Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Moc atrakcji na Dybowie! Trwa Festyn Parafialny

Wydarzenia 26-05-2019 Autor: toza
6

Występy niezwykle utalentowanych kutnowskich dzieci. Zabawy, gorąca „gięta” z grilla, ryk silników kutnowskich motocykli i konkursy. To tylko niektóre z atrakcji przygotowanych na dzisiejszy Parafialny Festyn Rodzinny na Dybowie. Data nie jest przypadkowa – impreza dedykowana jest wszystkim mamom z okazji ich święta.

Przybyłych na dzisiejszy festyn oficjalnie powitał ks. Stanisław Zarosa SAC, proboszcz parafii pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. Towarzyszyli mu wiceprezydent Kutna, Zbigniew Wdowiak i wójt gminy Kutno, Justyna Jasińska.

Po puszczeniu w niebo dziesiątek balonów rodzinna zabawa przy świątyni na Dybowie oficjalnie wystartowała. Organizatorzy zadbali o wiele atrakcji.

Wśród nich znalazły się np. występy artystyczne kutnowskich dzieci, koncert w wykonaniu Dominiki Żukowskiej i Andrzeja Koryckiego, czy występ chóru z kościoła parafialnego „Scholka” - „Anielskie Nutki”.

Na zabawę zaproszono również Kutnowskich Motocyklistów, którzy chętnie opowiadali dzieciom o swoich jednośladach. Każdy mógł zrobić sobie także zdjęcie. Nie małą popularnością cieszył się także wóz kutnowskich strażaków.

Zresztą – szczegółowo zadbano o to, żeby żadne dziecko nie wypowiedziało dziś słowa „nuda”. Rozstawiono dmuchane zabawki, baseny z piłeczkami, a także mini-boisko do piłki nożnej. Dodatkowo oczywiście przygotowano stanowiska z kredkami, mazakami i inne, przy których dzieci mogły wykazać się swoją wyobraźnią. Organizatorzy zadbali także o konkursy z nagrodami.

Mało? Przewidziano także zabawę taneczną a w jej ramach... tańce w proboszczem. Zadbano oczywiście o przeróżne smakołyki, wśród których znalazły się ciasta i gorąca kiełbaska z grilla.

Dzień z Festynem na Dybowie zapowiada się na dość długi, bowiem jego zakończenie przewidziano na godz. 22. Jeśli więc nie masz planów na dzisiejszy wieczór skorzystaj z zaproszenia kutnowskich pallotynów i udaj się na Dybów!

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Bardzo smaczny smalec pod namiotem gminy Kutno. 4 pajdy zaliczone

Dmuchane atrakcje i baseny z piłeczkami, z tego co mi wiadomo były z kreatorzyimprez.pl/srednia-dmuchana-zjezdzalnia/. Czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy to prawda? Dodatkowo wspomnę, że cała usługa była wykonywana przez naprawdę rewelacyjnych panów, zaangażownych w swoją pracę!

wielkie mi co

Festiwal w Cannes to nie był ale zawsze można było z dziećmi fajnie czas spędzić. Oczywiście, że się nie podoba. Oczywiście pomarudźmy sobie. Czas start! szkoda słów na tych ludzi tu w tym mieście.

Odpust nie festyn.

Fajnie,że tradycja festynowa wciąż trwa ????

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także