Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] „Policyjne Mikołajki” w Kutnie

Wydarzenia 06-12-2018 Autor: ez. Foto: KPP Kutno
13

Dziś 6 grudnia i chyba nikomu nie trzeba mówić, jaki to dzień. Z tej okazji kutnowscy policjanci zorganizowali więc akcję, podczas której pojawili się na mieście w towarzystwie samego świętego Mikołaja.

Akcji „Policyjne Mikołajki” ma na celu popularyzowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego też funkcjonariusze z WRD odwiedzili kutnowskie szkoły i przypominali najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz o tym, jak należy prawidłowo przechodzić przez jezdnię. Zwracali także uwagę na to, jak ważną rolę odgrywają elementy odblaskowe.

 - Nie obyło się oczywiście bez upominków. W tym roku były to słodkości i elementy odblaskowe. „Policyjne Mikołajki” to przedsięwzięcie służące popularyzacji bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród najmłodszych, którzy codziennie pieszo, na rowerze lub środkami komunikacji publicznej pokonują drogę do i ze szkoły - informuje asp. szt. Edyta Machnik, rzecznik KPP Kutno.

komentarze (13)
Dodaj komentarz

Tyle tu treściwych komentarzy od jakże wielkich znawców, ale tutaj nie ma się co dziwić,zawsze ktoś taki się znajdzie co będzie całe życie narzekał, to tylko Polska. Ktoś napisał że Policja nigdy u nas szacunku nie znajdzie, z tym akurat ktoś nie ma racji, nigdy nikt nie zrozumie że to ich praca, Policja ma dość wielki szacunek, problem w tym że to media doprowadziły do takich opinii,wytykając same błędy.Btw.fajna akcja emoji

Gówno prawda!

Świń...a z wykształceniem zawodowym zostaje prezydentem Polski źenada. Chodzi o przesłanie. Wałę..

ale kto co i komu mial przesłac

Pan Wałęsa nadał by się na mikołaja tylko szkoda że jako były prezydent zachowuje się jak ostatnia świń...a

Masz rację Czesław

Najpierw kutnowska drogówka zrobiła łapankę w Żychlinie pod biedronkę na emerytów i rencistów co to nie prawidłowo z ciężkimi zakupami przechodzili przez jezdnię a teraz za " zarobione " pieniądze rozdają dzieciom cukierki . Polska policja nigdy nie będzie mieć społecznego szacunku ! 

Amerykanie, przeprowadzając próby jądrowe na Atolu Bikini popełnili poważny błąd. Myślę, że Żychlin byłby idealnym miejscem.

nie powiesz ze ty bedac na atolu bikini nie popelniles bledu, bo to sie zdarza kazdemu

polska policja za to jak traktuje niewinnych obywateli nie ma i nie powinna miec nigdy ani odrobiny szacunku

PAJACE,tylko tyle lub aż tyle.

Je bnij się w czoło !

analfabeta

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także