Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Dzień Edukacji Narodowej: starosta nagrodził nauczycieli

Wydarzenia 12-10-2018 Autor: ez./Starostwo Powiatowe w Kutnie Foto: Starostwo Powiatowe w Kutnie
46

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kutnie odbyło się dziś uroczyste wręczenie nagród dla nauczycieli szkół prowadzonych przez powiat kutnowski.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta Krzysztof Debich oraz Iwona Kaca - dyrektor wydziału edukacji i sportu złożyli podziękowania oraz nagrody na ręce 23 pracowników oświaty.

Lista nagrodzonych nauczycieli:

 • Ewa Rutkowska
 • Agnieszka Iwona Ryczkowska
 • Anna Stelmaszewska
 • Iwona Kciuk
 • Agnieszka Sodulska
 • Mariola Przybylska
 • Mariusz Łubiński
 • Piotr Kubicki
 • Henryka Maria Engel
 • Robert Wilczyński
 • Beata Maria Michałkiewicz
 • Emilia Anna Durka
 • Wojciech Ladorudzki
 • Andrzej Michałkiewicz
 • Katarzyna Mikołajczyk-Żurawik
 • Grzegorz Zakrzewski
 • Katarzyna Karolak - Rojewska
 • Agata Agnieszka Krajniak
 • Aleksandra Rogozińska
 • Sławomir Klarzak
 • Dorota Dobiecka - Stańska
 • Marcin Durka
 • Robert Marzec
komentarze (46)
Dodaj komentarz

Pan Zawadzki najlepszy nauczyciel na świecie. Powinien i z pięć nagród dostać, ale 10 lat temu. Jak się tam uczyłem jego lekcje historii z roku na rok stawały się coraz nudniejsze. Z pięć lekcji poświęciliśmy na skutki drugiej wojny światowej, a komunistyczną Polskę przerobiliśmy w dwie lekcje. Taki kurs przyśpieszony. No ale już kończe pisać bo nie jestem anonimowy i policja już mnie namierza.

Komunistyczną Polskę? Ha! Tylko mi nie mów, że jeszcze mature zdałes!

Nagrody wręcza starosta, ale do nagrody typuje dyrektor. Jak w każdej szkole zostaje wytypowany "przyjaciel" dyrektora

Panie dyrektorzy Sosw nr 1 w Kutnie gdzie nauczyciel z naszego grona pedagogicznego??!! Zapomniał Pan o tej nagrodzie.?? Wstyd

Pani Kasiu. Jeśli jest Pani nauczycielem to powinna Pani wiedzieć, że wniosek składa się do 15 czerwca. Ja wtedy nie byłem dyrektorem. Tyle tytułem komentarza.

Czy w sprawie pana Zawadzkiego mógłby ktoś kompetentny zabrać głos? Jeśli był wytypowany, miał osiągnięcia to dlaczego nie dostał nagrody? Może pan starosta wie? A może związku, które ustawowo podobno działają w interesie pracownika? Czy ktoś może to wyjaśnić?

I jak co roku z Zychlina pani Iwona Kciuk to w tej szkole nie ma innych nauczycieli

Panu Zseadzkiemu nagroda się zwyczajnie należała. Od lat ma duże osiągnięcia. Łączenie tego z jego startem w wyborach to niegodziwość. Warto o tym pamiętać

Nagroda starosty nie jest uznaniowa. Przyznaję się ją na podstawie wniosku dyrekcji, w którym zawarte jest uzasadnienie( szczególne osiągnięcia dydaktyczne itp.) Ten pan miał olimpijczyka, bo ktoś o tym napisał i pewnie inne osiągnięcia też. O co chodzi? Dlaczego nie dostał nagrody? Czy starosta mógłby to uzasadnić? Znów jakieś szwindle?

Pan Jan Zawadzki od lat świetnie pracuje z uczniami zdolnymi i ma na tym polu sukcesy. Nagroda byłaby świetnym ukoronowaniem kariery. Przykre.

Moim zdaniem to Żołnierze Wyklęci się na nim zemścili, bo z taką nienawiścią opowiada o nich na lekcjach

Bandyci i konfidentci to nie żołnierze.

A może dlatego nie dostał, że Pawlak mówił uczniom na lekcjach na jego temat "d..il"

Ale Pawlaka już nie ma. Oj, chyba bawisz się w intrygi. Nieładnie, nieładnie. Nasunęła mi się teraz taka sentencja: Pawlaka nie ma, intryganci pozostali:-))))))

co jeszcze starostwo zrobi dla kampanii ?

dlaczego nagrody nie dostał pan Zawadzki ze Staszica? Był typowany do nagrody. Chyba miał zbyt małe osiągnięcia. Dochrapał się "tylko" finalisty olimpiady historycznej. Inni mieli pewnie wyższe osiągnięcia. Ale pewnie jest tak: pan Zawadzki kandyduje z listy pana Pawlaka i to dla pana starosty jest powód żeby nie przyznać nagrody. Panie starosto nie wprowadzajmy polityki do szkół. Pan to robi i mam nadzieję że po 21.10 nie będzie pan miał wiele do powiedzenia w powiecie

Z tego co jest wiadomym na p. Zawadzkiego były skargi do kuratorium. Tenże pan już dawno zapomniał jak prowadzi się właściwie lekcje, o tym informowali rodzice starostwo i kuratorium.

Brawo, ten Pan to już powinien udać się na zasłużoną emeryturę !!!

A co, czyhasz na jego miejsce czy chcesz rodzinę wepchnąć?

Szanowny pupilu a właściwie pupilko pana starosty. Gdyby były skargi to w Staszicu byśmy wiedzieli. Kuratorium musi zareagować i to sprawdzić a żadnej kontroli nie było. Pupil mija się z prawdą.

Pupil po prostu rzuca błotem licząc, że coś się przylepi. Mnie też intryguje dlaczego historyk mający takie osiągnięcia nie dostaje nagrody starosty. Zastanawiające. Na nikogo z listy pana starosty nie oddam głosu.

Czy to prawda, że nagroda starosty była w różnych wysokościach dla poszczególnych nauczycieli?

Trzeba by zapytać nagrodzonych i porównać

Pan Marzec Gratuluję szczerze - fajny gość zawsze możemy na niego liczyć, pedagog z wielkim sercem

Gratulacje dla nauczycieli z Grabskiego

Szkoda, że Pawlak nie dostał. Jemu to dopiero się należy ... Za kulturę osobistą, profesjonalizm i urok męski emoji)

Za to prokuratura mu dziś wręczyła nagrodę

Pan Michalkiewicz. Czy to ten zatrudniony na etacie w MDK-u ? Czy to ten sam który jest opiekunem młodzieżowej rady powiatu? Tak na marginesie to jeśli nadal jest na etacie MDKu to czym tam się zajmuje i jakie zajęcia prowadzi? Nagrodę dostał, teraz pytanie kolejne za co? Jakie czyny ponad zakres obowiązków nauczyciela?

Tak, to ten "modny" pan bez skarpetek...

Chodzi na oklep? Co za moda!! a moze nie ma skarpetek albo mu się nie chce prac.

GRATULACJE dla p.EWY RUTKOWSKIEJ nagroda sie nalezy tyle ile pracy wklada to az za duzo nawed po pracy bardzo duzo pomogla dziekuje p.EWIE jeszcze raz wielkie GRATULACJE

Gratuluję trenerowi Robertowi Marcowi! Panu medal się należy, a nie tylko nagroda! Ile to już lat jak gra pan i grają pana dzieciaki dla miasta i powiatu?

Jakiej wysokości były to nagrody? 3000 zł? To prawda? Proszę o informację za jakie szczególne osiągnięcia wybrani nauczyciele zostali nagrodzeni w ten szczególny sposób? To jest dość ciekawe, jeżeli chodzi o opinię publiczną.

Chyba dwie nagrody dodane do siebie wyniosły tyle. Naprawdę nie masz czego zazdrościć. No chyba że masz taki charakter, że musisz, bo inaczej Ci trudno oddychać

Zapracuj to się dowiesz...

Ja pracuję i nagrody mi nikt zatoki nie daje komuna aż piszczy!jeszcze żeby dzisiejsi pedagodzy mieli wiedzę i doświadczenie żeby młodzieży przekazać! Ja pracuje30 i jest coraz gorzej młodzi dulcza nie czytają do liczenia klawiatury szukają o logicznym rozumowaniu to już w ogóle można zapomnieć ale nauczyciela mało mało i tylko żal że za brak kompetencji zawodowych jeszcze nagrody dostają i jaką ma być ta młodzież!

Najwyraźniej nie odnosił Pan sukcesów przez 30 lat umożliwiających dostać nagrodę. Na nic nie jest za późno.Więc bierzemy się do roboty a nie narzekamy. Wtedy będzie nagroda za nagrodą. Pozdrawiam

I właśnie o tym mowa a gdzie etyka zawodowa ?nagrody tak ale są przekazana wiedzę nie codzienna labe bo pani zmęczona bo głowa boli id ale już pani wypowiedź świadczy o braku predyspozycji zawodowych

Jak do tej pory pracuje z dumą awansuje na podstawie wiedzy i doświadczeniu jakie zdobywam poprzez pracę przechodząc wszystkie szczeble i to co teraz się dzieje to żenada pedagodzy jakimi śmią się nazywać nie posiadają widać odpowiedniej wiedzy i doświadczenia skoro mamy taką młodzież bo dziś odnieść by można wrażenie że pracują za nagrody i tak statystycznie można by wprowadzić ilu uczniów wynosiło wiedzę z ich przekazu podejrzewam że będzie to ułamek tego co my pamiętamy pomimo ukończonych lata temu szkol

Czyli kiedyś uczyli, a teraz nie? Ciebie uczyli inni- lepsi, a teraz uczą gorsi? Są dobrzy nauczyciele, tylko trzeba odrobiny dobrej woli, żeby ich dostrzec. I może warto jednak wyróżniać, nagradzać, bo czasy trudne i młodzież też.

O tym jak pan pracuje świadczy chociażby Pana ortografia... Nie chciałbym mieć takiego pracownika.

W a co tatuś firmę przekazał i teraz ludzi brakuje

Wybory tuż tuż, elektorat się nagradza to rodzinnie będą głosować.

Elektorat nie jest głupi. Nigdy więcej nikogo z tej ekipy.

Nie rozumiem za co?

I już nie zrozumiesz. Masz za mały rozumek.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także