręcie z ulicy Orłowskiego jest Plac Wolności przy którym stoi znak zakaz zatrzymywania i postoju trzeba to zobaczyć co się dzieje w sobotę i w czwartek.

Takie sytuacje najczęściej w czwartek i sobotę Zaangażować policję i roztawic metalowe bramki wysokie mandaty i blokady na koła to się może barany naucza

Tylko wysoki mandat rozwiąże problem , jak dużo zapłaci to na długo zapamięta. A nawiasem mówiąc gdzie była policja z Żychlina ? .

Pewnie na targu...

Lubią też stać na Orlenie i prowadzić rozmowy z dziewczynami ???? A robota nie zając nie ucieknie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także