Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Legenda polskiego kabaretu w Kutnie! Marcin Daniec na deskach KDK

Wydarzenia 16-01-2020 Autor: toza
19

Występ nieco opóźniony (lecz nie tak jak remont kutnowskiego dworca), ale kapitalny i pełen dobrego humoru. Dziś na deskach Kutnowskiego Domu Kultury wystąpił Marcin Daniec – ikona polskiej sceny kabaretowej.

Tego artysty nikomu przedstawiać nie trzeba, dlatego nie dziwi fakt, że sala widowiskowa Kutnowskiego Domu Kultury wypełniła się do ostatniego miejsca. I chociaż występ opóźnił się o około pół godziny, to nikt do Dańca nie mógł mieć pretensji. Komik wyjaśnił, że to wina remontów na autostradzie A1, co było dla niego świetną okazją do żartów z polskich drogowców i dróg.

Daniec poruszał całą masę tematów udowadniając przy tym, że nawiązanie dobrego kontaktu z publicznością nie jest dla niego niczym trudnym. 

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się z jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Artysta jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2

Wyrazem sympatii publiczności dla tego wspaniałego artysty są liczne nagrody. Pierwszym cennym wyróżnieniem była otrzymana w 1993r. „Karolinka” za debiut na Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Następnie nagroda tygodnika „Wprost” uznająca Marcina Dańca za jednego z dwudziestu „Kreatorów Rzeczywistości”. Artysta posiada także 4 Telekamery (w tym Złota Telekamera) oraz 5 „Błękitnych Meloników Charliego” przyznanych przez publiczność podczas Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. Marcin Daniec w 2003 roku został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”

Nic dziwnego zatem, że satyryk przez cały rok odwiedza sale koncertowe i domy kultury w kraju i za granicą. Marcin Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

komentarze (19)
Dodaj komentarz

"Proszę państwa, ceny rosną. Tak, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny. Dlaczego? Bo przedsiębiorcy podnoszą ceny dlatego, że im wzrastają koszty. Jak im wzrastają koszty to oni starają się sobie to zrekompensować wzrostem cen. To są niestety normalne mechanizmy gospodarcze. Nic nie zdołamy na to poradzić. Ale przynajmniej możemy starać się działać tak, aby były podnoszone te świadczenia dla tych osób, dla których to zależy de facto w 100 procentach od polskiego państwa".

• Od stycznia w sklepach mamy ceny - JAK U JUBILERA. Podobno Duda i Kaczyński czynią to wyłącznie dla naszego dobra. Uśmiechnijmy się więc i podziękujmy PiS , że uszczęśliwiają nas POLSKĄ WERSJĘ PAŃSTWA DOBROBYTU . 

STARY ZGRED.

Jego chamskie próby nawiązywania kontaktu z publicznością są żenujące. Podobnie jak i pana Kryszaka.

Państwo PiS podobnie jak Państwo Islamskie i wszystkie inne podobne dyktatury na świecie nie toleruje żadnego odstępstwa w myśleniu i żadnej rozbieżności w opiniach. Najdrobniejsza krytyka czy uchybienie dyscyplinie są natychmiast karane egzekucją – do fizycznej włącznie.

Hahha jak Pisiorów boli, że ktoś się z nich śmieje... Poszliście na Dańca i was wyśmiał na scenie?

jego najtrafniejsze występy to te, gdzie wysyępuje z kruliczkiem,a tak poza tym to nic ciekawego ten Daniec....

tak tak z "kruliczkiem"

Jest to przypadek pokrewny Janowi Pietrzakowi - zrzędliwy tetryk, któremu wydaje się, że jest dowcipny. Podobnie jak ten drugi jest też ulubieńcem reżimowej TVPiS, chociaż nie do tego stopnia. Jak śpiewali klasycy, trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść.

Jego dowcip jest głęboki jak kałuża więc wśród pisowcow ma poklask.

to KCI to najgorszy sort prasy i pracuja tam ludzie do tego stopnia niekompetentni, ze o wszystkich wydarzeniach pisza juz PO nich, nie ma nigdzie na KCI informacji o eventach, wydarzeniach, zawodach sportowych, koncertach czy tego typu wystepach... dowiadujemy sie PO fakcie. Ci ludzie nawet nie wiedza co sie w Kutnie dzieje, zupełnie jakby byli z łapanki czy nagonki, a jak już naprawde jest posucha i nie wiedzą o czym napisać, a o czymś trzeba - to wypadki, włamania, kradzieże i nekrologi. I wy się gazetą lokalną nazywacie? Wstyd, radio Q was wciąga nosem, choć non stop grają wieśniacki eurodance i nie da się ich słuchać.

Masz rację na KCI chyba najważniejsza jest Monika....ten spam prawie pod każdym artykułem.

kompletnie nieśmieszny "artysta" kabaretowy.

Mistrz Marcin Daniec. Tak należy mówić o tym Artyście przez wielkie A ! Trudno dziś liczyć na inteligentną satyrę. Ale nie w przypadku Pana Marcina. Fajnie jest posłuchać żartów, przy których trzeba ruszyć "mózgownicą" żeby je zrozumieć. Dożyliśmy niestety czasów, gdzie pożal się Boże, pseudo-kabareciarze rzucają "mięsem ze sceny, a naród się cieszy gdy usłyszy "****" ze sceny. Występ był nieco spóźniony, ale co z tego ? Warto było czekać. Pan Marcin wciąż w formie, której życzę innym przedstawicielom gatunku, oraz tym, którzy w komentarzach piszą o Nim "dziad" lub gorzej- "dziadyga". Na szczęście, jeśli będziecie mieli pecha, też dożyjecie tego wieku, a młodsi nazwą Was "dziadygami" emoji Ale czy będziecie mogli o sobie powiedzieć, że osiągnęliście taki sukces, a co ważniejsze, taką klasę jak Pan Daniec? Życzę Wam tego, trzymam kciuki, ale majątku nie postawię na taki obrót sprawy emoji Więc nie żałujcie następnym razem paru złotych na bilet, zobaczcie, a potem ewentualnie psioczcie emoji Panie Marcinie, dziękujemy i zapraszamy ponownie emoji

Dziękuję za zaproszenie i również pozdrawiam! Następnym razem przyjadę POciągiem, to na pewno się nie spóźnię.

Stary pajac.

Tak szanuje kutnowską publiczność i z tego szacunku się spóźnia? Co to za bełkot?

Stary dziad.

Nie dziad tylko dziadyga..

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także