Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Moc atrakcji w Strzelcach! Trwają Dni Pola

Wydarzenia 17-06-2019 Autor: toza
11

Dziś odbywa się impreza organizowana przez Hodowlę Roślin Strzelce. Mowa o corocznym wydarzeniu pod nazwą Dni Pola. Nie brakuje różnorodnych atrakcji.

Jednym z najważniejszych punktów dzisiejszej imprezy jest zwiedzanie polek na którym prezentowane są różne odmiany zbóż. Każdy ma również możliwość konsultacji z ich hodowcami, a także z ekspertami w zakresie ochrony roślin. Odbywają się również spotkania z wystawcami oferującymi szeroką ofertę agrotechniczną.

Na tym rzecz jasna nie koniec. Przygotowano wiele atrakcji zarówno dla dorosłych, jak i ich pociech. Odbywają się przeróżne konkursy z nagrodami i pokazy artystyczne. Oprócz tego każdy może skosztować gorącej kiełbaski z grilla.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Ja tam byłam, choć to nie moje tematy. Nie byłam zbytnio wdrożona w te rzeczy, nie zajmuję się tym. Ale jak zobaczyłam tych wszystkich ludzi, którzy z taką uwaga oglądali czasem każdy Kłos, dyskutowało na temat ich odmian... Zaniemówiłam. Ktoś w komentarzach nazywa to "wsiową imprezą dla kmiotków". Powiem tylko tyle, gdyby nie ci ludzie, nie mielibyście co jeść. emoji Pozdrawiam.

Właśnie - MOC ATRAKCJI

Wsioki świętowali a teraz polityczny skandal hahaha

Te dni pola to super sprawa. Można się do woli nawalic samogonem . A do tego to disco polo . Coś fantastycznego. No i te swojskie zapachy.

Ćwoki z wycinką czekają na święto róży.

Niedługo impreza w tzw mieście dla łyczków.

Zgadza się mam 6 lat kmiotku

AS ty zapewne masz szlacheckie pochodzenie, ale założe sie IQ na poziomie sześciolatka

Wsiowa impreza dla kmiotków.

Czyli ci się nie podobało?

Szkoda że te dni pola odbywają się gdy jest normalny dzien pracy a nie np. wczoraj bądź w sobotę.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także