Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Duże zainteresowanie treningiem GROM-u. Namiastka wojsk specjalnych w Kutnie

Wydarzenia 03-12-2018 Autor: toza
21

Były żołnierz GROM-u, który przetrwał piekło podmokłej dżungli, Afganistanu i Iraku. Dziś w Kutnie gości Naval, który przeprowadził w naszym mieście elitarny i wyczerpujący trening sprawnościowy.

- Wyjeżdżając w różne części świata często, jako żołnierze, nie mamy możliwości zabrania ze sobą sprzętu do ćwiczenia. Ten trening jest naszym autorskim pomysłem, który pozwala ćwiczyć, być ciągle sprawnym, bez użycia sztang czy hantli – mówił Naval.

Zapewniał, że do tego treningu wystarczy niewielka przestrzeń i chęci. W dzisiejszych ćwiczeniach wzięło udział wiele osób w różnym przedziale wiekowym.

Trening przeprowadzono w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 w Kutnie. Jego organizatorem była Inicjatywa Społeczna „Za torami”.

Na godz. 18 zaplanowano spotkanie z byłym żołnierzem GROM-u. Odbędzie się ono w czytelni Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kutnie.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

nikt normalny nie bierze udziału w tego typu spędach

Może warto przeczytać jego książki. Zapoznać się jak działa GROM, a dopiero później komentować i oceniać..

wsioki z Kutna,jak czytam wasze kometarze to mam wielki ubaw

no i ci co zamiast próbować używać namiastki mózgu prężą mieśnie, znowu robią guuufnoburzę, najgorszy sort społeczny, sprawny mózg się liczy a nie jakieś fikołki, pompki i bieganie z karabinem - to jest patologia

W Awganistanie i Iraku to chyba nie ma dzungli

cztranie ze zrozumieniem sie kłania, Przeczytaj jego 1 ksiazke

w Awganistanie nie wiem ale w Afganistanie napewno nie hahahahahha

A gdzie jest napisane że jest ? Wyraźnie jest napisane "...piekło podmokłej dżungli, Afganistanu i Iraku ". Widzisz przecinek pomiędzy dżungli a Afganistanu ? 

Ale jest w paru innych miejscach

Fotka 10 pozdrowienia dla kolegi Masakry.

Jakie miasto taki komandos

Ja cwaniaczku miałeś wczoraj możliwość podzielenia się swoją opinią bezpośrednio z zainteresowanym . Czemu nie przyszedłeś? Lekcje były do odrobienia czy mama z domu nie puściła ?

Jakie miasto jaki "Ja"!

Fajne te karabiny z na trzeciej fotce. Takie same sprzedawałem jak odpust w parafii był.

no i znowu ci i te, co zamiast mozgu mają miesnie, żenada!

No niestety Marto Ty ze swojego mózgu nie robisz dobrego użytku. Gdybyś trochę poczytała, to wiedziałabyś, że wysiłek fizyczny jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania całego organizmu - w tym i mózgu. Nawet szachiści, ci na najwyższym poziomie, przed ważnymi turniejami dużo czasu spędzają na typowym treningu fizycznym. Pewnie o tym nie wiedziałaś. Więc może na początek mniej pisz a więcej czytaj. Wtedy bedziesz miała szansę mniej sie ośmieszać wypowiedziami bez sensu.

Marta ile twoja matka musiała śniegu zjeść żeby urodzić takiego bałwana

Pani Marto, słabe, bardzo słabe to było.. jeśli ma Pani jakieś uwagi do kogoś proszę podzielić się nimi twarzą w twarz, a nie być pierwszą z osób, która zaczyna hejt w sieci..

"marta" - czyżbyś była jedną z tych, które siedząc od rana do wieczora przed komputerem i rąbiąc tony delicji brzoskwiniowych, nie była w stanie ruszyć tłustego dupska i troszkę aktywności fizycznej liznąć???

Jak ja słysze słowo GROM od razu przypomina mi sie MOST i transport Rosja - Izrael.

I dobrze ci się przypomina . Bardzo kontrowersyjna akcja finansowana przez Art. B . przy czym Grom wtedy jeszcze nie istniał . Ale nie wątpliwie jest pewien związek .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także