Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Mateusz Damięcki zawitał do Kutna

Wydarzenia 14-01-2018 Autor: ez
14

Choć wizyta aktora miała się rozpocząć o godzinie 14:00, gwiazda jednak postanowiła zrobić małą niespodziankę i do miasta róż przyjechała wcześniej. Fani aktora, którzy chcieli zrobić z nim pamiątkowe "selfie", a chciał praktycznie każdy, musieli uzbroić się w cierpliwość. Wolontariusze, goście, wszyscy obecni podchodzili, zaczepiali, ustawiali się w kolejce, aby zrobić sobie zdjęcie z gwiazdą telewizji.

Mateusz Damięcki stanął za garnkami, w których m.in. wraz ze swoją żoną i zastępcą prezydenta Jackiem Boczkają gotowali wspólne danie. Kasza pęczak ze szpinakiem i surówką przypadła do gustu każdemu, kto miał okazję skosztować dania. Potem znów przyszedł czas na pamiątkowe "selfie", krótką pogawendkę i oprowadzenie przez organizatora tegorocznego WOŚP. Na szczęście jego wizyta jeszcze się nie zakończyła, więc każdy, kto chce spotkać się z aktorem ma do tego idealną okazję.

Komentarze
komentarze (14)
Dodaj komentarz

JW ?? ten w słuchawkach...

Kurcze ludzie wiadomo że Owsiak jakaś kase ma z tej calej akcji bo kto biegalby zbierac kase za darmo ale spojrzcie na to z innej strony ile sprzetu zakupil do szpitali tak naprawde bez niego szpitale nie mialyby nawet polowy tego sprzetu co maja więc zanim będziecie potępiać pomyślcie jak wiele osob dzieki niemu dostało szansę na dalsze życie.

KCI, chyba brakuje wam ludzi piszących składnie i poprawnie. ^^

Cholerka po co mówić nie dam jak kazdy z nas moze trafić do szpitala i co wtedy ten sprzet jest "fe"oj wstyd

Panie Mateuszu Damięcki proszę mi powiedzieć kiedy będzie emitowany odcinek ''Na dobre i na złe'' w TVP? emoji pozdrawiam gorąco emoji

Gala pełną gębą! Ruski cyrk! I strasznie i śmiesznie! "O roku ów! kto ciebie widział w naszym kraju!/Ciebie lud zowie dotąd rokiem urodzaju,/A żołnierz rokiem wojny; dotąd lubią starzy/O tobie bajać, dotąd pieśń o tobie marzy.......? Tak pisali o roku 1812. Mamy rok 2018. Jaki on będzie? Póki co mamy burdel w sejmie, nierząd w samorządach i w rządzie, bezprawie i korupcję w sądzie. Warcholstwo i hochsztaplerstwo wszędzie, na ołtarzu i w urzędzie. Ksiądz pana chwali, pan księdza, a do kraju wkracza nędza. W "Priwislinskim Kraju" tylko "Róbta co chceta!", "Alleluja i do przodu!", "Nie chcem, ale muszem!" A WSIok trzyma się mocno! A WOŚP gra coraz głośniej i fałszuje niemożebnie! A cała wiara lata po lofrach, łazi po manowcach i ze "światełkiem do Nieba" ruchem nowocześnie-postępowym z coraz to większym przyśpieszeniem po równi pochyłej stacza się do dna. Jaka piękna katastrofa? Tego to i Bareja by nie wymyślił..... Prawda?

Nieprawda,nie można wszystkiego krytykować,narzekac , a dziś jest piękny dzień ,cała Polska gra dla noworodków ,młodzież nie bacząc na zimno kwestuje z dobroci serca - uszanujmy to i dorzućmy grosik do puszki...

Nie dziwię się Owsiakowi. Nie można mu tego mieć za złe, że wykorzystuje głupotę ludzi. Winny jest bezmyślny naród. Gdyby naród potrafił trzeźwo myśleć, dużo by Owsiakowi dały układy? Nie zebrałby nic. A to, co by wyciągnął od instytucji byłoby za mało na wykarmienie tej całej machiny. Nie opłacałoby się i by wszystko się skończyło. Nie grałoby do końca świata i jeszcze jeden dzień. Przestanie orkiestra grać, kiedy ludzie zmądrzeją, a państwo polskie (Sejm, Rząd, Sądy) zaczną sprawniej działać. Ale na to się nie zanosi. Prawda?

Oj, boli PiSowskich wsioków to, że Jurek Owsiak w przeciwieństwie do nich to przyzwoity i uczciwy człowiek...nie to co toruński belzebub.

"O GODZINIE 19:30 DO SIEDZIBY FUNDACJI JERZEGO O. WESZŁY SŁUŻBY CBA, CBS ORAZ UKS ZABEZPIECZAJĄC KOMPUTERY, NOŚNIKI DANYCH ORAZ AKTA. JEDNOCZEŚNIE Z UWAGI NA POTENCJALNĄ MOŻLIWOŚĆ MATACZENIA I UCIECZKI Z KRAJU ARESZTOWANO PODEJRZANYCH: JERZEGO O., LIDIĘ N. ALEKSANDRĘ O., JACKA S. ORAZ GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ DOROTĘ P. " - już nie mogę się doczekać jak media głównego nurtu będą zmuszone napisać taki nius emoji

Mam stosunek ambiwalentny jeśli chodzi o WOŚP . Gdy idę w niedzielę na spacer z wnuczkami i widzę te zmarznięte dzieci z puszkami dookoła to od czasu do czasu wrzucę im jakiś grosz na odczepnego ale ogólnie jestem przeciwny tej hucpie . W tym roku nie pójdę na spacer i żadnych pieniędzy Jurasowi nie dam . A w ogóle to odradzałbym wspieranie czegoś co jest proste jak kłębek sznurka . Przypomnę tylko że nikt poza ścisłym gronem decydentów nie zna kosztów fin ansowych tego całego przedsięwzięcia . Nie wiadomo jakie są relacje finansowe pomiędzy Złotem Melonem , WOŚP , Mrówka Cała [czy pół] , Woodstokiem i innymi różnymi firmami i firemkami . Ogólnie trzeba powiedzieć powołując się na blogera MatkaKurka nikt postronny nie zna rozliczeń finansowych całego Jurasowego przedsięwzięcia . A pieniążki płyną i płyną tylko nie wiadomo gdzie . I dlatego dopóki nie będzie przejrzystości w tym BIZNESIE to ja nie dam ani złotówki . A i innym też radzę aby poszli po rozum do głowy i czerwonym pajacom-złodziejom w dresach i czarnym ojcom-świętokradcom w sutannach, grosza nie dawali.

Jak Borowik to do lasu, bo tutaj nie możesz się odnaleźć.

Nieprzezorni ludzie, którzy organizują spotkanie 400-osobowej grupy w ciasnej ubikacji. Hic et ubique. Następne spotkanie odbędzie się w podprzestrzeniach Hilberta, Banacha, Ochaba i Pearsona. Z dala od jęku trolli i stukotu kół kolejowych, od bólu pękających jelit. Zaproszono mnie, ale zaproszenie przyszło dopiero jutro, nie zdążę przyjść przedwczoraj. Jak żyć, ja się pytam, w takiej sytuacji, w takim miejscu i czasie? Grajcie, nie poddawajcie się! Macie wspaniałego dyrygenta i wsparcie dyrygentów z lat poprzednich. Bartosz Serenda jest wielki człowiek i organizator, tak jak szczupak jest król wód a lew król dżungli czy Kononowicz król Białegostoku. Macie wolę o siłę. Nie pijcie za dużo, bo puszką pod banknot nie traficie. Chodźcie tu i tam, bez odpoczynku. Nie palcie marihuany, to nie Woodstock. Myjcie się, żeby smrodem nie odstraszać ludzi. Nie taplajcie się w błocie, bo za zimno. Bądźcie trzeźwi i wyspani. Bądźcie odważni i idźcie po trupach do celu. Bądźcie bezwzględni i nieustępliwi, szybcy i zwinni jak lis rzucający się na cielę.

Brawo Wy. Szacunek dla wszystkich, którym się chciało i udało! Super jest ten finał. A teraz ide na spacer i mam nadzieje że spotkam dzieciaki z puszkami!

dodaj komentarz
Czytaj także