Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kolejny pożar na cmentarzu. Przyczyną było...

Wydarzenia 10-10-2018 Autor: ez. Foto: OSP Emit
8

Po kilku miesiącach spokoju dziś znów doszło do pożaru na cmentarzu w Żychlinie. Czy ogień, który pojawił się w kontenerze na śmieci to zwykły przypadek, czy może podpalacz postanowił o sobie przypomnieć?

Pożar wybuchł dziś po południu. Na szczęście ogień nie rozprzestrzenił się na dużej powierzchni więc do jego ugaszenia zadysponowano tylko jedną jednostkę straży pożarnej z Żychlina.

- Dnia 10.10.2018 o godz 13:28 zostaliśmy zadysponowani przez PSP Kutno do pożaru kontenera na śmieci znajdującego się na Cmentarzu. Udział brała tylko nasza jednostka. Akcja przebiegła szybko i sprawnie - relacjonują druhowie z OSP Emit.

Tym razem na szczęście nie było to celowe działanie. Dyżurny kutnowskiej straży pożarnej informuje, że przyczyną pożaru było zaprószenie ognia w kontenerze na śmieci.

Przypomnijmy, że w sierpniu dochodziło do częstych pożarów na terenie żychlińskiego cmentarza.

- Co jakiś czas, kiedy śmietniki na cmentarzu się zapełniają, dochodzi do serii tajemniczych pożarów, co pozwala przypuszczać że przyczyną są podpalenia. Na obsługę zdarzeń tego typu wykorzystuje się bardzo dużą ilość wody, ponieważ ilość oraz rodzaj materiałów objętych pożarem są ciężkie do ugaszenia. W dniu 13 sierpnia na miejsce została wezwana policja, która będzie wyjaśniać przyczyny zdarzeń - informowali wówczas druhowie z OSP Żychlin.

Cały artykuł możecie przeczytać TUTAJ.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

No tak najlepszy w gaszeniu śmietników

Wszyscy doskonale wiedzą kto podpala cmentarne śmietniki.

OSP Emit Najlepszy

OSP ŻYCHLIN nie był w Grabowie

No to się mylisz kolego emoji po pierwsze, zobacz fp OSP Żychlin, po drugie nie pisz bzdur, skoro nie masz pewnych informacji,sam mogę podesłać Ci zdjęcia gdzie widać naszą Scanie

DRUHOWE Z OSP ŻYCHLIN ZAWSZE NA STRAŻY

Zawsze, ale trzeba pod uwagę wziąć to, że dwa dni temu wrócili z akcji która trwała ponad 13godzin,a dziś są na pożarze śmiecowiska w Grabowie pow.Łęczyński

Powiat łęczycki jak już.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także