Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kraksa na Sklęczkowskiej. Zderzyły się trzy ciężarówki i bus

Wydarzenia 25-03-2020 Autor: ksz Foto: toza
8

Około godziny 13:00 na ulicy Sklęczkowskiej w okolicach Agromy doszło do niecodziennego zdarzenia. Zderzyły się bowiem ze sobą aż trzy duże ciężarówki i bus.

Najprawdopodobniej nie ma osób rannych, na miejscu pracuje policja wyjaśniająca okoliczności zajścia. Pas ruchu w stronę Poznania jest zablokowany.

komentarze (8)
Dodaj komentarz

CZARNY PUNKT przy Agromie. Już zgubiłem rachubę ile było tam wypadków.

Jeśli nie było rannych i ofiar, to Policja powinna wszystkim 4 kierowcom dać po mandacie za blokowanie pasa ruchu. Po kolizji powinni, o ile pojazdy są w stanie, zjechać chociaż na pobocze i pozwolić innym uczestnikom drogi na swobodny przejazd.

Jak zwykle - wszystko przez źle skalibrowane przejście dla pieszych obok poczty - 

Ty_ kierowca z Kościuszki- po Twoim komentarzu zastanawiam się" czy Ty masz wszystkich w domu"+co ma wspólnego przejście koło poczty do tej kolizji .

Sorry -jeżeli to nie ty lamentowałeś na tym portalu przez dwie niedzielę, że nie możesz przywyknąć do zmiany zasad ruchu w tym miejscu tj. kolo poczty i jak Burzyński nie wróci do stanu poprzedniego, to z lubością będziesz rozjeżdżał przechodniów na tej zebrze

Ten wypadek stał się w Łęczycy na drodze krajowej numer 91 !. Co wy piszecie?.Sprawdzcie dobrze to.

Nie wprowadzaj ludzi w błąd, to jest dr. krajowa 92 przy Agromie

Coś mi się widzi że dwóch pisało SMS-y i jeden drugiemu na dupę najechał

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także