Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Osobówka w rowie, wszystkie służby w akcji

Wydarzenia 07-02-2019 Autor: ez. Foto: toza
6

Policja, pogotowie i straż pożarna udały się po godz. 10:00 do miejsc. Ostrowy, gdzie doszło do wypadku z udziałem samochodu osobowego. Opel wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu działania prowadzą służby, kierowcy przejeżdżający przez Ostrowy muszą spodziewać się więc utrudnień. Ruch odbywa się tam wahadłowo.

Póki co nie wiadomo, jaka była przyczyna ani okoliczności zdarzenia oraz czy są osoby poszkodowane. Jak się jednak dowiadujemy na miejscu, jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Wciąż trwają czynności policji oraz strażaków - zadysponowano tam jednostkę z PSP w Kutnie oraz OSP Grochów.

 

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Chciał skręcić ale z tyłu samochód tego nie zauważył i wepchnął go do rowu

Osobówka w rowie,każdemu sie moze zdarzyć,-po co do takich zdarzeń jadą dwie straże pożarne -tego nie rozumiem-coś tu nie gra.Może ktoś wyjaśni.

Redakcjo, proszę nie "żerować" na kłopotach innych ludzi...przecież się tym brzydzicie; nikt nie chce oglądać zdjęć z nieprzyjemnych sytuacji, jakie go spotkały...proszę ten artykuł natychmiast usunąć. Lepiej napiszcie o konferencji Pana Jacka Pulikowskiego w Kutnie, to - dla odmiany - będzie z pożytkiem dla wielu...no chyba, że ta opcja nie jest po drodze Waszym panom z PO.

Jeżdżum jak łopentani!!!

co jak co ale na złom bliziutko jest kilka metrów

Odszkodowania wypadkowe. Odszkodowania-wypadkowe-zdarzenia-losowe rozwiązujemy wszystkie problemy wygrywamy sprawę , miałeś wypadek zgłoś swój problem. e-mail: andrzej.frontczak@projuris.pl zadzwoń tel. 798 201 032, 539 719 940.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także