Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Myslovitz i Światełko błyszczały na placu Piłsudskiego! Niedziela z WOŚP dobiega końca

Wydarzenia 12-01-2020 Autor: bnp
21

Bez Artura Rojka, ale wciąż porywają tłumy. Wisienką na torcie kutnowskiego 28. finału WOŚP był występ zespołu Myslovitz. Artyści zaliczyli małą przerwę w koncercie - na chwilę musieli ustąpić miejsca efektownemu pokozowi Światełka do Nieba.

Legendarna polska grupa zagrała swoje największe przeboje, a głosem czarował publikę Mateusz Parzymięso. "Długość dźwięku samotności", "My", "Sprzedawcy marzeń", "Chłopcy",  "Acidland", czy "Dla Ciebie" - to numery, których teksty wierni fani zepołu recytują jednym tchem.

A na placu Piłdsuskiego miłośników mysłowickiego składu nie brakowało. Muzyczne uniesienia przerwała na moment inna atrakcja - tradycyjne Światełko do Nieba, zwieńczone wystrzałem confetti, które pokryło głowy licznie zgromadzonych mieszkańców.

komentarze (21)
Dodaj komentarz

Dziekuje za koncert zespolowi Myslovitz, te piosenki sa juz legendarne I cieszy mnie ze mimo braku Rojka ktos pcha ten woz do przodu I mozna te piosenki nadal uslyszec na zywo emoji nowy wokalista daje rade!

Bez Artura Rojka słabo. Wokalista (któryś już z kolei) słabo sobie radzi z tymi piosenkami, głos mu się łamie. Rojek miał łagodniejszy głos, a ten zupełnie nie pasował do repertuaru.

Jakoś w WOŚP pieski się nie boją,a w Sylwestra umierają ze strachu...ŻENADA

Bo szefowa sztabu ociepla psią budę

A co z tymi, które nie mają bud, bo sa bezdomne, lub wolne w parkach i w lasach?

Imprezka spoko.Tylko to światełko -myślałam jak szefowa sztabu nie strzela w sylwestra to i tu będzie bez buków hukow przykładem innych miast .No cóż może w następnym roku?!

Również światełko zawiodło. W sumie fajerwerki są strasznie rozczarowujące, dobrze że chociaż te miotacze ognia były

Nie płaciłes to się nie interesuj.

A kto płaciła za wystepy zespołów? Na pewno Owsiak? . Czy my podwójnie? Raz z podatków , a następnie ze składek. Może najwyższa pora by jakiś tam Melon rozliczył się z tej zbiórki. Ile na sprzęt , ile do fundacji rodziny Owsiaków.? To jest ważne, ale co tam. Nie moja kasa , nie mój biznes.

Wicek jesteś debilem. Za koncerty płaci organizator z pieniędzy sponsorów. A WOŚP podlega kontroli NIK i jakoś Pisior Banaś nic nie znalazł więc najlepiej zrób coś dla Polski i wyłącz na dobre komputer bo tylko się pogrążasz głąbie

Wyjąłeś mi zapytanie "z ust".Również chciałbym się dowiedzieć,kto finansuje imprezy towarzyszące zbiórkom na WOSP.

Sponsorzy zostali opublikowano na plakatach.

Myslovitz jak zwykle dobry bo to rutyna ale najlepszy był pierwszy zespół Xedom chyba z Kutna. Trzeba wspierać lokalne zespoły i artystów.

Myslovitz? Taka historia: spotylka się dwóch kolesi i jeden do drugiego"idziesz na Myslovitz? nie ja lubię ale z Rojkiem"-ten pierwszy"a kto to jest Rojek" Więc bez komentarza.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra aż miło a rządowi złodzieje bez zbędnego rozgłosu buszują po naszych portfelach. Większość z nas ma wiedzę, że INFLACJA = ZŁODZIEJSTWO. Jeżeli ktoś uszczupla nasze oszczędności i to bez naszej akceptacji - to po prostu jest złodziejem. Wiceminister finansów Leszek Skiba przyznał, że w 2020 r. INFLACJA MOŻE BYĆ WYŻSZA niż 2,5 %. Jak jednak zauważył, to nie powód do zmartwień dla rządu bo wszak WYŻSZA INFLACJA TO WYŻSZE DOCHODY dla budżetu co oznacza, że będzie m.in. na 500+, emeryturę +, matkę+, krowy i świnie +. Większość ekonomistów nie ma jednak złudzeń: w I kwartale 2020 r. INFLACJA PRZEKROCZY 4 %. A ja nawet chciałem zagłosować na tego bufona Dudę- jednak zmieniłem zdanie. NIE GŁOSUJĘ NA ZŁODZIEI.

A teraz pytanie za 10pkt: kto był u władzy, w tych latach, kiedy inflacja była największa...?2008-4,2%, 2009-3,5%, 2010-2,6%, 2011-4,3%, 2012-3,7%... Ogarniesz to, czy może pęknie ci woreczek żółciowy...?

DOBRA ZMIANA Kaczyńskiego i Dudy z przytupem zakończyła 2019 r. Za towary i usługi konsumpcyjne płaciliśmy w grudniu średnio o 3,4 proc. więcej niż rok wcześniej – tak wynika z danych GUS. CAŁOROCZNA INFLACJA BYŁA NAJWYŻSZA OD 8 LAT. Da się coś zrobić z tą pisowską chuliganerią polityczna i złodziejami. Inflacja = kradzież.

Głosuj na Biedronia. Kto Ci broni?

Wróci Vincent i "piniendze" się skończą.

Jestem sceptyczny. Nawet Jaśkowiek poszedł na finał w Poznaniu, jak sam twierdzi w kamizelce.

Jeżeli jest uwikłany w "ciemne "sprawy,"to mu się nie dziwię.Piątkowy nieznany samobójca może przyjśc w niedzielę.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także