Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kutnowscy nauczyciele dziś świętują!

Wydarzenia 12-10-2018 Autor: agKCI
30

W niedzielę, 14 października, obchodzimy Dzień Nauczyciela, czyli Dzień Edukacji Narodowej, jednak kutnowscy nauczyciele świętowali właśnie dziś. 

Sala tarasowa Kutnowskiego Domu Kultury była dziś miejscem wyjątkowym, a to za sprawą kutnowskich nauczycieli, którzy dziś obchodzili swoje święto.

Na uroczystości pojawili się: prezydent Zbigniew Burzyński wraz z zastępcą Zbigniewem Wdowiakiem, skarbnik Artur Kotliński, a także Wanda PoświatowskaMariusz Kozarski reprezentujący nauczycielskie związki zawodowe i dyrektor Kutnowskiego Domu Kultury - Radosław Rojewski. Galę poprowadził Jarosław Kotliński, naczelnik wydziału Edukacji Urzędu Miasta Kutna, który przywitał przybyłych gości i zapowiedział część artystyczną, podczas której swoje talenty przedstawiły dzieci i młodzież z Państwowej Szkoły Muzycznej I i II st. im. Karola Kurpińskiego w Kutnie.

Po występach głos zabrali prezydenci - Zbigniew Wdowiak wspomniał o osiągnięciach, które udało się zrealizować w kwestii oświaty w Kutnie. Uzupełnieniem jego słów były podziękowania, które złożył nauczycielom prezydent Burzyński.

- Chciałbym Państwu podziękować za ostatni rok, który był cięższy w związku z reformą oświaty, ale wszystko sie udało, chciałbym za to podziękować Państwu, a także naczelnikowi wydziału edukacji, że obyło się bez większych napięć. Dziękuję również za zaangażowanie i życzę, by wszystko się Wam układało dobrze w pracy zawodowej i mięli z niej satysfakcję. Wszystkiego dobrego na ten rok! - mówił prezydent Burzyński.    

Podziękowanie złożyli również reprezentanci związków zawodowych, po czym przystąpiono do uroczystego rozdania nagród.

Nagrodzeni nauczyciele:
1. Agnieszka Burzyńska-Sieradzon Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie 
2. Beata Czarnoucka Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie 
3. Małgorzata Jaworska Szkoła Podstawowa nr 1 w Kutnie 
4. Anna Łuczyńska Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie 
5, Elżbieta Korczyńska Szkoła Podstawowa nr 2 w Kutnie 
6. Aleksandra Tybura Szkoła Podstawowa nr 4 w Kutnie 
7. Paweł Potocki Szkoła Podstawowa nr 5 w Kutnie 
8. Piotr Pawlak Szkoła Podstawowa nr 6 w Kutnie 
9. Sylwia Borzuchowska Szkoła Podstawowa nr 7 w Kutnie 
10. Elżbieta Arkita Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie 
11. Elżbieta Mikołajczyk Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie 
12. Agnieszka Tracz Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie 
13. Krystyna Kucharska Integracyjne Przedszkole Miejskie nr 3 „Jarzębinka"w Kutnie 
14. Monika Woźniak Przedszkole Miejskie nr 5 „Stokrotka" w Kutnie 
15. Zuzanna Baranowska Przedszkole Miejskie nr 8 „Promyczek" w Kutnie 
16. Małgorzata Zabłocka Przedszkole Miejskie nr 15 „Bajka" w Kutnie 
17. Anna Winiecka Przedszkole Miejskie nr 16 „Calineczka" w Kutnie 
18. Angelika Ziółkowska Przedszkole Miejskie nr 17 „Niezapominajka" w Kutnie

Nagrodzeni dyrektorzy:
1. Jarosław Koszański dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kutnie
2. Alicja Chmielecka dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kutnie
3. Arleta Kacprzak dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 5 "Stokrotka" w Kutnie

Nagroda Prezydenta Miasta Kutno dla "Lidera Edukacji Regionalnej":
1. Iwona Pietrzak wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Kutnie
2. Joanna Lach-Skrzynecka Szkoła Podstawowa nr 9 w Kutnie   

Serdecznie gratulujemy!

komentarze (30)
Dodaj komentarz

A za co Pani M. z SP9? Ta Pani jest bardzo niemiła.

Dziwię się KCI Kutno, że pozwala "oszolomom" oczerniac ludzi pisząc nie prawdę i na dodatek używając nazwisk. Gdzie jest RODO. Musicie sie bardziej szanować aby nie stać się brukowcem.

Pani Pietrzak gratuluję. Bardzo dużo Pani zrobiła dla swoich uczniów i rodziców. Wiem, do sama brałam udział w wielu Pani projektach. Przechodziłam trudne chwile, a Pani zawsze miała czas na wsparcie i pomoc. Pamięta Pani, ile czasu spędzała Pani z uczniami w szkole i na pewno nie robiła Pani tego dla pieniędzy i rozgłosu. Ma Pani charyzmę i zachęca do pracy, bo sama Pani od niej nie ucieka. Zarażała Pani i zaraża pasją. A komentarze? Pozostawmy je. Ludzie często topią się na płyciźnie.

Oj, ten pan prezydent ma sporo kochanic, skoro wszystkie zaprosił do swojego komitetu. Najpierw mówili o nim dziadek a teraz okazuje się Casanovą. Ludzie wstydźcie się. jeżeli nie macie co powiedzieć, to przynajmniej nie gadajcie głupstw. A gdzie merytoryczna dyskusja. To są wybory, a nie folwark zwierzęcy! Może szkoda tych zwierzą!

Przykro. Hejt za hejtem, a mówić w oczy trudno. Tchórzostwo, niemoc i obskurantyzm. Słoma zawsze wychodzi z butów tych, którzy niewiele mają do powiedzenia. Szkoda, że nienawiść (kłania się Szymborska - może nie warto jej przytaczać w tak znamienitym? gronie kutnowskich mówców?) i zazdrość zniewalają, a szkoda, że niewielu staje w obronie tych, którym tak wiele zawdzięczają. Życzę WSZYSTKIM - zostańcie nauczycielami, a wtedy będziecie zazdrościć tym, którzy nimi nie są. Widać, że moi przedmówcy są tak obeznani w świecie wartości, że opinie wynoszą z własnego doświadczenia. Brawo za prawdomówność i szczerość! Pamiętajcie, kto mieczem wojuje, od miecza ginie, a fortuna kołem się toczy i zło wraca do tego, kto je czyni. Może to i frazesy, ale lepsze niż jad ludzkiej mowy. Dobrej nocy życzę - ...bez koszmarów. Jakich, niech każdy sam sobie dopowie.

Dostała bo Jaruni dogadza w rodzinie nić nie ginie

Wstyd... Haha jedna ruda druga blondyna kochanka koszalka opalka, Ruda chyba burzy kochanica bo ja wybrał do komitetu który to okręg.? Wszystko po układzie... Dzielcie się Kasa o wyborach was rozlicza...

Nagrody dla nauczycieli Pana burzy prezidenta, brawo patrzcie ludzie przed wyborami... Idźcie wszyscy do urn wyborczych... Przykryjcie elektorat elity komitetu B.

Lepiej zamiast tych nagród to dajcie podwyżki nauczycielom. Kto dostaje z reguły te nagrody? Oczywiście kolesie i panie...., które muszą wejść pod biurko w pokoju dyrektora.

Przestańcie się czepiać Pani Skrzyneckiej to bardzo dobry nauczyciel i wychowawca. Miałem przyjemność być uczniem Pani Joanny X lat temu i chociaż wtedy wydawała się czasami ''okropną babą'' to z perspektywy lat i mając teraz swoje dziecko mogę zaświadczyć, że to świetny pedagog i ta nagroda się należy za całokształt pracy . Nic się Pani nie zmienia, wygląda kwitnąco i nadal z pewnością rozpala zmysły nie jednego ucznia emoji

Szkoła Muzyczna jak zwykle wykorzystywana za damski ch...

A ja jako rodzic dziecka z klasy dwujęzycznej tylko zapytam co dalej z dwujęzycznością w naszym mieście i z nauczycielem, który uczył w tej klasie? Ściągnięty gdzieś z Polski rozumiem, że na nagrodę będąc spoza układu nie zasłużył?

Pan Piotr Pawlak super nauczyciel !!!

Zgadzam się.

Co do niektórych nagrodzonych osób, mam poważne wątpliwości...

P. Skrzynecka wiele lat pracowała w GM 1 - od 1 września pracuje w SP9 a Nagroda za wiele lat ciężkiej pracy z młodzieżą na wspaniałych zajęciach, warsztatach i wycieczkach współpraca z p. Pietrzak z GM-2 teraz v-ce w SP9 . Nawet w TVN był reportaż. Młodzieży dajcie znać.......

Ktora to pisala? Skrzynecka czy Pietrzak, / v-ce z SP9 emoji)) / Moze TVN oglosi to na czerwonym pasku? Zamilczcie juz lepiej. Troche godnosci.

Pochwal się swoimi osiągnięciami, oby były większe niż pisanie anonimowych komentarzy na gównoportalu xd

Lipa nie rzetelny artykuł. Nie wszyscy nauczyciele zostali wymienieni. Może autor poprawi swój tekst.

Ty jesteś lipa. Kci jest OK . Czytam codziennie. Jesteście najlepsi . Polecam każdemu

Ewelina jesteś kimś z rodziny?

Brawa dla nauczycieli szkół i przedszkoli , nagrody są za osiągnięcia nauczycieli na forum miasta i Polski , nie za rok , tylko za lata pracy z dziećmi , gratulacje i powodzenia na dalszej ścieżce zawodowej .

Za jakie lata pracy co 2 lata każdy nauczyciel dostaje albo od prezydenta albo dyrektora. Jakie to lata

Nie zaklinaj koleżanko rzeczywistości. Co do tegorocznych nagród można mieć wątpliwości. Na pewno wśród nagrodzonych są osoby zaslugujace na to wyróżnienie pewnie nawet i większość. Pozostali niech się wstydzą za siebie i cieszą z kasy. Niesmak jednak pozostaje. A co do poprzednich postów, też lans i kolesiostwo zauważam. Czyli może coś w tym jest skoro nie tylko 1 osoba to widzi. Mimo to gratulacje.

Pani Lach-Skrzynecka Szkoła dostała nagrodę po miesiącu pracy w SP nr 9 - oj, to nie wygląda dobrze. To już nawet chyba trudno nazwać kolesiostwem.

Nagroda jest za poprzedni rok szkolny!!!

Moze za platne korepetycje udzielane wlasnym uczniom.

Z angielskiego

Szczególne osiągnięcia tych wybrańców oraz jaka wysokość nagród? To nas społeczeństwo interesuje.

I tak nie zrozumiesz.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także