Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Miliony na drogi! Jak idą prace w mieście?

Wydarzenia 11-02-2020 Autor: toza, UM Kutno Foto: UM Kutno
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (9)
Dodaj komentarz

A co z ulicą Zimową na Dybowie, przekładacie remont z roku na rok. Od kiedy pamietam są informacje o jej remoncie już na wiosnę, tylko którą? Pani Radna przed wyborami chodziła po osiedlu i obiecywała...

A co z drogą na ul. Gen. Maczka ? Ostatnio przez wystającą studzienkę uszkodziłem sobie podwozie !!!!

To się naucz jeździć i omijać wystające studzienki.

Urząd Miasta Kutno chwali się nowymi drogami ???? Chyba jakiś żart !!!!!! Zobaczcie główne ulice w mieście , np. Oporowska. - dziura na dziurze , Troczewskiego - koleiny aż całym samochodem rzuca, ..... i tak dalej. Taka sytuacja jest od wielu lat , urzędnicy nic z tym nie robią a przecież ta są główne ulice w mieście. Panie Burzyński i jego świta może czas już odejść ???????????????

A te drogi na zdjęciach to nie Kutno?

Taka gorąca prośba pracowniku/pracownico Urzędu Miasta - CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM. Napisane jest GŁÓWNE drogi w mieście np. Trzoczewskiego , Oporowska ..... Ja słyszałem, że w UM są zatrudniane osoby po znajomości , ale żeby nawet umiejętności czytania od was nie wymagali?????? Przecież tego już w pierwszych klasach szkoły podstawowej uczą. SZOK !!! No ale w takim razie nie ma się co dziwić , że tak to nasze miasto wygląda i funkcjonuje - BIDA Z NYDZĄ!!!

Podatniku, piszesz ze znakiem zapytania, że Urząd chwali się nowymi drogami. Otóż chwali się NOWYMI drogami (Ptasia, Sowia) i starymi wyremontowanymi (Jagiełły) . I TO NIE JEST ŻART TYLKO PRAWDA. Dlaczego ma nie poinformowakoro są zrobione. Czytać ze zrozumieniem raczej ty powinieneś się nauczyć. I proponuję coś na uspokojenie.

Zalepcie dziurę na wiadukcie na Łęczyckiej.

Dziesiątki milionów są wydawane rocznie (w tym ostatnio 60 mln na drewnianą ruderę saską i na betonowy bunkier w centrum), a Kutno to nadal syf niebywały. Widzę w Polsce wiele ubogich miast, ze znacznie niższymi budżetami na mieszkańca, a mimo to o wiele bardziej zadbanych. Wymieńcie prezydenta, bo już dziadek sobie nie radzi z ogarnianiem tego bałaganu.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...