Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Dwa auta zderzyły się pod Kutnem, jedno wpadło do rowu

Wydarzenia 24-06-2019 Autor: ez. Foto: toza
3

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło z samego rana w miejsc. Muchnice Nowe (gm. Strzelce), gdzie zderzyły się dwie osobówki. Jedna z nich w wyniku stłuczki wpadła do rowu.

Na miejscu od godz. 6:50 pracowały zarówno zastępy straży pożarnej jak i policja, która nadal wyjaśnia dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Do uczestników zderzenia wezwano także karetkę pogotowia. Nie wiadomo póki co, czy ktoś został poszkodowany.

Wkrótce więcej informacji.

Policja ustaliła, że kierujący samochodem marki Audi 38-latek wyprzedzając busa doprowadził do zderzenia czołowego z daewoo matizem. Kierująca nim kobieta doznała lekkich obrażeń, zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja.

komentarze (3)
Dodaj komentarz

Proszę zainteresować się motocyklami na obwodnicy Kutna w okolicy Łąkoszyna w godzinach wieczornych

Zapraszamy Policję na pomiar prędkości mędzy Dybowem a Głogowcem mam na myśli Florek ,Michałów tam się jeździ - masakra.Dojdzie do tragedii to się patrol pojawi.

Zabrać mu prawko a później na egzamin.W tych okolicach sami rajdowcy,Holendry ,Strzelce.Pokupuja jakieś gó...na z dziurawymi wydechami ledwo wyjadą z posesji i już ogień.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także