Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Piknik z Kulturą w Ośrodku Socjoterapii

Wydarzenia 24-05-2019 Autor: info: Starostwo Powiatowe Foto: Starostwo Powiatowe
1

W Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii DoMOStwo w Żychlinie odbył się IV Piknik z Kulturą.

Impreza rozpoczęła się od okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, m.in. wicestarosty Marka Jędrzejczaka. Z przedstawicieli powiatu kutnowskiego, pod który podlega MOS, udział wzięli także: członek zarządu powiatu Tomasz Walczewski oraz Iwona Kaca, dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu.

W programie nie zabrakło występów artystycznych, konkursów plastycznych i interdyscyplinarnych czy kiełbasy z grilla. Dużym zainteresowaniem uczestników cieszył się darmowy popcorn rozdawany przez Elżbietę Milczarską, radną rady powiatu, której pomagał Tomasz Walczewski.

komentarze (1)
Dodaj komentarz

Chcesz prawdziwych zmian na lepsze, niskich podatków , silnej gospodarki ? Chcesz kogoś kto będzie bronił Polskich interesów w Brukseli? Zależy Ci na zachowaniu narodowej waluty i pielęgnowaniu naszych tradycji? Masz dość promowania zboczeń , i zależy Ci na zachowaniu tradycyjnego modelu rodziny? To wszystko jest możliwe!!! Już 26 maja zagłosuj na KONFEDERACJE!!!!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także