Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Groźnie na Warszawskim Przedmieściu. Są ranni, duże utrudnienia w ruchu

Wydarzenia 05-06-2020 Autor: bnp
11

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło przed godz. 14. na skrzyżowaniu ulic: Warszawskie Przedmieście i Troczewskiego, gdzie zderzyły się ze sobą dwa auta osobowe.

W zdarzeniu udział brały: opel oraz mitsubishi. Na miejscu działają zastępy straży pożarnej z Kutna, policja oraz dwa zespoły ratownictwa medycznego.

Poszkodowane zostały dwie osoby, służby medyczne udzieliły im pierwszej pomocy. Ruch na tym odcinku jest zablokowany.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

Więcej informacji wkrótce.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Po tym wiejskim kutno strach jeździć. Średnia prędkość 30 km/h a i tak stale wypadki. Na traktory i do pola a nie na drogi!!!

No cóż... Nie każdy robi tak jak ty...

Jezdze tamtedy codziennie. Problem jest taki: wyjezdzasz z warszawskiego dostajesz zielone, wjezdzasz na srodek ale musisz przepuscic wszystkich z przeciwka tych co jada na strefe, jest ich zawsze caly sznur, zanim sie skoncza ci z troczewskiego dostaja juz zielone i ruszaja a ja nadal jeszcze jestem na srodku. Mialem tak kilka razy cud ze mnie nie walneli.

Cud, że zdałeś egzamin na prawko.

Lpj ma rację, popatrzcie na znaki poziome na tej krzyżówce, tam przejeżdża się przez światła i staje przed linią ale już za światłami. Jeżeli z przeciwka jedzie wiele aut to można tam utknąć.

Do przedmówcy dokładnie to jakieś matoły, skrzyżowanie ze światłami i bum......który na żółtym/czerwonym. Teraz chyba w ogóle nie uczą żeby się nie pakować na skrzyżowanie jak się skręca, światełka sie zmieniły i został na środku. Trzeba uczyc korzystania z sekundników

Właśnie, że uczą, uczą! I ci bezpośrednio po kursie tego przestrzegają... Problemem są ci, którzy uważają się za starych kierowców... To oni uważają, że zdążą! Pleps niech czeka, ja dam radę...

Ci co uważają się za starych kierowców to są w wieku 18/40 lat i na nich trzeba bardzo uważać jeszcze jak jadą BMW lub AUDI

Skrzyżowanie bardzo czytelne ze sygnalizacja świetlną. Do zdarzenia dochodzi często w tym miejscu ponieważ kierowcy ignorują żółty światło na zasadzie jeszcze przejadę.

I wlasnie to jet to. Jeszcze przejade

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także