Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Policja w akcji. Ściana runęła na...

Wydarzenia 06-06-2018 Autor: toza
14

Niecodzienną interwencję podejmują właśnie kutnowscy policjanci. Mundurowych wezwano na ul. 1-go Maja, gdzie rozbierana jest jedna z kamienic. Całe zamieszanie spowodowane jest przez ścianę.

Inwestycję realizuje kutnowski prywatny przedsiębiorca. W trakcie rozbiórki kamienicy jedna ze ścian przewróciła się, jednak inaczej niż było to zakładane.

- Prowadzimy tam czynności, ponieważ podczas rozbiórki kamienicy doszło do częściowego osunięcia się ściany nie w tym kierunku, w którym powinna. Ściana częściowo uszkodziła sąsiedni budynek. Na szczęście nikomu nic się nie stało – mówi st. asp. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Jeśli do mundurowych wpłynie stosowny wniosek, wówczas będą prowadzić tę sprawę pod kątem nieumyślnego narażenia innych osób na niebezpieczeństwo.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Niech je jeszcze policzą.

Tak wychodzi jak się oszczedza ,wybral najtansza firme i teraz ma.

Jesteś z konkurencji że Cię ściska w dołku

moj stary jest ksindzem i muwi ze tam postanie kostnica

W twiom przypku była wskazana aborcja

To Bolało

a gdzie jest PINB?

u ciebie emoji

szkoda ze nie zmierzyli alkomatem tych co rozbierali

A MURY RUNA RUNA RUNA

Po ile tam będzie metr za nieruchomość tylemco gruz?

Powstannie nowa biedronka?

Wysoki poziom KCI, może warto w pierwszej kolejności sprawdzić co jest prawda, a nie pisać bzdury... chyba nie jest to wielkim wyczynem by spytać właściciela... jesteście na takim poziomie jak szybkość działania waszego portalu...

I co policjanci pozbierali cegly ?

dodaj komentarz
Czytaj także