Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kraj w ogniu, kłęby dymu nad Kutnem. Straż walczy z żywiołem

Wydarzenia 08-11-2019 Autor: bnp
19

Kilka zastępów straży z JRG Kutno oraz jednostki OSP walczą z pożarem, który wybuchł ok. godz. 13 na terenie dawnego Kraju przy ul. Oporowskiej. 

W płomieniach stanął jeden z pustostanów. Dym unoszący się nad budynkiem widać było nawet z centrum Kutna. Jak się okazuje, w opuszczonym budynku zapaliły się śmierci, Niewykluczone, że doszło do podpalenia. Działania straży pożarnej zakończyły się tuż przed godz. 15. 

To nie pierwszy pożar, do którego doszło na terenie dawnego zakładu produkcyjnego. 

komentarze (19)
Dodaj komentarz

A gdzie jest straż miejska,policja, jak na Tarnowskiego palą jakimiś odpadami w piecach, po prostu nie ma czym oddychać. I tak jest co roku. Mamy prawo oddychać czystym powietrzem, powinno się karać i to surowo za zanieczyszczanie powietrza i trucie wszystkich.

Była ochrona to nie było podpaleń tylko się nie opłacało. Nie ma ochrony są podpalenia. Komuś bardzo zależy na tym terenie i to chyba chodzi o to żeby najtaniej jak to możliwe go nabyć. Czego wszyscy czepiacie się młodzieży? Nie byliście sami młodzi? Większość to szpan i bluźnierstwa i być fajnym w towarzystwie...niestety prawa młodości. Kiedyś zmądrzeją oby nie było tylko za późno. Złapaliście ich za rękę że mówicie że to oni podpalają.

I gdzie teraz galerianki będą się j.. b ...ć pozostanie parking przed marketem a policji ani ochrony nie ma.

przy cerfourze codziennie pełno pijackiej gówniarzerii - w godzinach 12-15. powinni być w szkole ale zbierają się przy paczkomacie chlają, bluźnią i chuliganią od września... policja nie kontroluje, ochrona marketu również choć leją na ściany. Bezdomnego to widziałem jak kopniakami przepędzili ale gówniarzy się boją bo jak to mówią nie tykaj gówna bo śmierdzi...

klienci się nawet boją wchodzić wejściem od Jana Pawła bo je blokują i są agresywni a co robi ochrona ? Gdzie Policja ? Za co biorą kasiorę, pytam się ?

a co na to dyrekcja Staszica albo Pani dyrehtor wydziału edukacji

Tak-to "młodzież" ze Staszica... Taki tam nadzór że pół szkoły pod marketem...

Litości kto te zdjęcia robił....

Autor: bnp

Skrót od Bonaparte?

Walka z żywiołem bo młodzież na wagarach podpaliła plastik lub starą oponę. Niech patrolówka raz dziennie podjedzie tam w godzinach południowych, a zobaczycie masę wagarowiczów.

Kłęby dymu nad Kutnem? Kraj w ogniu? Gdzie? Więcej sąsiad z domku jednorodzinnego kopci niż ten pożar wygenerował dymu.

Nie mogę czytać tych jakże przyciągających tytułów "artykułów" - wszystko opada... Czy Wam się wydaje, że przyciągniecie przez takie teksty większe grono odbiorców ? Powiem tak - po części macie racje - czasem fajnie jest się pośmiać emoji

To ten sąsiad co jak się ściemni to pali w piecu plastik, śmieci i wszystko co do pieca się zmieści !!! A smród na całe osiedle ale straż miejska udaje, że tego nie czuje i nie widzi !!!

Czyżby "budowa" nowej galeryii ruszyła pełną parą ? ????

Wyburzyć i park założyć. Trochę tlenu w Kraju się przyda.

Może galerię odrazu lub kij wie co,co do wyburzania niedawno się zaczęło całkowite wyburzanie emoji

jaki tlen dajcie Burzynskiemu zaleje betonem i spokoj

.......................

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także