Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Dzieciaki się ucieszą. W Kutnie powstało nowe boisko

Wydarzenia 31-07-2020 Autor: toza, Kutnowski Budżet Obywatelski Foto: Kutnowski Budżet Obywatelski
22

Krajobraz ulicy Wybickiego nieco się zmienił, co jest dobrą informacją zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. W sąsiedztwie bloków nr 2 i 4 powstało nowe boisko. Inwestycja została zrealizowana w ramach ubiegłorocznej edycji Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Autorem tego pomysłu jest Łukasz Walczak. W swoim projekcie podkreślał, że wykonanie na boisku przy ul. Wybickiego nawierzchni wielofunkcyjnej umożliwi uprawianie tam różnych dyscyplin sportu oraz spędzanie miło czasu na świeżym powietrzu w okresie letnim.

- Realizacja tego projektu ma na celu stworzenie dla mieszkańców osiedla miejsca, gdzie będą mogli spędzać wolny czas oraz cieszyć się możliwością uprawiania dyscyplin sportu w sposób komfortowy i bezpieczny. Jest kierowany do osób w różnym przedziale wiekowym zarówno do dzieci , jak i ich rodziców oraz dziadków – uzasadniał w swoim projekcie Łukasz Walczak.

Koszt tego zadania wynosi 100 tys. zł. Dziś koordynatorzy Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego poinformowali, że nowe boisko jest już dostępne dla mieszkańców.

- Boisko na Wybickiego już na was czeka! Nowa nawierzchnia, bramki oraz kosze aż się proszą o pierwsze treningi i rozgrywki. Ślemy serdeczne podziękowania dla autora projektu, Łukasza Walczaka. Gratulujemy świetnego pomysłu i kibicujemy w dalszych działaniach na rzecz mieszkańców - mówią koordynatorzy KBO.

komentarze (22)
Dodaj komentarz

Najlepiej nic nie robić, wtedy będą wszyscy zadowoleni i będą mówili jednym głosem ,, ten radny nic nie robi" to takie polskie

to dziwne. bo wydawałoby się że każdy powinien działać w tej dziedzinie w której jest się fachowcę czyli rozumiem przestrzeganie prawa i bezpieczeństwa a tu co?! nawet ludzie mają dosyć tych dobroci

Boisko w tym miejscu,to poroniony pomysl.Dumny z tego dziela,moze byc tylko egoista,ktory telko widzi swoja korzysc.

Boisko w tym miejscu,to poroniony pomysl.Z tego moze byc dumny,tylko ten,kto jest egoista i mysli tylko o sobie.

On już więcej radnym nie zostanie jak i ten obok prezydentem . 

Jak już zrobili to boisko to powinny być jakieś ławki no i ogrodzenie pomalowane i monitoring by się przydał

A na ławkach leżały by pijane osiedlowe TROLE, panowie że zdjęcia to już naprawdę ostatnia wasza KADENCJA

Właśnie wróciłem z pracy do domu, pracuję w jednym z zakładów produkcji, w którym nikt mnie nie posadzi(jak to się mówi) włączyłem sobie telewizor i co... i słyszę tylko wrzaski z boiska które mam dosłownie pięć, może sześć metrów od mojego balkonu. Małe dzieci krzyczą a te starsze walą w piłę i używają przy tym dość głośno łaciny, super odpoczynek.

Zgadzam się. Dzieciory są nie do zniesienia. Rodzice nie reagują. Chciałoby się odpocząć po pracy, poczytać książkę, obejrzeć film, ale niestety się nie da. Zero wychowania przez rodziców zainteresowanych tylko pobieraniem zasiłków na wszystko, co się da.

Panie Walczak, rozumiem, że chciałby Pan być możliwie najbliżej swojego "genialnego" pomysłu, w takim razie proponuję zamianę mieszkań. Będzie Pan zachwycony z możliwości obcowania każdego słonecznego dnia z hałasem do późnych godzin wieczornych, głośną muzyką rapową, bogactwem słownictwa rynsztokowego i nieustającym napier..la..niem w piłkę, którego odgłos zwielokrotnia znajdujący się obok blok. Reflektuje Pan? W końcu to boisko to jakby Pana dziecko, powinien być Pan blisko.

No właśnie odnośnie radnego i tego funduszu obywatelskiego, boisko powstało bowiem z takich pieniędzy, czyli "naszych pieniędzy . Mieszkam w bloku nr 4 i nic w częśniej nie słyszałam że mają tu znów zrobić boisko, nikt nie pytał czy zgadzamy się na taki projekt to chyba powinna być wspólna decyzja, a nie tylko urzędu miasta i pana radnego, było nie było naszego dzielnicowego, do czego to podobne(no tak głos mieszkańców mają w d.... Państwo PiS-u)

Boisko jest w ramach budżetu obywatelskiego. Wiele osób zagłosował za tym projektem. Takie są zasady. Tego nie wymyślił sobie urząd miasta lecz mieszkańcy. Takie są fakty.

"an", to niech ci mieszkańcy pozamieniają się na mieszkania z mieszkańcami mieszkającymi tuż przy boisku - będą się mogli rozkoszować swoją decyzyjnością w budżecie obywatelskim.

Akurat on nie z PiSu. Xd

No tak ci na boisku będą odpoczywać poprzez rekraacje, a my mieszkający w bloku obok kiedy i gdzie mamy odpocząć nie da się nawet we własnym domu. To boisko dzieli od bloku nr 4, tylko chodnik, to skandal, że ono tu wogole ponownie zrobiono. Dla małych dzieci są pomysłowe place zabaw a dla starszych, jest tuż za rogiem -Orlik, to naruszenie prawa do odpoczynku najbliższych mieszkańców i niepotrzebnie wydane 100 000zł. PS. Czemu pan dzielnicowy Walczak nie wpadł na genialny pomysł, aby u siebie zorganizować takie boisku pod samym blokiem.

A jak tam płatne służby po parkach, bo jakoś Policjantów i Strażników tam nie widać chyba że się chowają i biorą kasę za nic.

Witam, opowiem jak dziś w nocy uprawiali sporty nocne na tym właśnie nowo oddanym boisku "stare osiedlowe konie takie od butelki, straszne hałasy , wrzaski i wycie jak do księżyca do późnych godzin nocnych. Mieszkam przy tym boisku, więc wyspałam się jak cholera, a o piątej rano musiałam iść do pracy. A to dopiero początek tej Lux rękraacji, czy jest się z czego cieszyć, teraz to wrzaski będą i w dzień i w nocy. Przecież to boisko jest o 10 metrów od bloku, gratuluję panu Walczak owiec, on powinien spać w bloku nr 4.

To tata z synkiem Liski z Wybickiego 2 tak wyją po nocach, albo leżą na lawecie na parkingu za Aleksem

To trzeba dzwonić po radnego będzie robił porządki jako dzielnicowy.

A co on.... może, przecież i tak wie co tu się wyprawia. Osiedlowe trole okradają Dino, terroryzują panie sprzedawczykiem, chleją i wrzeszczą całe noce a teraz poleżą sobie na świeżo położonej trawce

No cóż, proponuję potencjalnym wyborcom pana radnego następnym razem zastanowić się na kogo głosują.

Ludzie a gdzie maseczki?!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także