Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Koszmarny wypadek pod Kutnem. Strażacy relacjonują i dziękują kierowcom

Wydarzenia 24-06-2019 Autor: toza Foto: OSP Lubień Kujawski
0

Wczoraj W TYM MIEJSCU informowaliśmy o niezwykle groźnym wypadku na autostradzie A1 pod Kutnem. W akcji ratowniczej brało udział kilka zastępów straży pożarnej. Wśród nich znaleźli się druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubieniu Kujawskim, którzy szczegółowo relacjonują to, co działo się na miejscu zdarzenia. Dziękują przy tym kierowcom, których wzorowa postawa umożliwiła ratownikom szybki dojazd.

Do wypadku doszło na granicy województwa kujawsko-pomorskiego oraz łódzkiego. Na miejsce ruszyli strażacy z okolicznych jednostek, w tym druhowie OSP Łanięta, OSP Kowal i OSP Lubień Kujawski. Na miejscu działali również strażacy z PSP Kutno, Gostynin i Włocławek.

Dojazd służb na miejsce nie byłby możliwy, gdyby nie odpowiednia postawa kierowców stojących w wielokilometrowym korku. Druhowie z OSP Lubień Kujawski napisali na swoim facebooku:

- Aby dotrzeć do miejsca zdarzenia musieliśmy pokonać kilkukilometrowy korytarz życia, dziękujemy kierowcom za wzorowe zachowanie – piszą druhowie.

Poszkodowane zostały aż 3 osoby, które zostały przetransportowane przez karetki pogotowia do szpitali. Konieczne było także wezwanie śmigłowca LPR. Policja informuje, że kierowcy pojazdów uczestniczących w wypadku byli trzeźwi.

komentarze (0)
Dodaj komentarz
dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także