Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Ostatnie przygotowania i w miasto, czyli wolontariusze WOŚP na odprawie

Wydarzenia 14-01-2018 Autor: ez
17

Choć pogoda za oknem nie zachęca do wychodzenia z domu, ich namawiać nie trzeba. 200 wolontariuszy. Dzieci i dorośli z wielkimi i ciepłymi sercami wyruszyli zbierać datki. Od samego rana w Kutnowskim Domu Kultury tętni życiem - gwar, kolejki po puszki, uśmiechy, gotowość do działania i ostatnie przygotowania. A wszystko pod czujnym okiem organizatorów.

Od godz. 7:00 dopinają wszystko na ostatni guzik - wycinają serduszka, przygotowują puszki, zbierają się w grupki, by następnie wyruszyć na ulice naszego miasta. A wszystko po to, by wspomóc noworodki, dla których trafią zebrane dzisiaj pieniądze. Niektórzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wolontariatem, tak jak np. Marysia, a inni kolejny rok z rzędu angażują się w zbiórkę, czego przykładem są Ola i Agata. My więc życzymy zarówno tym, którzy są już zaprawieni w boju, jak i tym, którzy dziś mają swój debiut jak najcięższych puszek.

Komentarze
komentarze (17)
Dodaj komentarz

Ta orkiestra powinna grać już dawno - niebyloby debili w sejmie a i w Kutnie

Bardzo szczytny cel , brawo :-) szanuję ludzi którzy chcą pomagać i wspierać tych którzy tej pomocy potrzebują.

Nikogo nikt do niczego nie zmusza. Ja popieram Owsiaka i WOŚP. Jurek uratował mi życie i dzięki mu za to. Gdyby nie WOŚP mielibyśmy szpitale jak w Afryce i unicef musiał by się Polska zająć.

Gala pełną gębą! Ruski cyrk! I strasznie i śmiesznie! "O roku ów! kto ciebie widział w naszym kraju!/Ciebie lud zowie dotąd rokiem urodzaju,/A żołnierz rokiem wojny; dotąd lubią starzy/O tobie bajać, dotąd pieśń o tobie marzy.......? Tak pisali o roku 1812. Mamy rok 2018. Jaki on będzie? Póki co mamy burdel w sejmie, nierząd w samorządach i w rządzie, bezprawie i korupcję w sądzie. Warcholstwo i hochsztaplerstwo wszędzie, na ołtarzu i w urzędzie. Ksiądz pana chwali, pan księdza, a do kraju wkracza nędza. W "Priwislinskim Kraju" tylko "Róbta co chceta!", "Alleluja i do przodu!", "Nie chcem, ale muszem!" A WSIok trzyma się mocno! A WOŚP gra coraz głośniej i fałszuje niemożebnie! A cała wiara lata po lofrach, łazi po manowcach i ze "światełkiem do Nieba" ruchem nowocześnie-postępowym z coraz to większym przyśpieszeniem po równi pochyłej stacza się do dna. Jaka piękna katastrofa? Tego to i Bareja by nie wymyślił..... Prawda?

Nie dziwię się Owsiakowi. Nie można mu tego mieć za złe, że wykorzystuje głupotę ludzi. Winny jest bezmyślny naród. Gdyby naród potrafił trzeźwo myśleć, dużo by Owsiakowi dały układy? Nie zebrałby nic. A to, co by wyciągnął od instytucji byłoby za mało na wykarmienie tej całej machiny. Nie opłacałoby się i by wszystko się skończyło. Nie grałoby do końca świata i jeszcze jeden dzień. Przestanie orkiestra grać, kiedy ludzie zmądrzeją, a państwo polskie (Sejm, Rząd, Sądy) zaczną sprawniej działać. Ale na to się nie zanosi. Prawda?

"O GODZINIE 19:30 DO SIEDZIBY FUNDACJI JERZEGO O. WESZŁY SŁUŻBY CBA, CBS ORAZ UKS ZABEZPIECZAJĄC KOMPUTERY, NOŚNIKI DANYCH ORAZ AKTA. JEDNOCZEŚNIE Z UWAGI NA POTENCJALNĄ MOŻLIWOŚĆ MATACZENIA I UCIECZKI Z KRAJU ARESZTOWANO PODEJRZANYCH: JERZEGO O., LIDIĘ N. ALEKSANDRĘ O., JACKA S. ORAZ GŁÓWNĄ KSIĘGOWĄ DOROTĘ P. " - już nie mogę się doczekać jak media głównego nurtu będą zmuszone napisać taki nius emoji

Mam stosunek ambiwalentny jeśli chodzi o WOŚP . Gdy idę w niedzielę na spacer z wnuczkami i widzę te zmarznięte dzieci z puszkami dookoła to od czasu do czasu wrzucę im jakiś grosz na odczepnego ale ogólnie jestem przeciwny tej hucpie . W tym roku nie pójdę na spacer i żadnych pieniędzy Jurasowi nie dam . A w ogóle to odradzałbym wspieranie czegoś co jest proste jak kłębek sznurka . Przypomnę tylko że nikt poza ścisłym gronem decydentów nie zna kosztów fin ansowych tego całego przedsięwzięcia . Nie wiadomo jakie są relacje finansowe pomiędzy Złotem Melonem , WOŚP , Mrówka Cała [czy pół] , Woodstokiem i innymi różnymi firmami i firemkami . Ogólnie trzeba powiedzieć powołując się na blogera MatkaKurka nikt postronny nie zna rozliczeń finansowych całego Jurasowego przedsięwzięcia . A pieniążki płyną i płyną tylko nie wiadomo gdzie . I dlatego dopóki nie będzie przejrzystości w tym BIZNESIE to ja nie dam ani złotówki . A i innym też radzę aby poszli po rozum do głowy i czerwonym pajacom-złodziejom w dresach i czarnym ojcom-świętokradcom w sutannach, grosza nie dawali.

Tak dla jasności nie wiadomo gdzie to płyną pieniądze z fundacji Rydzyka , tak się składa że WOŚ się szczegółowo rozlicza a ta k u r w a z Torunia nie !

Obaj są siebie warci. Bić qrwy i złodziei.

Nieprzezorni ludzie, którzy organizują spotkanie 400-osobowej grupy w ciasnej ubikacji. Hic et ubique. Następne spotkanie odbędzie się w podprzestrzeniach Hilberta, Banacha, Ochaba i Pearsona. Z dala od jęku trolli i stukotu kół kolejowych, od bólu pękających jelit. Zaproszono mnie, ale zaproszenie przyszło dopiero jutro, nie zdążę przyjść przedwczoraj. Jak żyć, ja się pytam, w takiej sytuacji, w takim miejscu i czasie? Grajcie, nie poddawajcie się! Macie wspaniałego dyrygenta i wsparcie dyrygentów z lat poprzednich. Bartosz Serenda jest wielki człowiek i organizator, tak jak szczupak jest król wód a lew król dżungli czy Kononowicz król Białegostoku. Macie wolę o siłę. Nie pijcie za dużo, bo puszką pod banknot nie traficie. Chodźcie tu i tam, bez odpoczynku. Nie palcie marihuany, to nie Woodstock. Myjcie się, żeby smrodem nie odstraszać ludzi. Nie taplajcie się w błocie, bo za zimno. Bądźcie trzeźwi i wyspani. Bądźcie odważni i idźcie po trupach do celu. Bądźcie bezwzględni i nieustępliwi, szybcy i zwinni jak lis rzucający się na cielę.

Szkoda, że plac Piłsudskiego smutny i pusty. powodzenia

Popieram, daje 3x więcej , za siebie , za PiS i za kler.

I rozpoczęte żebranie na ulicach i w marketach na rzecz żydokomuny.

Ty jesteś po prostu pi.r.d.o.l.n.i.ety !

Zamknij morde waski

moric-frajerze.Ciekawe co powiesz jak zobaczysz serduszko na podpiętym po siebie.lub twoje dziecko respiratorze.Ty parówo PISowska.Jedyny dzień w roku,gdzie pały takie jak ty siedzą w domu żeby nie wspomóc czegoś szlachetnego a jak przyjdzie co do czego to najgłośniej krzyczycie na stan służby zdrowia.Parówo jedna

Ty durniu czemuś się tak głupi urodził, że nic nie rozumiesz? Pewnie nawet na to pytanie nie znasz odpowiedzi

dodaj komentarz
Czytaj także