Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Lewicowa ofensywa w Kutnie. „Najlepszym kandydatem jest Robert Biedroń”

Wydarzenia 12-02-2020 Autor: toza
209

Robert Biedroń inauguruje swoją kampanię wyborczą. W naszym powiecie wśród jego sympatyków zapanowała pełna mobilizacja. Dziś konferencję prasową zorganizował kutnowski Komitet Biedronia, którego celem jest wspieranie i promowanie kandydata Lewicy w tegorocznych wyborach prezydenckich.

- Robert Biedroń tworząc „Komitety Biedronia” miał pomysł, by taki komitet powstał w każdym powiecie. W naszym są dwa – w Kutnie i w Żychlinie. Naszym kandydatem, najlepszym kandydatem jest Robert Biedroń – mówi Sebastian Walczak, założyciel Komitetu Biedronia w Kutnie.

Komitety mają promować Roberta Biedronia i jego program wyborczy. Jego kutnowscy sympatycy zapowiadają, że będą starali się zorganizować spotkanie kandydata Lewicy na prezydenta z mieszkańcami Kutna.

W programie wyborczym Biedronia znalazły się m.in. dwa punkty, które – jak mówi S. Walczak – są niezwykle ważne dla ziemi kutnowskiej.

- Pierwszy to obietnica o wsparciu dla ochrony zdrowia. Jak wiemy w ciągu ostatnich czterech lat ochrona zdrowia w Polsce podupadła, a w ciągu ostatnich miesięcy możemy mówić o katastrofie w służbie zdrowia. Coraz więcej oddziałów w Polsce jest zamykanych, szpitale są zamykane. Niestety także nasz powiat bardzo mocno to odczuł. Już wiemy, że jeżeli chodzi o położnictwo to mamy w Kutnie dramat. Położnictwo zostaje coraz bardziej ograniczane, a pracownicy szpitala mają być zwalniani – podkreśla Sebastian Walczak.

Dodał, że Prawo i Sprawiedliwość okłamało Polaków deklarując chęć do dążenia do wzrostu liczby narodzin, a Kutno odczuje to na własnej skórze, bowiem w naszym mieście nie będą odbierane porody skomplikowane.

- PiS jest w stanie zorganizować 2 miliardy złotych na tubę propagandową Jacka Kurskiego, który jest nowoczesnym polskim Goebbelsem w okropny sposób mamiącym Polaków za pomocą TVP  – mówi S. Walczak.

Dodał, że jeżeli Robert Biedroń zostanie prezydentem takie ruchy nie będą miały miejsca.

- Drugim wspomnianym przeze mnie punktem jest również coś, co w Kutnie mocno odczuwamy, czyli bańka mieszkaniowa. W tej chwili młody człowiek by zamieszkać w Kutnie musi na samym starcie mieć ogromne fundusze. Mieszkania nie dość, że są bardzo drogie w zakupie, to koszt ich wynajmu również jest ogromny. Robert Biedroń już zapowiedział, że wyjdzie z ustawą budowy tanich mieszkań na wynajem – zaznaczał Sebastian Walczak.

Taki ruch ma być odpowiedzią na zastój w budownictwie mieszkań w Polsce.

- Spółki miejskie to zaniedbują. Młodym ludziom – co odczuwamy w Kutnie – łatwiej zmienić miasto, niż zostać tutaj pomimo strefy ekonomicznej, która od wschodu okala Kutno. Młodzi ludzie nie mogą znaleźć dobrze płatnej pracy, która zapewni im dach nad głową. Często są zmuszeni mieszkać z rodzicami do późnych lat – mówił lider kutnowskiego Komitetu Biedronia.

W sztabie R. Biedronia znalazło się dwoje parlamentarzystów ziemi łódzkiej – Hanna Gil-Piątek i Tomasz Trela. Szefem Komitetu Biedronia w Kutnie jest Sebastian Walczak, a współszefową Wanda Chlebna. W Żychlinie Komitetowi Biedronia przewodzi Marzanna Obiadowska.

komentarze (209)
Dodaj komentarz

Kiedyś jeździli do Moskwy i tam składali hołd a teraz do Brukseli. Co za zmiana, pewnie jak byśmy dalej podlegali pod Rosję nadal by tam jeździli.

Widać tłumy sympatyków. Biedroń robi kasę i lans będąc przy tym kłamcą i donosicielem a ludzie na niego chcą głosować.

TEN ZAPYZIAŁY NIECH OGOLI GOMBĘ, A JAK GO NIE STAĆ NA GOLARZA TO NICH SE OPALI POCHODNIĄ

kandydat,który posługuje się kłamstwem i obelgami wobec własnego państwa i obywateli ma być moim Prezydentem , nie moje klimaty. to zwykły karierowicz i cwaniak. korzystający z pieniędzy z zagranicy,kłaniający się w pas i wspólnie obraża mnie z tymi co szkodzą Polsce zasługuje jedynie na ......

A Ty znowu o Dudzie...

Lepiej być za Biedroniem niż przed ????

Biedny nasz kraj, lumpy sięgają po prezydenturę i miasto ma im jeszcze pomagać??????

Jako również geja ciekawi mnie, czy Biedroń woli wkładać, czy mieć wkładanego. Jego partner wydaje się typem bardziej męskim i dominującym niż on sam, który ma raczej łagodne gesty, mimikę i sposób mówienia, ale takie pozory mogą mylić.

A ty wolisz ssać czy być ssanym?

Bercik to raczej nie moja bajka... Osobiście wolałbym np. Zandberga, ale na niego dopiero przyjdzie czas. Gdyby teraz wystartował w wyborach prezydenckich, w bezsensowny sposób rozmieniłby na drobne powoli zbudowany polityczny kapitał. Wracając jednak do Biedronia - facet, oprócz wyrazistego poglądu na społeczno-kulturowe uwarunkowania w naszym kraju nie ma do zaoferowania żadnej wizji na Polskę. Gorzej - wydaje się, że nie stać go na propaństwowe myślenie. Dobitnie świadczą o tym jego "występy" w PE - czysty koniunkturalizm, bez oglądania się na interes Polaków i Polski. Jednak... W porównaniu z panią K-B Biedroń błyszczy. Bo przecież pani Małgosia to epigon Komorowskiego - strażnika żyrandola. Jako polityk całkowicie bezbarwna przez całą swoją karierę - wydaje się być ciągle sparaliżowana strachem przed wypowiedzeniem jakiegokolwiek konkretu, miałka jak mąka poznańska... A właśnie ten brak cojones podnoszony jest do rangi głównej zalety pani Małgosi - podobno ma umiejętność łączenia ognia z wodą. No, jeśli to ma wynikać z braku ideowego kręgosłupa, to ja dziękuję... Zresztą, pani Małgosia to członek owej "ścisłej elity", która w najgłupszy z możliwych sposobów oddała PiS-owi władzę. Nie ma się więc czemu dziwić. Pani Nikt... Zagłosuję na Biedronia - wygrać nie wygra, ale socjaldemokracja to jedyna, postępowa siła na politycznej arenie naszego kraju. Trudno przecież promować to kołtuństwo, które wprawdzie podniosło Polaków do roli obywateli - w odróżnieniu od kołtunów, którzy Polaków traktowali jak małpy w cyrku a zwać kazali się liberałami (dzisiaj pretendują do miana obrońców demokracji) - ale dziś władzę traktują wybitnie instrumentalnie, realzując swoje, chore wizje

Tylko lewica daje szansę na normalność w Polsce.

tak, jasne. Już sam kandydat to przykład "normalności " hehe

...ale na ta psedo-lewica, to są tłuste koty co mają gdzieś sytuację obywateli, przykład rządy SLD, tak było, że oligarchia tylko rosła w siłę - teraz byłoby identycznie, podkładają się tylko pod hasła korporacjonizmu mówiąc głównie o prawach LGBT, nie każdy myśli tylko tym co ma między nogami a Biedroń najwyrażniej na tym wyłącznie zbjia poparcie w różnych kręgach emoji Reszta programu to zwykłe lanie wody....

Nie no to dopiero byłby obciach, gej na prezydenta, jeszcze tego brakowało, i do tego kłamca obijajacy własną matkę, nie to się nie mieści w głowie.Ludzie dokąd zmierza swiat? Toż to sodoma i gomora.

Tyle. Zgadzam sie

Super, dzięki.

No zwłaszcza jak pluje na Polskę w PE.

Też tak piszczałeś jak Duduś skarżył sie w PE na rzekomo sfałszowane wybory? To Ci dopiero było plucie na Polskę.

Nie ma porownania, takiej ilości jadu to nikt nie widział, ani nie słyszał.Na dobre mu to nie wyjdzie.

Jesteśmy zadowolone i zadowoleni z aktywności młodych lewicowych posłanek i posłów. Warto podkreślić, że wybrana z naszego okręgu Paulina Matysiak jest bardzo aktywna, jeśli chodzi o interpelacje, wystąpienia, pracę w komisjach i zespołach i inną działalność parlamentarną. Jest już jedną z najaktywniejszych posłanek w obecnej kadencji. Ale to chyba oczywiste, że partia, która nie ma większości, nie ma też wpływu na to, co zrobi PiS, który odrzuca wszystkie pomysły opozycji, nawet wtedy, kiedy niedługo potem proponuje podobne. Posłanki i posłowie Lewicy sami nic nie zmienią dopóki nie będa miec większości w parlamencie, ale przynajmniej widać, jak bardzo się starają. Wszystkie materiały są dostepne na stronie sejmu, więc można się z nimi zapoznać. Wybierzmy Lewicę w następnych wyborach, a będzie żyło się nam wszystkim zdecydowanie lepiej. A teraz niech przynajmniej zwycięstwo Roberta Biedronia w wyborach prezydenckich stanie się pierwszą oznaką zmian na lepsze.

Jak wygra Biedroń to wzrośnie dzietność. Po pierwszej kadencji liczba polaków wzrośnie z 40 do 50 mln.

Biedron to ciacho.

hehehehehehe. Dwa komitety i pełna mobilizacja hehehehe. ŻENADA !!!!!!!!!!! A co wśród tych ludzi robi ten nawiedzony ****k z Warszawskiego Przedmieścia 10.

Biedroń na co? Na prezydenta? Dziękuję, komusz kom w życiu nie uwieże. Zresztom pierwsza dama byłaby mało reprezentatywna.... Sorry same minusy.

"Zresztom"? Kolejny wykształcony prawicowiec. A potem się dziwić, że wybory wygrywają takie potworki jak PiS lub - nie daj Boże - Konfederacja.

A lewicowy, wykształcony wyborca więcej błędów nie zauważył...

To byłby pierwszy dam.

Czas,… k..rew i złodziei. Piękny czas początku XXI wieku w Polsce. Możesz być szują i sku...elem, matkojebcą i mordercą , burdelowym tatką i komunistyczną świnią , damskim bokserem i pedofilem w sutannie –To wszystko jest mało istotnym dupcynglem jeśli jesteś NASZ , SWÓJ, PREZESOWSKI . Odwrócimy kota ogonem i będziesz świętym, a z twego wstydu ukręcimy ci aureolę. Głosuj jak ci każemy a my zagwarantujemy ci , że bycie ku... i złodziejem to w Pislandii przywilej i powód do dumy i chwały. Udowodnimy Tobie i wszystkim niedowiarkom że CZARNE JEST BIAŁE i ch..., że inni mówią inaczej. Udowodnimy ci ,że kasa nie śmierdzi nawet jak jest ukradziona. Pod warunkiem że jest przelewana na twoje konto . Udowodnimy ci że konformizm a wierność to to samo i że się opłaca. To nie są bluzgi ,… Ja, SUWEREN , po prostu wami władcami rzygam.

Ty świński ryju powinieneś się leczyć. Najbliższe miejsce gdzie pomagają takim debilom jest w okolicach Gostynina.

Jestem ciekaw czemu tylko tacy emeryci przychodzą na takie spotkania serwowaliscie jakieś poczęstunek w zamian za sztuczny tłum czy dodatek emerytalny bo jakoś nie widać tam ludzi młodych ambitnych którzy poparli by kandydaturę pedzia na prezydenta

Młodzi ambitni są wtedy w pracy, ale co Ty bezrobotny wyborco partii krypto-geja Kaczyńskiego możesz o tym wiedzieć?

Ooo, następny wielbiciel pseudo-lewicy. Promują LGBT,+ a Kaczyńskiego od gejów wyzywają i to krypto emoji.... Ci ludzie w życiu słowa prawdy nie powiedzą.

Chłopcze, ja nie mam nic przeciwko orientacji mikroprezesa, jego sprawa. Zadziwia mnie natomiast brak konsekwencji wyborców PIS, plują na Biedronia a sami głosują na Kaczora. Nie dostrzegasz tej abberacji?

Dziewczynko, a kto Ci powiedział, że każdy gej popiera ruch LGBT i Razem nie tym razem emoji

Ci ludzie wkrótce będą rządzić Polską. I w końcu nastanie normalność.

Odpowiedz w racjonalny sposób: a dlaczego mieliby przychodzić młodzi? Nie wystarczy, że udzielą Biedroniowi poparcia w wyborach?

Nie udzielą, nie chcą być okradani przez pseudo-lewicę

Ano widzisz, fakty są sprzeczne z twoją życzeniową postawą.

Biedroń wygląda na normalnego faceta.Nie widać ułomności fizycznych.Problem jego orientacji tkwi w głowie.Czyli kolokwialnie mówiąc,ma nierówno pod kopułą.Nie można więc takiego człowieka traktować poważnie.Tę jego ułomność, bezlitośnie wykorzystuje Czarzasty,dla którego komunizm stał się religią.Nic gorszego nie może być na tym świecie,niż lewacko komunistyczna ideologia.

Problem jego orientacji jest ulokowany zdecydowanie niżej niż głowa...

Owszem, może być coś gorszego - więcej ludzi twojego pokroju.

Czerwona sraczka paskudzi nasze miasto. Stare pustaki, a kysz!!!

To idź się przebadaj i to szybko. To że zostawiasz czerwone kreski świadczy bardzo niedobrze o twoim zdrowiu.

W tej chwili to Pan Prezydent Duda nie ma konkurentów , PSL już pokazało swoją niezależność z każdym byle przy korycie , a PO bez komentarza.

Konkurentem dla Pana Prezydenta Dudy jest nawet moja 5-letnia córka - też potrafi się podpisać.

To już jest lepsza od ..........Komorowskiego i Kwaśniewskiego............ ponieważ Oni ie potrafili bez błędu...

A ty potrafisz napisać coś bez błędu?

Nie zaczynaj zdania od : A ty .... ? Kultury trochę

Och, kultury mi nie brak, bez obaw.

Polityka rządzi sie swoimi dziwnymi prawami. Wszyscy wiedzą - łącznie z Biedroniem - że on nie ma szans na prezydenturę a mimo to startuje bo nie wypada by lewica nie miała kandydata. Całe te spotkania, wyjazdy, spoty i inne takie to zwykłe bicie piany i strata czasu i pieniędzy. Z zasady nie wspieram działan nielogicznych więc nie będę marnował głosu na polityczne rozgrywki jakiejś politycznej formacji. Dla mnie wybory prezydenckie to sprawa prosta : w I turze głosuję na Kosiniaka-Kamysza bo to mądry i przynajmniej częściowo niezależny gość a w turze II na rywala Dudy ktokolwiek by nim nie był. Proste.

Mam nadzieję, że do drugiej tury wejdzie p. Bosak.

Bosak? Wejdzie. Do drugiej tury wyborów mistera nacjonalistów.

Biedroń na prezydenta, chyba w Disneylandzie . Ludzie obudźcie się w jakim kierunku idzie Europa i co tym samym reprezentuje .

Biedron to facet wart grzechu.

Panie Duda proszę zabrać kolegę Bosaka i jechać w Alpy na narty, najlepiej gdzieś w okolice Obersalzbergu. Myślę, że powinniście się tam czuć komfortowo i jednocześnie sentymentalnie.

Do Obersalzbergu ma bliżej lewactwo ... ideowo emoji

Prawda jest jedna i zawsze po stronie lewicy (tak mówili Hitler i Stalin i inni ludzie lewicy)

He, he, tak mówił nacjonalista Hitler? A gdzie i kiedy konkretnie? Poproszę o źródło.

NSDAP - zacznij od skrótu i przejdź do budowy państwa socjalistycznego (podejścia do własności, jednostki, zabezpieczeń socjalnych itd.) i porównaj to z ZSRR. (podobieństwa i różnice emoji

Po pierwsze, ty też zacznij zacznij od tego skrótu (podpowiem: pierwszy człon), skoro już tak bardzo się do niego przykleiłeś. Ale od razu zasugeruję ci tylko, że nazwa miała m.in. odciągnąć niemieckich robotników od ruchu socjalistycznego i komunistycznego, który Hitler z całą bezwzględnością zwalczał. A po drugie przejdź do programu NSDAP i poczytaj sobie o wielkim narodzie niemieckim. NSDAP miał oczywiście postulaty socjalne, ale chcesz powiedzieć, że polscy nacjonaliści ich nie mieli i nie mają?

Przepraszam ale nie widzisz że prowadzisz rozmowę z kompletnym tumanem który nie dość, że kaleczy język polski to w dodatku brak mu elementarnej wiedzy historycznej.

"nazwa miała m.in. odciągnąć niemieckich robotników od ruchu socjalistycznego i komunistycznego, który Hitler z całą bezwzględnością zwalczał" - emoji Zwalczał bolszewików jako ideologie konkurencyjną emoji synu Państwo socjalne podejście do własności, jednostki itp. to się liczy ! Ustawodawstwo za Hitlera było wzorem co do zabezpieczeń socjalnych. Aaa tam szkoda słów ....i czasu ....jak widać lewactwo ......kontynuuje swoje nauki emoji

Synku, liczy się wszystko. Tylko dla konia pociągowego liczy się wyłącznie to, co ma na wprost własnego wzroku. Rozumiem, że dla was nacjonalistów fakty są niewygodne, ale to wasz problem, nie mój.

No właśnie FAKTY - pisz o faktach i odnoś się do faktów ...nie unoś się ... to źle świadczy

He, he, doprawdy nie wiem, jak to skomentować emoji Poprzestanę na serdecznym uśmiechu emoji Pozdrawiam!

Prawicowy dzban nieskażony książą przepisze każda bzdurę znalezioną w internecie. Cha cha cha... Szkoda że katolik Hitler nie wiedział o tym że jest lewakiem może wtedy strzeliłby sobie w łeb i nie doszłoby do IIWŚ. Eh i ten Stalin który tak udzielał się w seminarium duchownym...

NSDAP - zacznij od skrótu i przejdź do budowy państwa socjalistycznego (podejścia do własności, jednostki, zabezpieczeń socjalnych itd.) i porównaj to z ZSRR. (podobieństwa i różnice emoji Ojjj... boli prawda, boli

Katolik-Hitler, właśnie poziom analfabetyzmu historycznego przeszedł jakąkolwiek skalę xD Może jeszcze Stalin nie był ateistą, bo to starasz się udowodnić w ostatnim zdaniu.

Biedroń jest tak uczciwy jak porządny, ale i z w rodzinie porządek zrobi i wypowie się na temat emoji) i w PE wszystko powie co w głowie ma emoji The best-ciak po postu więcej nam takich którym tylko jedno w głowie.

W parlamencie europejskim większych bredni niż wypowiedzi Korwina-Mikke i całej ekipy pisowskiej i tak nie znajdziesz emoji

A Biedroń i ekipa postkomunistów w PE (łącznie z KO), słynni są z mówienia prawdy .... i tylko prawdy .... emoji

jeżeli na prezydenta wybiera się gościa z tej samej opcji politycznej co obecnie rząd to nie ma co się dziwić, że prezydent to długopis a zapomnieliście już ćwoki jak był bronek? ten to nie był długopis? a co do biedronki, to dajcie sobie spokoj - i mowie tu do walczaka nie macie z adrianem szans i dobrze o tym wiecie, wiec sebuś - idź pobiegać z zabawkami do lasu, nie zawracaj ludziom głowy, daj spokój z lewactwem bo to nigdy nie powinno wrócić do władzy

Nie rozumiem ludzi o prawicowych poglądach nie przeszkadza wam Kaczyński gej i zoofil , nie przeszkadzają wam prezydent który zachowuje się jak pajac ,nie przeszkadzają wampedofile w sutannach a przeszkadza wam pożądany i uczciwy Biedroń . To chyba jakaś kościelna logika.

Kaczyński to lewica głąbie. Nie ważne kto co mówi, ale co robie. Po drugie dziwi, mnie nienawiść z pseudo-lewicy takiej jak Razem (Wiosna emoji), czy LSD do gejów i wyzywanie kogoś od zoofilii czy wytykanie innych zboczeń seksualnych i jednoczesne promowanie LGBT + to dopiero jest zakłamanie, Po prostu brakuje słów.

U...uuu czyli Kaczyński nie wie kim jest i ty mu to wytłumaczysz. No ba! Skąd biorą się takie dzbany jak ty

I taka z pustakami z pseudo-lewicy rozmowa ... gdy brakuje argumentów to obrażają.

komes, to zacznij w końcu rozmawiać merytorycznie...

Porządny i uczciwy to nie donosi i nie kłamie.

To jest prawicowa poprawność polityczna. Nie doszukuj się tu logiki.

Czy to jakieś społeczniaki?

Pan walczak to co wybory to z innym komitetem startuje widac zawziete parcie do polityki mielismy juz pana z nowoczesna z biedronem ze wszelkimi odlamami lewicy az sie patrzec na ta pana twarz nie chce i kolejna pikieta zorganizowana przez pana wsrod kolka kilku fanatykow emerytalnych co im glowy wypraliscie nie pozdrawiam i oby to upadlo jak wszelkie inne pana inicjatywy

Ja się dziwię ze p.Walczak tak się tym afiszuje czyźby miał te samą orientalność , jeśli tak to współczuję. Ale my na to się nie piszemy. Wolę diwy a nie popaprańców.

"Orientalność"... bu cha, cha, cha! Prawicowy dzban! Cha cha cha!

Adasiu orientalnosc, a może orientacja. emojiemoji Wróć do szkoły.

To znaczy, czym się konkretnie afiszuje?

od faszyzmu gorszy jest tylko komunizm, mądry resztę sobie dopowie ...

W czym jest gorszy komunizm? W tym że takich jak ty wyprowadził z lepianek nauczył ich jeść przy stole i pozwolił brać udział w wyborach? Rozumiem, że chodziło ci inteligencie o bolszewizm..., tu raczej postawiłbym znak równości.

Typowy debil, walczy z "totalitaryzmem" PiSu wspierając przy tym prawdziwy totalitaryzm jakim był komunizm. Jeżeli nie rozumiesz jak debilny jest to ustrój to najwyraźniej wielu rzeczy nie rozumiesz przez swój głupi umysł. Ten ustrój nikogo nie wyciągnął z lepianek, może w Rosji, przy okazji mordując miliony chłopów. Czerwona zaraza raczej zatrzymała rozwój państw, a dla twojej wiadomości, nieuku, w Polsce przed wojną każdy po osiemnastym roku życia miał prawo wyborcze (jako jedni z pierwszych na świecie przyznaliśmy je kobietom), a analfabetyzm leciał łeb na szyję. Niestety II RP nie dokończyła swojego dzieła właśnie dzięki komunizmowi i innemu narodowemu-socjalizmowi (Ribbentrop-Mołotow).

On pewnie uważa że komunizmu jest zły ponieważ , komuniści uwłaszczyli chłopów pańszczyźnianych - niewolników pracujących za darmo 5 dni w tygodniu na ziemi dziedzica , w sobotę u dobrodzieja . Lub może dla tego że robotnicy uzyskali należne mi prawa socjalne np. 8 godzinny czas pracy , płatny urlop itp . A może dla tego że komuniści wzięli krutko za ryj kościół katolicki - jak widać to chyba nie tak za krótko.

Lepszy prezydent gej, posiadający własne zdanie, niż prezydent długopis, jedynie sygnujący zdanie innych.

A Bronek nie był długopisem krótką ma sie pamięć. Duda najlepszym prezydentem

Prawda jest taka ,źe nie potrafisz logicznie myśleć , bo jeśli bije się własną matkę jak czynił to B. to on ma mnie reprezentować nie źyczę sobie takiego boksera jako mojego prezydenta.. matka wybaczyła ale ja nie.

Wiesz, że rozpowszechniasz fake newsy? No pewnie, że wiesz, ale przecież politycznie to bardzo wygodne, prawda?

To nie fake newsy , mówiły o tym media, oraz poczytaj w Internecie. Polecam jako lekturę.

Polecam poczytać do końca...

Straszna siła tych zwolenników pana Biedronia.

O faktycznej sile będzie można mówić dopiero po wyborach. A jeśli chodzi o wspomnianą liczbę osób, to nie każdy lubi pokazywać się na zdjęciach w KCI, gdzie na forum już jeden z drugim czeka, żeby - za przeproszeniem - wyrzygać się na nieszczęśnika, który nie przewidział konsekwencji udziału w takiej sesji zdjęciowej.

Jedna czuje sie jakby ktos na nia sral a inna jak by ktos na nia zygal dziwnie POdobne.

Najwyraźniej otrzymałeś mocny cios kuflem w głowę. Współczuję.

Na Prezydenta wolę geja niż PiSowskiego S****....

To ustaw się z przodu. Powodzenia może się dopchasz

Nikt Ci nie broni. Ale po co ten "S..." na końcu?

To przebierancy a nie lewica! Mówię to jako komunista i ateista.

A kiedy w kutnowskim szpitalu było dobrze?. Dlaczego ludzie od wielu lat jak tylko mogli to gdzie indziej się leczyli. 3 osoby z mojej rodziny od 2009 roku operowały się w Łęczycy. A może tego szpitala nie da się uzdrowić. Przecież w poprzedniej kadencji w powiecie rządziła inna opcja i co.

Na okulistyce same 60+, zajmujace kolejkę u następnych trzech innych. Brak możliwości dostania się do specjalisty, z nagłymi przypadkami. Jedynie ratunek to wizyta prywatna po południu. Może tylko ja nie umiem zaplanować choroby, że tego dnia i o tej porze zapisze się do lekarza bo wystąpią objawy oka chorego. Ciekawe jak p. Biedroń ma na to rozwiązanie. Bo jak dotąd ani prawica ani lewica z tym nie może sobie poradzic

Ujawniły się krypto geye.

Dowód na "dobroć" WOŚP. Widziałem wczoraj kretynkę z serduszkiem na na szaliku. JUREK jej kupił.

Ciepłe chłopaki szukają w Kutnie "partnerek"

"obserwator", rozumiemy, że czuje się Pan samotny, niemniej uprzejmie prosimy o zamieszczanie tego typu anonsów w dziale "Ogłoszenia", w sekcji "Towarzyskie". Tam na pewno znajdzie Pan partnera odpowiadającego pańskim oczekiwaniom. Dziękujemy.

Nie ja przedstawiam w skrócie, to o czym mówi artykuł.

"obserwator", w takim razie serdecznie zapraszamy na przyspieszony kurs nauki czytania ze zrozumieniem.

Kutno przeciwne wynaturzeniom.

Gej prezdentem Polski. Żałosne...

Lepszy gej prezydentem Polski niż ubezwłasnowolniona marionetka Duda. Jakoś wam nie przeszkadza to że Kaczyński też jest gejem

Pewno nie wiesz ,prezydent Duda nie czyta z kartki , zawsze ma gotowe odpowiedzi , prezentuje nasz kraj godnie umie się zachować na salonach a przemówienia jego są wysokiej klasy nie ma sobie równych. Jestem z niego dumna a biedroń ????????????

Tak się składa, że czyta również z kartki. A jak nas pięknie reprezentuje to mogliśmy się przekonać oglądając jego wystąpienie z Davos.

Czy Ewa ma na to dowody,bo jezeli nie to moze miec powazne klopoty.

On nie jest gejem. On ma kota.

To się nazywa zoofilia. Do prawdy nie wiem co gorsze .

Kodomita kutnowski, gdy zobaczy Łobałta Pietronia to się Połową wystawia.

W Kutnie rzeczywiście jest duże prawdopodobieństwo PO ślizgać się na głównie, na razie psim, ale dlaczego ma to ślizganie stać się standardem?

Wszyscy pieprzą że Katopis kradnie-- ale przecież TAMCI kradli więcej.

Nikt tak nie doił Polski jak bolszewia pisowską...

POpchnie Cię Biedroń, to inaczej będziesz śpiewał.

Rozumiem, że masz w tym względzie spore doświadczenia? Śmiało, tutaj możesz się wygadać.

Śmiało, Śmiszek śmiało.

Biedron to przystojny facet . Wart grzechu.

Tylko dla Grodzkiej.

Raczej dla Nowogrodzkiej.

Łapy precz od Naszych dzieci.

Dokładnie - należy wobec księży i samotnych facetów z kotami wprowadzić zakaz zbliżania się do naszych dzieci!

Biedroń jest samotny ze Śmiszkiem

PZPRy jeden za drugim, członki ciepłe.

Członki brązowe.

Kryże, Piotrowicz, Jasiński, itd.

Kichawa, ty juhu.

Pan Biedroń to niech lepiej nie obiecuje. Już raz obiecywał, że odda mandat europosła i co? Kłamca, kłamca, kłamca. Nie jest wiarygodny.

Jednorazowe kłamstwo wobec kłamstw sprzedawanych Polakom w abonamencie przez inne ugrupowania, a zwłaszcza PiS to doprawdy pikuś.

Lewica to insurekcja kosciuszkowska i walka z zaprzanską prawicą która razem z klerem przystąpiła do Tardgowicy. Lewica to Piłsudski i niepodległość odzyskana po 123 latach zniewolenia... Lewica to przyszłość!

Lewica, to nie komuna i PZPR zakuty łbie.

Fornalowi z PZPR nie wytłumaczysz

Partia "Lewica" może najwyżej być spadkobiercą SDKPiL, nigdy PPSu, który dziś zapewne (a już w szczególności odłam "starych") byłby nazwany prawicowym, nacjonalistycznym i faszystowskim.

Aha, to ciekawe jak w takim razie nazwano by dziś ONR lub Młodzież Wszechpolską? Ludzkim szambem?

Jasne... Bu cha cha cha! Napisz coś jeszcze pośmiejemy się razem.

Nasmrodzili w naszym parku!!!!!!!!!!!!!!!!!

O... to smród brunatnego go.. a poczułeś. Gdzie się chowali?

Brunatni pochowali się po kątach przed Lewicą! Ale mieli łatwo, mało ich

Ja wole byc za Biedroniem niz przed.

Ja tez wole byc za Biedroniem nigdy przed.

Starzy ludzie i gruby typ, mocny elektorat.

To o ojcu Tadeuszu i moherowych batalionach?

Nie.,o Kijowskim i KodoUBidiotach

Na panią Paulinę Matysiak głosowało bardzo dużo młodych ludzi. Młodzi wyborcy lewicy nie należą jednak do takich tworów jak ONR czy Młodzież Wszechpolska (spośród których rekrutują się wyborcy np. Konfederacji), więc nie stawiają się karnie na wezwanie swojego duce, gdy ten tylko kiwnie na nich palcem, bo zechce pokazać swoją siłę w świetle fleszy. Młodzi wyborcy lewicy mają zdecydowanie bardziej wolnościowe podejście. I w wyborach nie zawiodą.

I co z tego mają? Bo ona ma posadę i kasę. Ustawiła się od początku dzięki znajomościom i polityce... (tylko nie pisz że inni też tak mogą - nie mogą lub nie chcą)

Paulina Matysiak jest bardzo aktywna, jeśli chodzi o interpelację, wystąpienia, pracę w komisjach i zespołach i inną działalność parlamentarną. Ale to chyba oczywiste, że partia, która nie ma większości, nie ma też wpływu na to, co zrobi PiS, który odrzuca wszystkie pomysły opozycji, nawet wtedy, kiedy niedługo potem proponuje podobne. Posłanki i posłowie Lewicy sami nic nie zmienią dopóki nie będa miec większości w parlamencie, ale przynajmniej widać, jak bardzo się starają. Wszystkie materiały są dostepne na stronie sejmu, więc można się z nimi zapoznać.

Ten sam zarzut możesz postawić każdemu innemu posłowi. Czy to robisz?

Trzeba albo być ograniczonym umysłowo albo głosować na Lewicę (w sumie jest to jednoznaczne) aby uważać, że przeciwnik partii X musi z założenia być zwolennikiem partii Y(nomen-omen głupiej). Co do tej młodzieży która ma nie zawieźć - bardzo wiele o niej słyszałem, ale niestety dziwnym trafem głośno o niej jest tylko w internecie, na tego typu śmiesznych, dziesięcioosobowych spotkaniach dostrzec możemy jedynie grupę emerytów i rencistów. Do wolnościowców z Lewicy się nie odniosę, bo z idiotami nie rozmawiam, dla osób postronnych zaś polecam poczytać o komuniście Czarzastym oraz wolnościowej Unii Europejskiej z manifestem z Ventotene na czele emoji

Oto i pierwszy prawicowy bojownik internetowy! Witamy na łączach, gratulujemy niebywałej internetowej odwagi w głoszeniu własnego widzimisię emoji

Żaden prawicowy bojownik, raczej racjonalista nienawidzący komunizmu emoji Cieszę się, że w obliczu dyskusji na argumenty natychmiast się poddałeś zamiast popisywać się brakiem wiedzy.

Trochę mi przykro mi, że wykazanie twojej hipokryzji, traktujesz jako moje poddanie. Ale taką teraz mamy internetowa prawicę emoji

Ty nawet nie znasz znaczenia słów jakimi operujesz.

Ale na szczęście zawsze mogę liczyć na twoją pomoc w zakresie wyjaśnienia ich definicji, etymologi i zastosowania... emoji

I tu się zgadzamy, głupszy nie powinien wstydzić się poprosić o pomoc mądrzejszego, bo wyjdzie to tylko na jego niekorzyść. Masz problem-pisz! emoji

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha ha

Kilka lat mija jak wyjechałem z mojego rodzinnego miasta, miasta Kutna, w którym pozostawiłem serce. To piękne miasto. Czasami zaglądam na stronę internetową. Czasami trudno uwierzyć w to, co czyta się pod artykułami. Żyjemy w XXI wieku, staramy się żyć w Europie, staramy się być tolerancyjni, empatyczni, ale jak czyta się tak niszowe komentarze, to zastanawiam się, czy mentalnie ta europejskość dotarła do miasta róż?

Jak piszemy "z nad" ? No jak !!!!

Tylko Budka i PO uratuje Polskę!

Tylko w " nowym seicento".

"Pierwszy etap bicie gumową pałką, drugi etap zrywanie paznokci i bicie do 9nieprzytomności, trzeci etap bicie do utraty życia"- to metody stosowane przez UB,organizacji kierowanej przez PZPR, służącej do przekonania Polaków do ideii"POstępowej, demokratycznej lewicy".

Spora część młodych zagłosuje na Lewicę i Biedronia. Ale znaczna część młodych będzie głosować na Konfederację i Bosaka. I to tutaj będzie się polaryzował przyszły spór polityczny w Polsce. Osoby z otwartymi umysłami, ceniące wolność i niezależność jednostki, wybiorą Lewicę. Osoby lubujące się w drygu wojskowym i dobrze czujące się jako część monolitu, w którym wszyscy myślą tak samo, zagłosują na Konfederację.

Żaden człowiek, nawet młody wychowany w normalnej rodzinie nie zagłosuje na wynaturzenie.

Zgadza się. Dlatego trzeba głosować na Lewice żeby młodzi byli wolni od wynaturzenia nacjonalizmu i konfederacji

Dokładnie, nikt normalny nie zagłosuje na kato-narodowców klękających przed facetami w czarnych kieckach.

Robert naprzod. Kutno z Toba

Cos sie zmienilo naprzod od przodu a mowia ze tylko od tylu.

Robert za lewym Kutnem. Lewe Kutno z orgazmuje.

Orgazmuje od tyłu PO cichu

PZPR i proletariat całego świata ustawa się tyłem do Biedronia.

Powiadają w telewizorni, że lepiej być za Biedroniem a nie przed nim (wiadomo o co biega) - ale to chyba taki homofobiczny żarcik.

Na Intwerii pytanie :czy gdy masz kontuzjowaną nogę możesz POcisnąć na ****y? Nie przejdzie.

Na KCI ni kipisz ****ów do rowera.

wóładeP

"Wolność słowa" już w KCI działa.

Wolnościowa partia "Lewica" zapewne zaserwowałaby podobną cenzurę.

PiS-u i tak już raczej nic nie przebije, jeśli chodzi o cenzurę i zakłamywanie rzeczywistości.

Wystarczy zobaczyć jak dobrym był prezydentem Słupska , jak z zapaści gospodarczej wyprowadził Słupsk na prostą , jakie miał podejście do ludzi itp.

A moze kilka przykładów?

Miał POdejście od tyłu... a paluszki tu, tu. Jak mówiła moja "partnerka,"

Bo on kocha ludzi zwłaszcza mężczyzn

To i tak nieźle, bo wielu innych posłów - zwłaszcza z PiS - z ludzi kocha wyłącznie siebie.

I blacha w Kutnie znów podrożeje.

No bo lepiej głosować w kółko na po albo pis i oczekiwać jakiejś zmiany prawda drodzy obywatele ?

Myślałem,ze zobaczę kutnowskich zboczeńców,a to tylko stare komuchy.Cieszę się,że ich tak mało już.

Jak chcesz po oglądać zboczeńców w tym pedofili to idź w niedzielę do kościoła . 

A Ciebie ktoś molestował w Kościele? Jeśli tak to podaj adres?

A co? Też chcesz?

Jak adresu nie ma tak nie ma

Wygogluj sobie, trochę tego jest

Świeżutki adresik: opactwo w Tyńcu.

To rzeczywiście jest obecnie najlepszy kandydat. Tylko, niestety, część społeczeństwa polskiego nie dojrzała do pewnych kwestii, tych światopoglądowych.

Zięć Pawlaka i Kargula też miał inny "światopogląd", miał od komuny traktor c330, Ania wyjechała do USA. itp itd. Ja pamiętam jak w 1973 r przyjachał do Polski kuzyn, który "zaginął" w czasie wojny. Jakoś nikt z jego rodziny na wsi i z Krośniewic nie marzyli o "pozwoleniu" na wyjazd do Anglia.

a pierwsza dama -jak to?

Słupsk niech popiera Biedronia. Kutno jest przeciw. Ten pan w PE mówi nieprawdę.

Gwoli ścisłości nie Kutno, tylko Ty jesteś przeciw.

Ty to nie kutno -nam zafajdanych kłamczuchów nie potrzeba , zdrajców co to mówią ze nie są wpuszzani do restauracji itp. na arenie w uni e. A nie boi się do kutna przyjechać niech się dyma ze śmiszkiem , bo w kutnie nie ma zboków.

Edziu, pokazałeś już swoją bezgraniczną katolicką miłość bliźniego. Znamienne, że takich płytkich prostaków zawsze interesuje życie intymne innych ludzi. Lepiej zajmij się swoją starą.

Lewica górą ! Robert Biedroń na prezydenta !

Precz ze zdrajcami wiary i honoru! Bolszewia nie przejdzie!

Boże jak śmiesznie

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także