Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Posypały się mandaty. Duża akcja kutnowskiej policji

Wydarzenia 20-05-2020 Autor: toza, KPP Kutno Foto: KPP Kutno
11

Policjanci z kutnowskiej drogówki 19 maja 2020 roku brali udział w wojewódzkich działaniach pn. „Prędkość”, celem których przede wszystkim jest egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości. Podczas tych działań funkcjonariusze każdemu kierującemu zatrzymanemu do kontroli z uwagi na nadal obowiązujące obostrzenia dot. zakrywania ust i nosa wręczali maseczki ochronne.

- 19 maja 2020 roku policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kutnie, brali udział w wojewódzkich działaniach pod nazwą „Prędkość”. Funkcjonariusze nadzorowali między innymi ruch na głównych ciągach komunikacyjnych. Prowadzili także kontrole prędkości w miejscach wskazywanych przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa - relacjonuje podkom. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Podczas akcji mundurowi skontrolowali 27 pojazdów i kierowców. Za przekroczenie dozwolonej prędkości ukarano 20 kierowców.  Mundurowi przypominają, że nadmierna lub niedostosowana do warunków drogowych prędkość to najczęściej występująca przyczyna wypadków drogowych.

- Niestety, w wielu przypadkach przez lekkomyślność kierowców przekraczających dozwoloną prędkość cierpią inni uczestnicy ruchu drogowego - podkreśla podkom. E. Machnik.

Podczas tych działań każdy kierowca otrzymywał od policjantów maseczki ochronne, które pochodzą z Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

- Takim działaniem chcemy nadal przypominać mieszkańcom naszego powiatu o obowiązujących obostrzeniach dot. zakrywania ust i nosa - kończy oficer prasowy kutnowskiej policji.

komentarze (11)
Dodaj komentarz

Bardzo dobra akcja policji. Gonić buractwo co łamie przepisy ruchu drogowego. Jak mu się zrobi luźniej w portalu to będą dłużej pamiętać.

Lista przebojów 3 . Ta kultowa lista nie istnieje DZIŚ 1999 wydanie !!! Ciekawe KTO POPROWADZI słuchałem 1 wydania i ktoś powiedział że Niedźwiedź fałszował LISTĘ

I tak jest od 30 lat, ciemny naród czeka tylko na to co dadzą, a to co sprzedali bądź zaprzepaścili to już nikt nie ma pojęcia...bo liczy się tu i teraz. To jest myślenie typowego kowalskiego...więc próżno szukać wśród nas SUWERENÓW.

Potem placz i zgrzyt że do roboty nie ma jak dojechać

Ostatnimi czasy codziennie jakieś akcje Policji. A to prędkość, a to pasy, a to bezpieczne przejścia, a to pałowanie i gazowanie przedsiębiorców... emoji

Kasa w budżecie musi się zgadzać. Porozdawali to teraz trzeba pędzie pozbierać

Jak za komuny - oswajają ludzi z mundurowymi i dają przekaz, że nad wszystkim czuwa gospodarz domu z Nowogrodzkiej, który krzywdy nie da zrobić nikomu, kto jest oczywiście po jedynie słusznej stronie barykady. Niechaj więc żyje Żyd Mosze Kaczyński, przywódca partii Pierdzą i Srają, a którego matką chrzestną była Żydówka Ludwika Woźnicka, córka Henryka Nojfelda i Marii Feilchender, a krewniak jego matki Jadwigi, Adam Szydłowski, pełnił funkcję przewodniczącego Zagłębiańskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie

January coś Ci się pokręciło w Twojej chorej głowie. Mianowicie, albo była żydówką, albo matką chrzestną. Nie mogła być jednocześnie jednym i drugim, ponieważ to się wyklucza. To tak jakbyś powiedział np. piękna brzydula .

Dokładnie przeczytaj "nie" . Matką chrzestną Jarosław Kaczyńskiego była Żydówka Ludwika Woźnicka, która tak nawiasem popełniła samobójstwo wyskakując z okna. I to jest jedna myśl. A druga myśl jest taka - Adam Szydłowski , kuzyn, po krwi, Jadwigi Kaczyńskiej (matki Jarosława) był przewodniczącym Zagłębiańskiego Centrum Kultury Żydowskiej w Będzinie - to jakiej narodowości jest Jadwiga Kaczyńska i jej syn Jarosław? Jeżeli nie zrozumiałeś to przeczytaj to jeszcze raz.

No i co z tego?

Co z tego? A no wychodzi na to, że Polacy to durnie i tylko Żyd może nami rządzić .

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także