Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Coś dla małych i dużych. „Chcemy dbać o zdrowie i kondycję”

Wydarzenia 18-11-2019 Autor: toza, Gmina Bedlno Foto: Gmina Bedlno
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (3)
Dodaj komentarz

Ok. Fajnie, niech robią jestem za ale po co ta cała parodia z tym otwarcie? Szkoda źe jeszcze nie bylo biskupa prezydenta i kilku posłów w osobie ,farbowanego lisa'. W niektórych jeszcze mocno siedzi komuna. Czyli trzeba cos robić ale bez parodji

"Be" i po co stękasz? Niewazne co sie w tej gminie zrobi i tak niektorzy stekaja. Ja rozumiem, ze tesknisz za czasami, kiedy rzadzili ludowcy, ale nie wszystkim tak sie wtedy dobrze żyło.

Boisko pełnowymiarowe zniszczyć! To HIT , czy KIT?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)