Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] E-sportowe zmagania i pojedynki przed konsolą. Co jeszcze w strefie gracza?

Wydarzenia 14-01-2018 Autor: ez
0

Od 9:00 trwają zmagania w e-sporcie. Również ci wszyscy, którzy chcą stoczyć pojedynek przy użyciu padów, mają do tego okazję, bowiem konsole X-Box oraz X-Box Kinect czekają na chętnych graczy.

Niezapomniano także o najmłodszych, którzy będą mogli stanąć za sterami samochodów i urządzić sobie wyścigi. Fanów robotyki zaś zapraszamy o godz. 13:00 na pokaz. Przyjdź do Kutnowskiego Domu Kultury żeby stawić czoła przeciwnikom zza monitora, lub obejrzeć pokazy.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także