Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Policja w kutnowskim przedszkolu. Co robili tam funkcjonariusze?

Wydarzenia 21-09-2020 Autor: bnp/KPP Kutno Foto: KPP Kutno
2

Po raz kolejny mundurowi odwiedzili przedszkolaków, aby od najmłodszych lat wdrażać u nich bezpieczne zachowania. Dzisiaj policjantka odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 „Calineczka” w Kutnie. Była to doskonała okazja, aby poprzez zabawę przypomnieć dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w domu, na podwórku oraz na ulicy.

18 września policjantka odwiedziła dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 16 w Kutnie. Dzięki pięknej pogodzie spotkanie mogło odbyć się na świeżym powietrzy, gdzie omówione zostały podstawowe zasady bezpieczeństwa. Funkcjonariuszka mówiła o bezpiecznym zachowaniu na drodze i jej okolicach, jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz  jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Nie zabrakło również informacji, jak należy postępować w kontaktach z psami oraz jaka jest właściwa postawa w przypadku ataku zwierzęcia. Policjantka wyjaśniła też dzieciom, jak należy podróżować samochodem i jaką rolę pełnią pasy bezpieczeństwa oraz jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. 

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Policjanci uczą dzieci? To może w rewanżu nauczyciele będą ścigać bandytów i złodziei? Coś się komuś nie pomerdało????

Policja tak super uczy jak i sciga bandytow. Efekty zerowe

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także