Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kutnowski PiS na konwencji w Katowicach

Wydarzenia 06-07-2019 Autor: ksz Foto: fot. nadesłane
182

Kutnowscy działacze Prawa i Sprawiedliwości wraz z parlamentarzystami i sympatykami partii z naszego regionu uczestniczą dziś w konwencji PiS, odbywającej się w Katowicach pod hasłem "Myśląc: Polska".

Do Katowic wyjechali m.in. starosta Daniel Kowalik, radni Ewa Rzymkowska, Rafał Jóźwiak, Bartosz Czechowski, Magdalena Krupinska - Kotulska, Arkadiusz Olesiński, senator Przemysław Błaszczyk, a także sympatycy PiS z Klubu Gazety Polskiej.

Podczas konwencji nie zabrakło oczywiście przemówień władz partii. Prezes Jarosław Kaczyński dziękował za poparcie w ostatnich wyborach do Parlamentu Europejskiego.

- To poparcie traktujemy jako zobowiązanie do wytężonej pracy, można powiedzieć do jeszcze bardziej wytężonej pracy niż dotychczas, do pracy dla Polski - mówił Kaczyński, który podkreślał, że "dobra zmiana musi być kontynuowana". - Żeby iść dalej potrzebujemy programu kontynuacji, a tam gdzie trzeba - także zmiany. Potrzebujemy programu dla wszystkich Polaków, programu stabilizacji i spokoju. Polska musi pozostać wyspą wolności, bo jesteśmy dzisiaj wyspą wolności, choć niektórzy chcą to zmienić i zakłócić. Jesteśmy wyspą wolności i dlatego jesteśmy tak cenni dla współczesnego świata i musimy, powtarzam, musimy uczynić wszystko, by to trwało, ale to może trwać tylko w oparciu o sukcesy w innych dziedzinach.

komentarze (182)
Dodaj komentarz

A te artykuły o pisowskich wycieczkach to sponsorowane są? Bo jeśli tak, to powinien być nagłówek informujący czytelników o tym.

Prawi i Sprawiedliwi - moim zdaniem to przyszłość Kutna. Trzymam kciuki, Ewa to przegrała, ale Bartek albo Rafał mogliby rządzić miastem na spoko.

Super ekipa PiS. Powiem wam, ze zagłosuję na nich. Czuć moc, mieszanka młodości i doświadczenia! Teraz tylko wygrać wybory parlamentarne i na prezydenta! Wygramy!

,,super partia..," ;-)

-jozwiak- "zabity komuch i również niegdysiejszy aparatczyk platformianego rynsztoku (patrz: robota w warszawskim ratuszu w tym również wiele lat w koalicjach w komuszo-bolszewickich zarządach w mieście i powiecie. Ten zgierski -cinkciarz-, to już "odpokutował" swoją fatalną dzisiejszą, jak również dawną przeszłość?!! Nie tak dawno wywalili go na tzw. politykierski pysk za ciemne sprawki, tak? -kowolik- nie tak dawno sługus i aparatczyk u nijakiego -dobicho- onegdaj aparatczyka z -kld-, o zgrozo! Wymieniałby takie "tuzy" bolszewicko-komuszo-patformiane w nieskończonośc, tylko pytanie brzmi - gdzie w takim bądź razie ta niegdysiejsza kucienkowa prawica? Czyżby rynsztok perfidnych działań byłego matoła dyzmy klepa-tosia i obecnego matoła, politykierskiego sema-fora, pochłonął wszystkich Porządnych i Prawdziwych Prawicowych Ludzi - Polaków - Patriotów?! Obrzydliwość na te "sztandarowe" osobniki w sadzawce pisiorów, to mało powiedziane, no ale po kiego grzyba się wyrażać?!! Ich tylko pożoga fatalnej historii może pochłonąć lub...... karta wyborcza w rękach Prawego, Odpowiedzialnego Elektoratu. Amen

Jóźwiak pracował w ratuszu warszawskim za Lecha Kaczyńskiego a nie za platformy, a Daniel Kowalik to młody zdolny działacz. Ograł Krzyśka na cacy. Mają moje poparcie!

Prawica i przyzwoitość to skrajności. Co do reszty można się zgodzić.

do XXX - kochany, to nie sierota z PKP, to BOHATER , obrońca wolności, za obronę kolegów internowany przez władzę ( p r l ) , obecnie obrońca praw pracowniczych i organizator imprez rozrywkowych dla zapracowanych kolejarzy . Dlaczego Mu ubliżasz nazywając go sierotom. Wygląd nie świadczy o człowieku i jego charakterze . 

Tak pisowski towarzyszu ...tak "sierotom".

Tzw "gazeta polska", która ma tyle wspólnego z Polska ile analfabeta toruński z doktoratem, odnotowuje największe spadki sprzedaży!

A w tle najcięższy trójskoczek partyjny p. Rafał Jóźwiak. To trzeba mieć giętki kark.

super fotka z Zalewską, zazdroszczę!!!!

He, he, czy to ci słynni już emigranci, którzy wracają do ojczyzny (i każdy pisze na ten temat identycznego posta)? emoji

Ludzie przypominam że Pani Rzymkowska w zeszłym roku za "pracę" w zarządzie spółki Energa S.A otrzymała 77 tys. !!!!! TO JEST DOPIERO SKOK NA KASĘ ****s://umkutno.bip.e-zeto.eu/bip/227_umkutno/fckeditor/file/W%C5%82adza/O%C5%9Bwiadczenia%20maj%C4%85tkowe/Rok%202019/Radni//Rzymkowska%20Ewa.pdf

mierny, bierny ale wierny to w katopisie jest wynagradzany.

Ucz się synu, ucz się ucz , wiedza to do kasy klucz!!!!!! Skarbnik a taki gamoń!

Nie chce mi się czytać tych waszych wypocin ludzie.

Tu nie mają czego szukać, nikt ich nie chce słuchać to tam ich zaniosło

A gdzie Tomasz Chorągiewka?

A gdzie Kasia z Krośniewic zwana caryca ......czyzby juz sie za nia wstydzili

Ja będę za PiS

Wzruszył mnie ten artykuł. Wzruszyły mnie te zdjęcia. Wzruszyły mnie te koszulki. Kocham PiS.

PIS to nie moja bajka ale opozycja robi wszytko by przegrać te wybory z kretesem!

dokładnie, masz racje, też nie moja bajka. Ale pieprzenie opozycji o demokracji i konstytucji i wolnych sadach w zestaweiniu z kolejnymi socjalnymi piątkami PIS-u to jak gadał dziad do obrazu a obrazani razu. Przerżaną te wybory i ciemnogród uzyska pełnię władzy. ale przerżną przez własna głupotę i na szkodę Polski . Liderem wyścigu po porażkę jest PSL (co mnie akurat by ucieszyły gdyby ta nepotyńska formacja w końcu wylądowała poza parlamentem)

Przez te niezawisłe "sondy" to PO dzieje nigdy nie będą mieli mojego głosu.

To co Twoim zdaniem ma zaproponować opozycja?

NIE KRAŚĆ, NIE OŚMIESZAĆ SIĘ, NIE KŁAMAĆ - ale to nie mozliwe jest .....

Karina jesteś boska. Twoja wypowiedź zmieniła moje życie. . 

Byłem obojętny na polityków, ale widząc takie chamstwo w komentarzach, zdecydowanie za głosuję na PiS.

Spaniali ludzie majom muj głos

Karyna a gdzie twój Seba? Poszedł kupić Ci słownik ortograficzny?

NO I ZWARTO SZEREGI WIDAC PO ZDJECIACH ,ZE DZIAŁACZY MAŁO A SWOI SZYBKO DOSTAJĄ AWANSE GAZETA POLSKA KLUB CHYBA NIC Z BICIA PIANY RADNI INTERPELACJE PORZADKOWE ,PASY ITP KTO ZAJAŁ SIĘ NP KUTNOWSKIM SPORTEM , SZKOLENIEM MŁODZIEZY , KLUBAMI OPRÓCZ TRUPA MKS , Z DRUGIEJ STRONY WIDAĆ PIS NIE WIDAĆ PROMOCJI KUTNOWSKIEJ PRAWICY DO KOMPLETU BRAKUJE POSŁA RZYMKOWSKIEGO KTÓRY CHYBA ZASPAŁ W BLOKACH STARTOWYCH JESLI DOJDZIE DO REALNEJ KAMPANI TO NAWET 500 DLA KAZDEGO NIE ZAPEWNI WYGRANEJ DROZYZNA ,BRAK PROGRAMU GOSPODARCZEGO -NAWET ODKRYTE PRZY KOPANIU MIERZEJI POKLADY BURSZTYNU NIE URATUJA BUDZETU MŁODZI I TAK WYJADA NAWET PIT NIE POMOZE ,PRZYSZLI EMERYCI GDY ZABIORA IM OSZCZEDNOSCI WYGONIĄ AGITATORÓW Z PIS

TY PROGNOZA ale ty głupi jesteś......

Pytam się kiedy zostaną wykoszone pobocza przy drogach powiatowych? Do roboty, a nie tylko się focie ze znanymi politykami pstryka. PiS krajowy robi wiele dobrego, ale powiatowy nie robi nic, jak się nie ma kompetencji było się nie pchać do zarządzania powiatem.

Po wygranych wyborach jesienią, Katopis szykuje w przyszłym roku miłą niespodziankę- na wielką skalę przyjmowanie imigrantów, bo brakuje rąk do pracy, odmrożenie świadczeń za energię, wyższą o 200zł składkę na ZUS, osoby którzy nie są w związku małżeńskim, zapłacą wyższe podatki tzw bykowe, likwidacja większość ulg podatkowych itd. Mamy dobrą zmianę.

A skąd to wszystko wiesz . pewnie jesteś z PIS-u ?

Psychiatra przyjmuje na Kościuszki pierwsze piętro!!!!!

Władnie popieram niech ten koleś rzuci się gówno.

UNFORGIVEN wypij mleczko i idź spać a nie dorwales się do internetu i wypisujesz idiotyzmy KMIOTKU.

Polecam artykuł""pis przejmuje władze w Daszynie.Są pierwsze wypowiedzenia umów"" ELE24.

Unforgiven, co Ty na to, że Kukiz podobno wybiera się do wyborów z PSL tęczowym ? Strzał w kolano. Wyborcy tego nie wybaczą

Niepomiernie śmieszy mnie ten dress code w stylu "provincial philistinism"...

swoją drogą to nieźle musieliście dostać po tych łbach myląc mnie z kimś innym przy okazji szkalując przez pół roku niewinnego człowieka.,a podszywanie się pod mój nick jest bolszewicką metodą na dezinformacje.

Jak by nie było to radni PiS są aktywni jako opozycja w naszym mieście i tego nie można im odebrać.

Gazeta " Polska " to zwykły szmatławiec taka ówczesna " gadzinówka" mi było by wstyd zrobić sobie takie foto . Żenada !

Największy spadek, wynoszący 7,04 proc. zanotowała „Gazeta Polska” Chcesz cos jeszcze dodac pisowski nieuku po podstawówce. . . 

Szmatławiec tylko więcej ma sprzedaży niż wybiórcza

błędne masz dane, he,he,he,he

Czyli szmatławiec koszery

Obowiązkowa prenumerata państwowych instytucji i spółek skarbu państwa robi swoje.

Rzeczywistość w Kutnie. Te wypisywane idiotyzmy świadczą o poziomie lewactwa i opozycji.

Niech piszą sobie jak im ma ulżyć

Komuna zrobiła swoje. Choć z drugiej strony odsetek "lumpenproletariatu" nie odbiega od średniej w Europie.

Na konwencji padły słowa ""wyspa wolności"",więc sie pytam pani Rzymkowskiej asystentki Błaszczyka czy nie śni jej się po nocach pan Wojtera i jego rodzina?

Rzymkowska nie jest asystentka Blaszczyka. Sprawdź sobie na stronie senatu

Proszę się nie podszywać człowieczku...

Mylisz pojęcia. Oni mówią o "wyspie..." , a Ty mieszasz z "wsypą"

Je... pis????

Szanowni Państwo, moje komentarze nigdy nie sa nacechowane nienawiścią, agresją i kłamstwem. Jeśli ktoś pod nickiem "Unforgiven" używa słów wulgarnych, oskarża kogoś, sza****e nazwiskami wiedzcie, że jest to jakiś prowokator, który się tylko podszywa.

Czytałem gdzieś, że Kowalik załatwił 2mln ryczałtu (cokolwiek to znaczy) i pół miliona za protezy jakieś. Za Dębicha pamiętam, że zamknęli dochodowe oddziały a w miejsce ich powstały prywatne.

Na pewno piszę to Unforgiven? Bo jeśli tak to powtarza plotki, a jeśli nie to czy te informacje są prawdziwe? Poza tym wszyscy wiedzą, że było źle, ale teraz miało już być dobrze. Jest?

niestety prawda. Za Debicha zamknięto 3 oddział wewnętrzny który przynosił zyski szpitalowi. Realnie patrząc to po katastrofalnej kadencji Debicha długo nie uda się postawić szpitala na nogi. Boję się, że po kadencji debicha szpitala się nie uda uratować...

Czytałem gdziś że Kowalik miał walczyć z nepotyzmem w Starostwie po czym awansuje Czechowskiego na wice dyrektora a ten w wywiadzie dla radia pokazuje ogrom swoich kompetencji co wytkneli mu internauci.jak nisko trzeba upaść by podpisywać się moim nickiem?

UNFORGIVEN przestań w końcu głupio się udzielać bo widać że brak ci piątej klepki.

A kim ty jesteś i za kogo się uważasz pisząc abym przestał pisać człowieczku

Nie rozumiem co obecność lokalnych polityków na krajowej konwencji wnosi pozytywnego do naszej lokalnej spoleczności.jest to prawdopodobnie kampania wyborcza ,a więc artykuł powinien być sponsorowany.

Ja i tak zagłosuje na PiS bo chociaż maja program dla zwykłych ludzi

Do nierobów i patoli, dla mnie pracującej nie mają nic, absolutnie nic, tylko płacenie podatków, i coraz wyższych opłat za usługi, żywnośc poprostu za wszystko, a płaca w miejscu.

Banda kosciolowych popie...rdol...encow !

PiS to anty Polska pro kościelna partia która niszczy Polskę !

Większych bzdur nie czytałem.

Zalewska jest nie dość że poje...bana to jeszcze jest po pierdo....lona ! Na życzenie episkopatu Polski zdewastowała polskie szkolnictwo !

Wieksze bzdury przeczytać można powyżej.

bylem wyborcą teraz na co mam glosować na po z lbg na pis co kradnie mi kase z offe ,dokłada podatki i z moich daje programy socjalne a oprócz tego sowicie się wynagradza co to ma z prawem i sprawiedliwością . to kraj policyjno podatkowy przedsiebiorca po mału ucieka lub się likwiduje i kto zarobi na te programy banki ,policja ,czy sejm haha powodzenia hipokryzja to kandytowanie do uni jesli się ją zwalcza zreszta nie ma zadnych moralnych przeciwskazan politykowi wolno być skazanym a wyborcy go wybiorą to tylko u nas i na ukrainie

Kiedyś oszukanli nas z OFE , TERAZ NASTEPNI CHCĄ POŁOŻYĆ ŁAPĘ NA NASZYCH PIENIADZACH I WYMYSLILI PPK.

żenua...jprdl...

Kutno zawsze było czerwone. To widać nie tylko na ulicach.

Jeszcze póki co jest tzw. KLAUZLA SUMIENIA i jeszcze póki co można legalnie (co prawda jeno w zaciszu domowym) olać i uśmiać się z tego ZJAZDU PZPR - bis (teraz to się zwie PIS). Fotki z katowickie korridy- urzekające a zwłaszcza te z BECIĄ - TO NAM SIĘ PO PROSTU NALEŻAŁO (cierpiącej na szczękościski) . Ale to sie szybko skończy - już w nieodległym czasie, każdy kto nie uzewnętrzni - radosnym uśmiechem , wielominutowym aplauzem i wiernopoddańczym podkuleniem ogona akceptacji dla JEDYNIE SŁUSZNEJ LINII - JEDYNIE SŁUSZNEJ PARTII -będzie wielce rad jeżeli spotkają go jedynie pieszczoty w stylu KIM-DZONG-UNA.

Nie pisz komentarzy,gdy jesteś wstawiony.Przypomnę ,że do Europarlamentu starych komuchów,właśnie aparatczyków PZPR,wystawiła POKO.

Te komuchy i aparatczyki zrobiły więcej dla Polski niż zakłamany Matołusz,obsrany karzeł otoczony ochroniarzami i łamiący konstytucję Duduś,nie-prezydent.

kto na nich głosował? chłopki z gmi krzyzanów a najwięcej chlopki z kaszew. no ale burokom nie ma co się dziwić. pytanie a gdzie mieszkasz w burakowie i jasne

Nie obrażaj ludzi ze wsi. Po Twoim wpisie widać zaniżasz poziom miasta

Głosuj wielkomiejski rewarasto na gumofilców z pslgbt

Co my możemy zrobić jako anonimowi skoro i tak nikt nie bierze tego serjo. Fakt że niekture komentarze są idiotyczne to fakt ale sa i takie jak proponowanie i nic. Rajcy są najwaźniejsi co do decyzji. Powinni trochę posłuchać elektorat. I po primo wycinka drzew jak za radnych nr domów obowiazkowe nr psów na obroźy i podatek i uwagi ludzi co maja do powiedzenha

Jakie ładne ludzie na tych zdinciach.W jedynce wyglundaja inaczej.Jedynki juz dawno rzym nie widziała bo mi lekarz zabronił.Później w nocy mi sie snia te wiadomosci czuje sie jak w matrixie. Wspaniale czasy naszly.Za Po chodziłam poboczem drogi do Geysu a tyro za pisu chodze rowym po masło.Kiedys placilam 2.50 za sztuke tyro 6.00 zl .Dziki Bogu i Jarusiowi dali me 13 pynsje to se nakupilam masła na caly rok bo ponoc bydzie drozsze. Somsiodow mam tyro do okola domu w kazdym po 12 sztuk.Wszystkie sie rodzą 2 razy w roku.Nawet za okupacji tyle nas nie bylo.Pogadac mozna z kazdym bo nikt tero we wsi nie pracuje.Jedynie Michalowa do opieki poszła by 500 plus wypłacać.Z drugi strony nie ma czym doizdzoc .Pekaesy mialy byc co godzina a tu chodzi jeden co miesiąc zeby do opieki ludzi dowisc.Co rzym czasów dozyla ze nawet za piSu dyszcz nie pada a za peo były powodzie.Mi sie wydaje ze nawet Swinci na Górze juz nie moga na to patrzyc co sie w ty Polsce porobiło. Koleiki miały byc krotsze do lekarzow a ja tyro o 3 w nocy wstaje zebym sie dostala.Lekow darmowych me przepisali a ze na prostate to nie biere. Czekom do października co znow naobiecuja.Chyba jeszcze moje prawnuki byda te rządy splacali.

Wróci Tózg i będzie dawał Ci pietruszkę za darmo.

Wróći ale żaden piZz go nie zastąpi.Nawet broszka nie sięga mu do kostek ze swoimi pół milionowymi wyborcami..To prawda pietruszka najdrozsza .

Wróci żeby dokończyć dzieła rozsprzedaży Polski? niedoczekanie!

Podwawelska zmień klawiature w telefonie na język polski.

Ale się lewactwo skręca z nienawiści. ????????????

PiS mnie wkurzył. Kutnowski PiS wkurzył mnie podwójnie ( poniżej jest mój wpis), ale tu nie ma dyskusji o decyzjach, tu jest obrażanie, wulgarne poniżanie, ściek. Ludzie, traktujcie innych z szacunkiem, nie obrażajcie. Te wpisy są odrażające. Wynoszę się stąd na eKutno. Tam są zachowane jakieś standardy.

Zalewska i Kowalik dwoje kosciolowych idiotów ! 

Ten staroscin , morda jak u królika , czech wypasł się jak świntuch .... do PINI !!!!

Słabe i denne

Pararara ooo ooo pararaa

Najlepsze był monolog Morawieckiego , ten człowiek kłamie w żywe oczy ! Nie dość że mitomania i oszust to jeszcze sklerotyk !

****y i ****e PIS-owskie teraz powinni jechać do Torunia do Rydzyka w tych koszulkach i prosic o błogosławieństwo , ażeby diabeł strącił ich do piekła !!!!!!!!!!!!

PiS PiS co to jest? Pamiętacie takiego p.Kłopotowskiego z PiS u co zniechęcił ludzi do pracy w ARi MR i prawie rozłoźyl ja na łopatki. Tak będzie ze wszystkim co robią bo oni nie robią tylko kupują. A wycinanie drzew to właśnie ich incjatywa co podchwycili nasi miejscy radni. Pomyślcie teraz czy znowu im zaówać?

Wez słownik ,zanim coś napiszesz.

Ostatnio tez obrażali z konwencji z Łodzi dziś maja zarzuty wiec nie rozumiem tych ludzi. Krytyka krytyka ale pomówienia i znieważanie jest karalne

Te wulgarne wpisy są oburzające! Czy tu nie ma moderatora? A gdyby ktoś pisał tak o waszej matce, siostrze,, dziewczynie, ojcu, bracie? Ludzie, co wy robicie!Dzięki wam PiS wygra.

I bardzo dobrze niech wygra,niech wygrywa dopóki nie nauczą sie kultury,i dopoki nie zaczną szanować ludzi.

Ewa goli nogi ale nie zmienia majtek ! A Walczewski lubi ssać ****y :-)

Pani Ewo proszę to zgłosić do organów ścigania to samo Panie Walczewski nauczyć towarzystwo

Ooo,pewnie potomek ubeka lub ormowca.Sam donieś jak takiś uczymy.

Uczynny miało być.

I co w związku z tym do h...

W związku z tym Ewa Rz. ma na majtkach tz. " draskę "

Ale argument ja Cię nie mogę

Pisowskie ku...rwy JEBAĆ WAS !

Widzę,że zmniejszyli Ci emeryturę .Brawo.

Wróg kominy czyli jesteś wrogiem PiS bo tam połowa składu to byłe PZPR

Ale płaczą i krzyczą ci co w opozycji.

Pocałuj ich w dupę

Dlaczego obrażacie tych ludzi? Po co te głupie wypowiedzi, które w żaden sposób nie odnoszą się do sytuacji? Chcecie dać upust złym emocjom? To punktujcie ich, wskazujecie błędy, pytajcie jak załatwiane są wasze sprawy, ale nie obrażajcie anonimowo. Mnie interesuje jak wygląda sprawa podwójnego rocznika w szkołach średnich. Myślicie, że to nieistotne? Z różnych miast dochodzą niepokojące informacje, a co z kutnowskim uczniami? Ilu uczniów będzie w klasach? Czy ci, którzy chcą się uczyć w liceum znajdą miejsce, czy będą musieli iść do branżówki lub technikum, do klasy, do której akurat nie będzie chętnych albo dojeżdżać do ogólniaka na Azory?

A niech sobie piszą jak Brak zajęcia niech każdy patrzy na siebie

NAWET TA SIEROTA Z PKP TAM JEST?

Do pięt mu nie dorastasz,prostaku.

Selfie z oborową i życie staje się łatwiejsze.

To pięknie. Gratuluję. Ale mam pytanie: jak wygląda rekrutacja do kutnowskich szkół średnich? Z innych miast dochodzą niepokojące informacje, a łódzkie żadnych nie podaje. Może w Kutnie chociaż młodzież i rodzice dowiedzieliby się czy absolwenci gimnazjów i podstawówek dostali się do wybranych szkół, a jeśli nie to gdzie są jeszcze miejsca.

Załóż szkołę,wolno ci.

U Wośki .!

Wośko nie przyjmie wszystkich chętnych. Poza tym tam jest czesne.

Jacyś dziwni i sztywni ludzie. Na wszystkich zdjęciach wyglądają tak samo i za każdym razem tak samo źle, jak jakieś manekiny. I nie chodzi o rysy twarzy ani o sylwetkę, po prostu za każdym razem na tych zdjęciach są tacy sztuczni i absurdalni, w usztywnionych pozach i źle dobranych ubraniach.

Nie musisz oglądać,poogladaj marsze lgbt.

I masz rację, wolę pooględać marsze LGBT. Ludzie są tam jacyś sympatyczniejsi i radośniejsi, nie tak jak te usztywnione manekiny z pisu.

Nie każdy jest stylistą

Za długi szpitala i likwidację jedynych rentownych oddziałów kto jest winny? Wtedy chyba rządził debich?

To już historia. Jest nowy starosta. I poprawiło się coś? A może są chociaż jakieś plany uzdrowienia sytuacji? Słyszał ktoś?

Przy takiej załodze? Przecież starosta nie opiekuje się chorymi.

No tak,zawsze ktoś inny jest winny: a to poprzedni starosta, a to załoga, starosta za nic nie odpowiada, nic nie musi, nawet planów na rozwój szpitala nie musi mieć.

Tu chyba raczej po debichu jest kwestia ratowania szpitala nie rozwoju

No to niech ratuje! Na co czekać? Chyba sytuacja tego wymaga!

No pewno, że niech ratuje. Ale nie warto zapominać o odpowiedzialności Debicha za stan rzeczy jaki mamy teraz. Zamknięcie jedynych rentownych oddziałów to ruch, którego nikt szybko nie naprawi.

Chyba nie do końca historia Krzysiu. Narozrabiales, zlikwidowales? I teraz z kapelusza ma starosta wyjąć co sprzedane?

Nie jestem Krzysiem, ale przecież starosta objął tę funkcję, bo miał zaradzić trudnościom. I zaradził? Rozumiem, minęło ponad pół roku, to nie jest dużo czasu, ale czy są jakieś plany? Tylko o to pytam, po co ta nerwowość?

Cierpliwości ,nie wszystko naraz,nie da postawić na nogi 30 letnich zaszłości.

To chyba Krzysiu się stresuję emoji

Ojoj, ja ci stawiam konkretne pytanie a ty kpisz z ludzi, którzy martwią się kondycją szpitala. Pycha kroczy przed upadkiem.

Czytałem gdzieś, że Kowalik załatwił 2mln ryczałtu (cokolwiek to znaczy) i pół miliona za protezy jakieś. Za Dębicha pamiętam, że zamknęli dochodowe oddziały a w miejsce ich powstały prywatne.

Czytałeś czy na ulicy ludziska mówili, że chcieliby żeby tak było. Bo jak nie powołujesz się na źródło to powtarzasz plotki. A poza tym, że w szpitalu było źle już wiemy, tylko że teraz miało być dobrze.

niestety prawda. Za Debicha zamknięto 3 oddział wewnętrzny który przynosił zyski szpitalowi. Realnie patrząc to po katastrofalnej kadencji Debicha długo nie uda się postawić szpitala na nogi. Boję się, że po kadencji debicha szpitala się nie uda uratować...

Było źle, bardzo źle, dlatego między innymi poprzedni starosta nie został wybrany. Ale czy teraz coś się poprawiło? Cokolwiek?

I właśnie tak upadł krzysio emoji

Ojoj: Ale to już historia. Kto teraz?

żadna historia. Działania w szpitalu w czasie kiedy Starostą był Debich będą się ciągły za mieszkańcami powiatu kilka lub nawet kilkanaście lat :/

To co, nie warto robić cokolwiek? Tak?

Napewno warto. Ale nie warto umniejszać winy rządów Debicha, które zostawiły ten bałagan

Nikt win poprzedniego starosty nie pomniejsza. Słusznie piszesz o jego zaniedbaniach. Mnie chodzi tylko o to, że błędy poprzedników stają się wytłumaczeniem dla obecnie rządzących. Zobacz, jakiekolwiek pytania tu na forum dotyczące szpitala są kwitowane słowami, że to poprzednik zawalił. Zawalił, ale co teraz się dzieje? Konkretnie. Kawa na ławę.

To niech Pan rozmawia z nowym zarządem a nie forumowiczami. Wg. mnie jest lepiej. W pół roku zalatwili 2,5 mln. zł dla szpitala.

Rozumiem, wydawało mi się, że rozmawiamy merytorycznie, a tu kolejny zwolennik. Zobaczymy co będzie dalej.

Szpital zadłużony.. brak okulistyki i urologii. Z okiem muszę jechać do Łodzi. A rozdawnictwo dzieciorobom kwitnie.

To nie jedż do tej Łodzi.

Ciesz się, jedź to jońskiego zobaczysz, albo Laubnauer. Może Ci Staszek rękę uściśnie.

Długi nie urosły w 3 lata tylko 25 przychodził Nowy dyrektorek xxxx popracował 3 miesiące i odprawy dostał 150 tys bo taka a była umowa tak było już po 2000 roku

A szpital to uważasz ze to dług narósł przez pół roku tak miało być pięknie ponoć nie miał długi a potem nowy zarząd i sie okazuje ze -35 mln

Biorę 500+ ale na PIS nie zagłosuje nigdy.

To po co bierzesz 500+,przecież po to ci dają żebyś głosował,oj nieładnie.

Ja też nie zagłosuję na PIS kocham wolność!!!Cała rodzina moi znajomi też! Wstydzę się za nich!

A to wy jesteście prześladowani?

Wolność jak wyprowadzili 251 mld i zrobili skok na OFE a Polak najtańsza są robocza na zielonej wyspie piniedzy nie ma i nie będzie

Sieroty kutnowsko strzeleckie potrafią tylko pieniądze rozdawać i się fotografować to im najlepiej wychodzi narzekali na debich jako starosta ale ten to księga ginesa oj urządza urządza jak podatki podnieść że kolejne pieniądze na kampanie rozdać niejaki gierek to samo robi o sorry bym obraził bo on chociaż fabryki z zachodu ściągam min odlewnia w Kutnie i ludzie pracowali a nie dostawali 500+ i tak dalej.

,, i czerwona hołota to rozkradła do 1980 r.

Gramatyka i składnia level hard

A co ma starosta do podatków hahahaj

Te ich miny...dają do życzenia. I przedstawiciel Solidarności z PKP PLK widzę

Ciemniaki vel Ciemnota!!!

Dzięki, że się przedstawiasz.

Raczej powtarza to co powiedział o prostych wyznawcach pisu kurski i piotrowicz.

Zdjęcie z flagą - tak właśnie wyglądają ludzie z naszego regionu którzy wspierają świadomie roszczenia żydowskie.Zdięcie bezcenne co dla niektórych tak jak zdięcie z Jarosławem w Łodzi.

Tęskniliśmy za Tobą emoji Jak zwykle nie zawodzisz. Wszystkiego dobrego, bo dobrze Ci życzymy

Dziękuje za życzenia, zapewne tak szczere jak rozmowa Sikory z Kowalikiem na temat kontraktu z nowym prezesem szpitala dwa dni przed obięciem stanowiska.

Mało wiesz w temacie ale czym mniej się wie,tym ponoć jest się zdrowszym

Dziękuje że martwisz się o moje zdrowie.Widzę że kwasy omega 3 (to te na poprawę pracy mózgu) zaczynają w waszym wypadku działać.dziwnie że już nikt z was nie nazywa mnie i nie myli co najważniejsze z "łysym".

Uśmiechnij się czasem do ludzi emoji

Grunt że biedronka startuje. Jesień wszystko odmieni nawet smutek i żal

W 2020 r w porównaniu do rządów peło 2015 płaca minimalna ma wzrosnąć do 2550

Ty kutnowiak zobacz jak rosną ceny za PIS-u, a jak rosły za peło, jak to nazywasz, zobaczysz jak będzie w 2020 roku, obyś do smietnków nie musiał zaglądać i z nich wyciągać, juz teraz ceny mieszkań urosły do takich cen że kredyty trzeba brać nie na 30 a 60 lat, do tego doprowadza wzrost płacy minimalnej, tobie 300 zł od ciebie 2.300

A gdzie Walczewski?

Walczewski ssie ****y !

Ja czekam za 13 emerytura

Ale 13 emerytura ma być tylko dla tych ,którzy zagłosują na PIS.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także