Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Groźna kraksa w centrum! Trzy auta rozbite, droga zablokowana!

Wydarzenia 18-10-2019 Autor: toza
42

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiejszego wieczora na ul. Skłodowskiej. Rozbite są trzy samochody. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu kutnowskie służby odebrały krótko po godz. 18. W tej chwili nie wiadomo, czy ktoś trafił do szpitala. Nieznane są także okoliczności tego zdarzenia. Wyjaśniają je obecni na miejscu funkcjonariusze policji.

Na ul. Skłodowskiej pojawili się również strażacy i ratownicy medyczni. Droga w miejscu zdarzenia (okolice skrzyżowania z ul. Zdrojową) jest całkowicie zablokowana, kierowcy powinni wybierać więc alternatywne trasy.

Wkrótce więcej info.

komentarze (42)
Dodaj komentarz

na ulicy Skłodowskiej jest kilka miejsc niebezpiecznych ,które są zagrożeniem dla pieszych i kierowców. ten problem jest od lat widoczny ale nikt o to nie dba. te miejsca to-zjazd od sądu, zjazd z Zdrojowej, zjazd z Kwiatowej. to są bardzo niebezpieczne miejsca,żle oznakowane. a wszyscy ci co w tak bezczelny sposób chejtują uczestników powinni puknąć się w łeb, bo przy takim natężeniu i ilości aut o wypadek łatwo.

Czemu się nie pisze artykułów o tym ze matka która wiozła dzieci do szkoły patologia największa uderzyła w samochód i miała dwa promile we krwi nikt nic o tym nie napisał

Pani (82) lata wyjechala z podporzadkowanej i gotowe. Czy nie powinno być tak , że z racji wieku seniorzy jakieś dodadkowe badania musieli by przechodzić odnośnie uprawnień, to na autostradzie wjedzie pod prąd taki a to kolumne motocyklistów zgarnie , co chwila coś słychać...

W Kutnie kierowcy dorośli umiejętnościami jedynie do jazdy po polu!

PO ile pietruszka na Manhattanie?

"Gełodeta" jakiś to pisał - Skłodowska, samo centrum normalnie.

Jeśli "idziesz pan"... poprawia błędy lokalizacyjne, to proszę zwrócić uwagę na własny ortograficzny - w Kutnie jak i w wielu miastach mamy ulicę SKŁODOWSKIEJ - CURIE, Marii , z resztą, a nie ulicę Skłodowską

Koleś się czepia, ale i pani się wszystko po...przestawiało. Jaki to błąd ortograficzny jest w tym co ten 'idziesz pan' napisał? A i Skłodowska jest chyba raczej od centrum miasta nieco oddalona. A ty kobito to z Kutna w ogóle?

Obawiam się, że paniusia to raczej nie kuma, co to jest ortografia emoji

Nauczyciel sie znalazł

A wiesz, co to takiego skrót myślowy.

Ahaaaa, skrót myślowy... To będzie wyglądało tak - jechałem ulicą Skłodowską, skręciłem w Zamoyską, a później już prosto, aż do skrzyżowania. Skręciłem w prawo i pojechałem Kościuszkom, aż do ulicy Barlickiej!!! Czy to są skróty myślowe???

Nie. To są błędy fleksyjne nieuka.

...w Zamoyskiego, bo to facet był...Ty...goniąca w piętkę dyletantko

Po gimbazie nie oczekuję od ciebie nic więcej

Przeczytaj jeszcze raz, ale tym razem ZE ZROZUMIENIEM.

Akurat mieszkam nie daleko od urodzenia to nie kompromituj się i te swoje wypociny mamie opowiadaj

"mieszkam nie daleko od urodzenia" - fajny tekst... muszę sprzedać dalej...

Jak można mieszkać niedaleko od urodzenia? Można mieszkac niedaleko od fabryki, kina, od centrum np. Też się nie kompromituj.

Codziennie wyjeżdżam ze Zdrojowej w lewo w Skłodowskiej Curie. I nigdy nie mam problemu z zaparkowanymi pod Hrabim autami. To ze jakieś pierdoły nie umieją jeździć to nie wina zaparkowanych samochodów. I na prostej drodze w słup wjedzie taki kozak.

Już dawno powinien być zakaz zatrzymywania i postoju przy sklepie nazwanym Hrabia. Czasy i ludzie się zmienili a w tym temacie nic się nie robi. Co na to straż miejska i policja?

Czasy się zmieniły ale dawna nazwa została w pamięci kutnowiaków - do Hrabiego po napoje.:-)

A jaki z niego Hrabia???

Jeżeli nie wolno tam parkować, ponieważ jest blisko skrzyżowania, to nie wolno. A policja śpi, albo udaje, że wszystko jest w porządku.

Co wy z tym alkoholowym jeden wypadek w tym miejscu nie pamiętam żeby coś kiedyś tam się zadziało

Jak do Kutna dopiero co się sprowadziłeś, to i nie pamiętasz...

Niech jeszcze wiecej samochodow stoi przy sklepie alkoholowym, totalnie tam nic nie widać

To otwórz oczy młotku

Jeździć według przepisów

Podajcie wiek kierowców............

Pamietam jakis czas temu, typ z bialego ścirroko ???? gnal za mna w strone Krosniewic...az w koncu dogonil mnie tylko dlatego, ze zaswiecilo sie czerwone swiatlo ???? ale jak tylko sie zapalilo zielone swiatlo musial przykozaczyc i pokazac swoje umiejetnosci i z pasu do skretu w lewo mnie wyprzedzil ????...szacun za ten trik jestem pelen podziwu ????????????

...z pasu??? A nie z pasa???

To ścierokko to długo stało z kartką na sprzedaż ale w sumie co to ma do tematu artykułu xD

Tyle razy pisalem zeby policja cos zrobila z tymi autami stojacymi przed salonem alkoholi...Nic nie robili az w koncu mamy wypadek

Sami tam stają

Tam to już standard się robi, auta stają do alkoholi zasłaniają wyjazd ze skrzyżowania z jednokierunkowej i klops. Cały czas nikt z tym nic nie robi, policja mandatów nie wlepia za parkowanie tam bo sami tam czasem stoją. Jak nie będzie tam zakazu to będą cały czas tam stłuczki a może skończy się wypadkiem śmiertelnym i wkoncu ktoś coś z tym zrobi

Swoich nie kroją.

Nie ma rozbitego BMW ani AUDI to dziwne wręcz podejżane

Ale jest wieśwagen ... pewnie było 50x2 na liczniku

Winni są kierowcy którzy parkują sakochody przed skrzyżowaniem emoji

To dlatego tak straż jeździ ,tak pomyslalam ze wypadek groźny gdzieś jest.

Straż jeździla ul.oporowską za rondo.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także