Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Kutnowski PiS na konwencji w Łodzi

Wydarzenia 17-05-2019 Autor: ksz
152

- PiS jest w stanie poprzeć komisję, która będzie badać sprawę pedofilii, ale nie tylko w Kościele, ale we wszystkich środowiskach - stwierdził Jarosław Kaczyński na konwencji wyborczej PiS w Łodzi. Obecni na niej są przedstawiciele partii z Kutna i regionu.

- Ani purpura, ani Nobel, ani Oskar, ani światowa sława nie uchroni przed odpowiedzialnością za tę straszną zbrodnię. Ale jeśli chcemy to zjawisko wyplenić potrzebne jest zwycięstwo PiS - zapewniał Jarosław Kaczyński. - Trzeba uświadamiać wszystkim, jaka jest stawka tych wyborów. Dopiero ta świadomość może prowadzić do udziału w wyborach do głosowania na PiS - dodawał.

Na konwencji partii obecni są przedstawiciele PiS-u z Kutna i regionu. Do Łodzi pojechali starosta Daniel Kowalik, członek zarządu powiatu Tomasz Walczewski oraz radni miejscy: Bartosz Czechowski, Ewa Rzymkowska, Krystyna Tomczak, Janusz Kołodziejski oraz Arkadiusz Olesiński. Udział w konwencji wziął także członek zarządu województwa łódzkiego Robert Baryła oraz parlamentarzyści: senator Przemysław Błaszczyk i poseł Tadeusz Woźniak.

komentarze (152)
Dodaj komentarz

3 wpisy pod powyższym artykułem zostały zakwalifikowane jako znieważenie i pomówienie. Postępowania prowadzi KPP pod nadzorem Prokuratury.

DZBANY -KUTNOWSKIE !!!!!!

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

Teraz robią sobie ,,rodzinne ,, fotki a za klika lat będą mówić że to fotomontaż . 

Już nie oglądam TVN-u, bo złodziej z torunia powiedział że to diabelska telewizja, zalecił TVPis.

Przy takim kulcie jednostki to chłopaki mieliby pole do popisu w Rosji

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze? W nadchodzących wyborach głosuj na KONFEDERACJE!!!

Też chce takie ładne zdjęcie z Prezesem... Swoją drogą to zrobione przez naszych lokalnych przedstawicieli wyszło doskonale, prawie jak wszystkie reformy obecnego rządu...

Lepsze reformy niż stagnacja i 70 zł rodzinnego dla dziecka

Czyli masz w nosie jak prowadzą politykę, najważniejsze, żeby wyciągneli kasę z portfeli podatników i dali ją tobie, po drodze zabierając dla siebie 'opłatę manipulacyjną' ??

Nie głosuję na senatora Błaszczyka za jego politykę personalną przy kampanii samorządowej.

Kto mi pomoże 26 maja wysłać ich wszystkich do San Escobar? Bilety i samolot już czekają.

KCI, za ten materiał plasujecie się w pierwszej piątce dziennikarskich malin. Gratuluję, jesteście coraz lepsi.

Większąść tych komentarzy jest usłyszanych w TVPis-- i na to idą nasze pieniądze, 1 mld 300mln zł rocznie, to jest chore.

No i co z tego? Każdą tv.wolno oglądać i wyrabiać swoje zdanie.

Ale ja nie chcę płacić na tą obłudną kłamliwą TVPis

A ja chcę płacić, no i co?wolno mi?czy nie?

"Jak myślisz?" to płać, na TVPiS i na kościół. Niezależni Polacy powinni jednak być zwolnieni z tego złodziejskiego obowiązku.

Z tego co wiem to większość nie placi abonamentu,więc o co chodzi?

To prawda, sporo osób nie płaci, niemniej co jakiś czas się ich straszy konsekwencjami niepłacenia.

konsekwencje nie płacenia są takie, że co raz przekazywane są spore kwoty pieniędzy na TVPiS prosto z budżetu.... zatem i tak i tak płacimy... a TVPiS realizuje swoją partyjną misję...

Współczuję następnej partii która dojdzie do władzy- posprzątanie tego burdelu będzie bardzo trudne.Trzeba będzie wreszcie zerwać ten bardzo kosztowny sojusz z kościołem.

Za peło hahaha lux było. Państwo teoretyczne i h...kamieni kupa

Dariasss, wolę "państwo teoretyczne" niż rządzone przez osoby klękające przed facetami w kieckach, kreującymi się na reprezentantów teoretycznego bóstwa.

Rządzi większość wybrana w demokratycznych wyborach,więc musisz jeszcze wytrzymać,wszak ta cudowna demokracja to tyrania większości.

Czyli ta która już była,i to co już było,czyli kłamstwo i obłuda.

Właśnie teraz burdel jest sprzatany,ale wczesniejszym "elytom " to nie na rękę, bo w metnej wodzie mniej widać, można więcej sprzedać i zachachmecic.

Zobaczcie jak działa TVPis, jak mydli oczy porządnym ludziom, a już nie wspomnę o kościele.

Każdy ma swój rozum.

PiS to jest łamanie konstytucji. Mam nadzieję że będą za to rozliczone konkretne osoby.

Xx, mniej tvn cala prawda całą dobę! Ja chcę wiedzieć konkretnie! Gdzie jest łamana KONSTYTUCJA? Powtarzanie za tefalen frazesów to mało! Zapomnieli się co robili pelopeez? Kto zajumal OFE? Zgodnie z konstytucją rzeplinskiego. Polskie prawo jest tak skonstruowane że każdy inaczej je interpretuje!

Łamanie konstytucji hahaha dobre. Takie same rozwiązania są w De i France

PiS dał kościołowi miliony złotych a ich nadal nie stać na prostytutki !

Posiwskie KUR.. WY ! Je.bac was !

Dlaczego proboszcz pozwolił w Krosniewicach w kościele prowadzić kampanie wyborczą Wstyd W kościele należy się modlić przypominam księdzu

Brawo, coś robią wreszcie????

Wiosna koalicja tylko bogata kasta.... nie!!! PiS ludzia coś dał, oni nic!!

Dał ze swojej kieszeni, czy z pieniędzy podatników? Państwo i rząd nie jest od rozdawania tylko od tego by stworzyć ludziom takie warunki by sobie sami zarobili. Po takich wypowiedziach widać jak niska jest świadomość społeczna Polaków.

Naj więcej Katopis daje kościołowi i to nie swoje tylko nasze.Dlaczego ludzie boją się o tym mówić.

Nikt się nie boi,każdy o tym wie,swoją drogą wolę,aby dawali na Kościół,niż na lgbt.

"Tyle." to przekaż cały swój majątek na kościół i już. Będziesz szczęśliwszy. A może nawet pójdziesz do waszego teoretycznego nieba.

Może tak zrobię,póki co żyjemy w wolnym kraju i mogę zrobić co zechce.

Kiij, rzecz w tym, że dał nie ze swojej kieszeni. Tak każdy potrafi, ale nie każdy zrobi to tak bez wyobraźni i bez troski przyszłość państwa i własnego narodu.

Za to poprzednicy,troszczyli się o państwo,pewnie dlatego wszystko sprzedawali,a ludzi wysłali na bezrobocie,albo na szparagi.

Ja, przestań w kółko powtarzać zawartość pasków z TVPis.

Oglądasz TVPis- to wiesz.

Aniołki Charliego...

Warto przypomnieć- że Katopis zrobiło to samo co PO, skok na OFE.

Warto tu przypomnieć jak Szydło zdejmowała w swoim gabinecie flagi UE !!!

Warto tu przypomnieć jak wbrew rodzicom 6-cio latki wysłali do szkoły,jak okradli OFE, Amber Gold, jak kazali pracować do śmierci,jak strzelali do górników, jak wchodzili do redakcji,jak wyrzucali dziennikarzy,prowokacje na marszach niepodległości, jak się wyrażali o Polsce i Polakach u Sowy (restauracja),jak sie umawiali przy śmietnikach,cmentarzach i stacjach benzynowych i zalatwiali sprawy panstwowe, jak się wyrażali o polakach że to "cholota"i to wszystko zgodnie z konstytucją.

Niech Katopis nie martwi się, o przyszłe wybory, już kościół oto za dba, żeby wygrać. Tylko szkoda że młodzi ludzie nie idą głosować, bardzo szkoda.

Żenada , uwieczniać się na fotkach z tą partią !!!!!WSTYD !!!!

Lepiej zta nizz peło co zrobili skok na OFE

gdy w kutnie był przew.samoobrony a lepper w.w. przedstawiał na rękach swoje dziecko informujac ze to przyszly prezydent ile to on musi jeszcze zmienic przynaleznosci partyjnych aby to sie spelnilo

Żenada idzie Wiosna !!!

Co też Nasz Pan Starosta wyprawia! Zdjęcie z taką osobą ? Jeszcze gotów strzelić fotkę z niejakim Panem Bartłomiejem (obecnie pensjonariuszem, jak powiedział Minister Sprawiedliwości i Generalny Prokurator Pan Ziobro, "pierdla".

Jakieś takie dziwne podobieństwo partyjne. Twarzowe.

CI CO TAK PRĘŻNIE ATAKUJĄ A MAJĄ JEDNI DZIECKO OD 1.LIPCA 500 ZL... HAHAHAHA

T. W. - bohater drugiego planu. He, he, ale to słabe. I ludzie na kogoś takiego głosują.

I omal szyja mu się nie urwie

PiS wygra dlatego że postawił na rodzinę w przeciwieństwie to koalicji chociaż tamci już przebijaja się w obiecankach jak mawiał hrabia rostowski z bydgosCzu pieniędzy nie ma i nie będzie na obiecanki pisu.... Za ich czasów były ale na co inne a dla matki 70 zł rodzinne....

PiS wygrywa, bo lekką ręką rozdaje nieswoje pieniądze. Ale spora część Polaków traktuje to jak mannę z nieba. Niestety, nie towarzyszy temu żadna refleksja dotycząca konsekwencji takiego rozdawnictwa.

Żeby tyłek miodem smarować to zawsze im coś nie na rączkę

Jeśli już to rozdaje polskie podatki ( z budżetu państwa)polskim rodzinom,a ze wzrostu gospodarczego korzystają wszyscy Polacy,a nie tylko wybrańcy.

A podwyzki to z czyjej kieszeni ? i kto na tym korzysta ?

Jesteś PO prostu ograniczony!

Polskie podatki nie są od tego, żeby je od tak rozdawać. Za jakieś 10 lat to zrozumiesz, gdy obudzisz się w Wenezueli.

albo San Escobar!!!

Nie tylko inwestują pieniądze w dzieci, ale robią wiele innych inwrsrycji( nie będę ich tutaj wymieniać,bo mi się nie chce) ale również odkupuja to co sprzedaly poprzednie rządy.

Gierek też robił wielkie inwestycje....

Które poprzednicy,również rozsprzedali,dobrzy są w tym,jak wrócą ,to dokończa.

No, np. kolekcję Czartoryskich. Ciekawe ilu na tym zarobiło pod stołem?

Nie no szkoda czasu, nigdy niczego nie zrozumiesz,nie lubisz Polski, siebie pewnie też

Tępe lemingi z PO nie wylewajcie tutaj swojej żółci.Schetyna już was dyma na wszystkie sposoby.Na czele list do PE starych komuchów powystawiał,posiłkuje się Komitetem Obrony Dziadów i łże na każdym kroku.

Dokładnie,kto jeszcze im wierzy,oto jest pytani

Ohyda PiS nie toleruje tego chłamu

Ten kołnierzyk to tak specjalnie ma być

-Panie,mój Panie czy mogę zrobić sobie zdjęcie? - zapytał nieśmiało poddany. - hmmmm ,niech będzie - odrzekł Król Jarosław ,- a któż to za tobą stoi ?-podejrzliwie spytał pan swojego poddanego. - Panie toż to przecie wedłóg WWF Krośniewicki Żuraw!- wykrzyczał z całych sił wierny poddany.

Łysy co ty tak Walczewskiego nie trawisz?

Po pierwsze nie jestem żadnym łysym ,aczkolwiek wiem o kim myślicie,po drugie -to jest mem i naprawde nie ma za co się obrażać.temat konwencji poważny i potrzebny ,ale mamy 21 wiek i wszyscy chyba mamy telewizory w domach więc tym tematem żyje Polska od tygodnia.

Jesteś Łysy. Chciałeś być Starostą. Uczyłeś języka zachodnich sąsiadów. Nic w życiu nie osiągnołeś i złościsz się na cały świat. Przykry los psa co gryzie ręke ludzi co go głaskali. Co nie Unforgiven ?

Pisowski z**** nie mieszaj w to ludzi których na oczy nie widziałem,ponieważ mogą ponieść konsekwencje( znając was) moich komentarzy.

Chyba trafiony. A jak nie to się ujawnij Pan. Chyba że masz Pan cykora i nie podpiszesz się pod swoimi wypocinami. Szach i mat Łysa Pało

A kim ty jesteś że każesz mi się ujawnić?

Heh łysy. Cienki bolo jesteś. Zdrefiłeś

Znowu zonk!!!ale twój komentarz o psie i ludziach daje dużo do myślenia jak władza traktuje obywateli -pisowski ojszczymurku.

PIS I tak wygra wybory dzieki nim cos sie zmienia na lepsze a PO nic nam nie daje I nic nie gwarantuje tylko obietnice przed wyborami fuck Po

Ty Fleja, weś się za robote, a nie tylko czekasz żeby ci coś Pis darmo dało, zobacz jak sie na pieniadze pracuje,płać podatki, a nie tylko z socjalu chciałbyś żyć, bo pewnie tak żyjesz, z pracy innych

Obawiam się, że nasze dzieci i wnuki zapłacą za tą dojną zmiane. Nikt tak nas nie zadłużył i nie zadłuża jak Katopis.

Chyba Pis wygra-ma swoją TVpis, która jest w każdym domu, za 1mld 300 mln rocznie naszych pieniędzy, na zachwalanie rządu katopisu. Kościołowi nosi w zębach i na kolanach nasze 19 mld zł rocznie, między innymi, za kazanie na ambonie na kogo mają głosować. Diabłu z Torunia nosi Katopis grube nasze miliony, na zachwalanie w radiu Maryja i Tv trwam. Rozdaje nasze pieniądze, swoim wyborcom i wyznawcom.

Normalnie Gabinet Figur Woskowych.

A zdjęcia prezydenta ze skrzydlewska ponoć apolitycznosc w Kutnie

Zdjęcie z Kaczyńskim bezcenne. W biegu na szybko. Facet ma wywalone nawet na swoich przy****sów. Trochę szkoda tych pisorów... Dotkneli dna. Dobrze dla nich że chociaż Korwin jeszcze puka od spodu

Korwin nie mają szans według mnie nie ten czas

Kampania buraczana już się zaczęła... Aż startach myśleć co będzie jesienią. Selfie z Antonim i to z posłem prezesem po prostu bezcenne... Człowiek wyjdzie ze wsi ale wieś z człowieka nigdy. Siara roku panowie! Jesteście TYLKO nuworyszami...

ha,ha,ha,a jak ty dobrze rozpoznajesz wiejskie klimaty,no trudno zapomnieć o swoich korzeniach,prawda?

Faktem jest że za PiS ludzie poraz pierwszy po 1989 r odczuli państwo socjalne.... Do tej pory na dziecko 70 zł wstyd. A peło teraz chce ich przebić a zabrać nie zabiorą bo ich ludzie pogonią

Państwo powinno dbać o to, żeby każdy miał pracę, a nie o to, żeby bez sensu rozdawać kasę, która powinna się przysłużyć do rozwoju tego państwa. PiS i jego zwolennicy tego nie rozumieją.

Praca jest wtedy,kiedy ludzie kupują wytworzony towar.(jak mają pieniądze oczywiście,a mają pieniądze,jak pracują)

Może nie tyle państwo socjalne, co po prostu że są u siebie, a wzrost gospodarczy dzielony jest na wszystkich,a nie tylko dla pseudo elit.

Zagłosuję na nich tylko pod jednym warunkiem, że wszyscy wyjadą do San Escobar! Nie mogę już na nich patrzeć. Dlatego trzeba iść na wybory i pokazać im co o nich myślimy!

Dlaczego KCI nie dba o w miarę wysoki poziom tego, co publikuje?

Co za wiocha!!!

Jak ktoś jest z wiochy,to i ją rozpoznaje.

Poziom peowskich sympatyków mniej niż zero, szkoda czasu na czytanie i komentarze.

Dokładnie, ale czasem warto,choćby dla utwierdzenia swojego zdania.

Tak jest, jeśli komisja to dla wszystkich środowisk, bez wyjątków, bardzo dobra decyzja!

No pewnie, cały PiS też trzeba pod tym kątem prześwietlić.

Zgadza się pelo też,wszystkie środowiska,zero dyskryminacji.

Posiwskie KUR..WY ! JE... BAĆ WAS !!!!

Wstyd dla Kutna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Proszę nie uogolniac.

Posiwskie ku . rwy **** was !

Fotka z Antonim i ostatnia-bezcenne! Koń się śmieje!!!

Banda poklepywaczy! Zdjęcie oddaje rozmiar absurdu.. Ale ich dni są już policzone.

Tak się zastanawiam, czy oni wierzą w to, że jeśli się sfotografują z kimś trochę bardziej rozpoznawalnym od nich, to w magiczny sposób wszystkie problemy zostaną rozwiązane. Czy to taka forma kultu cargo?

Denny komenatrz, jakby się członkowie koalicji nie fotografowali....

Dokładnie

Moim zdaniem wstydem jest publikować takie zdjęcia. Jest to takie prostackie, że wszystko opada... Ale cóż - widocznie nasi pseudo "politycy" są fanami Facebooka'a, Instagram'a i tym podobnych. I zapewne chwalą się, że mają zdjęcie z kimś "ważnym". ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!! Najlepsze jest ostanie zdjęcie (muszę z nim być) - zagranie typu ŻYRAFA emojiemojiemoji

Podsumowanie osiągnięć tylko z ostatnich dni:- strach przed dyskusją i przyjęciem do porządku obrad projektu ustawy odrzucającej 447-brak ostrej reakcji po znieważeniu ambasadora w Izraelu-przyjęcie ustawy o 5G technologii zagrażającej zdrowiu Polaków- o radosnym rozdawnictwie pieniędzy i zadłużaniu Polski nie wspomnę. PodsumowanieemojiiS JEST SPALONY I MAM NADZIEJĘ, ŻE NIGDY JUŻ NIE DORWIE SIĘ DO WŁADZY !!!!!!!!!!

Tak wszyscy psiacza na ten PiS ale kasę się bierze i 500 i emerytura 13.... Ja tam jestem za PiS mam 1 dziecko i 500 zł też mi się nie przyda czy na książki czy przybory szkolne. W Niemczech norma jest ze jest kindergeld i tez płacą na dziecko, nawet w takich Czechach płacą a tu zaraz patologia itp.

bedziesz miał za parę lat te wszystkie plusy+++... Gecja plusplus+++kupowanie głosów za kredyt który i tak my wszyscy bedziemy musieli spłacac

Wyłącz telewizor, włącz myślenie. Nie kopiuj frazesow opozycji. Już słyszałem że na nic nie ma pieniędzy... Mówili to ci za władzy których płaciłem 6 zł za litr benzyny i 7 zł za kilo cukru. Nie wieżę im k-wom jak psom.

chcesz sie na ceny licytowac co było a co jest ?pietruszka po 18 zeta jest dziś zatkało ...???

Jakoś inne państwa nie płaczą, ostatnio byłem na Słowacji i u nich to normalne dostawać na dziecko

Tępe myslenie. Za kilka lat wszyscy będą rzygać kilka razy tyle, za to 500 plus. Wszyscy bekną!

Kobieto,podsrawy ekonomi to stymulowanie popytu, ludzie,glodni do tej pory gorsza,wszystko kupuja, cieszą się,że ich na różne rzeczy stać,w ten sposób nakręcaja koniunkture,wszyscy mamy pracę,a pieniądz krąży i pracuje.Czy to takie trudne.

Jeszcze dodam, że każdy ruch pieniądza jest opodatkowany, więc wraca do budżetu.Proszę włączyć myślenie i nie wypisywać glupot o Grecji, Grecję odbiło przyjęcie euro.

Oczywiście Grecję. d o b i l o. Euro.

hahahahhahhahaahha kutniaki, jak można oglądać i głosować na te LAPY ? Starosta kutnowski na zdjęciu z maciarewiczem, gościem od teorii wysadzenia samolotu nas Smoleńskiem...... maaaasakra

Co nas obchodzi ,co działo się w Łodzi. KCI prowadzi kampanię wyborczą PIS?

KCI piszr o różnych spotkaniach przed wyborczych, np.z Belka,czy Bejda.

Panowie zdięcie z Jarkiem gdzie Bartusiowi wywineły sie kołnierzyki a Walczewski zapuszcza żurawia - bezcenne.

Nie zgadzam się !!! To nie był żuraw tylko żyrafa emoji

A gdzie macie radnych swoich?? Gitarzysci hehehe

Ludzie związani z K15 nie są oszustami tak jak wy .jesteście niby przeciwko ACTA 2 ,a wyłączacie komentarze pod artykułem o wizycie pani Kopcińskiej.oto wasza wolność słowa i demokracja.A tak przy okazji ile kosztuje taki artykuł w KCI ???????

Bardzo dobrze, że komentarze do wzmianki o spotkaniu z panią Kopcinska zostały wyłączone, chamy opluwajace wszystkich dokoła nie mają szans.

Więc demokracja nie jest dla ciebie.Konstruktywna krytyka podparta merytorycznymi uwagami nie jest mową nienawiści.

A na tym forum widzidz konstruktywna i rzeczową dyskusję,?

Może tylko dodam, że ci wszyscy ludzie wypisujacy na tym forum (oczywiście poza małymi wyjątkami) prezentują zerową wiedzę i absolutnie nie skupiają się na rzeczowej ocenie problemu, czy tematu, oni skupiają się na fotkach, to jest dla nich problem,po prostu szkoda słów.

Każdy chyba ma telewizor w domu, więc temat tej konwencji jest mu dodrze znany.

Nie stać cię lyso palo

Tak sie zastanawiam jak sie czujecie opluci przez Izrael ????????????? A po drugie -racja nie stać nas bo dla was Polska to dojna krowa ,my nie mamy państwowych pieniędzy na tani lans.

Maruś dzień bez Żyda dniem straconym! Cha cha cha! Pamiętaj jutro niedziela więc czas pomodlić się do żydowskiego boga Jezusa

Ponieważ jesteś Łysa palai nieudzcznik zyciowy6

Wiosna wiosna wiosna ah to ty

Szkoda że nasi parlamentarzyści i szefostwo KG PSP nie znaleźli czasu aby odwiedzić Kutno podczas wojewódzkich obchodów dnia strażaka, ŻAL mam nadzieje że Kutnie rozliczą naszych parlamentarzystów jesienią.

KCI, czy to płatna reklama, czy Wy tak sami z siebie?

A Pani Ewa wzięła wolny dzień w pracy (KRUS) ?

Na 18 więc bądź spokojny

Duża ta delagacja z Kutna

Bardzo dobra robota

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także