Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Potrącony pieszy. Policja i pogotowie w centrum miasta

Wydarzenia 08-02-2019 Autor: ez.
25

Na ul. Barlickiego wysłane zostały Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze policji. Po godz. 10:00 doszło tam do potrącenia pieszego, który - jak się okazało  - był pijany.

Póki co nieznane są przyczyny i okoliczności zdarzenia. Na miejscu pracują służby. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Jak informuje nas rzecznik prasowy kutnowskiej policji, asp. szt. Edyta Machnik, przez 44-letniego kierowcę peugeot'a potrącony został mężczyzna przechodzący przez przejście dla pieszych.

- Pokrzywdzony został zabrany do szpitala - dodaje rzeczniczka.

Poszkodowany mężczyzna miał w organizmie 1,2 promila alkoholu.

komentarze (25)
Dodaj komentarz

Rodzinę Pana który ucierpiała w tym wypadku proszę o kontakt na maila: rogalskiadam@o2.pl

Najgorsze jest to, że ludzie są wpatrzeni w komórki, chodzą w ciemnych ubraniach z kapturem na głowie w ogóle się nie rozglądają. Są cieżko mało widoczni. Ja sama dwa razy zatrzymałam się w ostatniej chwili jadac 40 km/h.

Tylko debil uważa Kutno za miasto

Panowie kierowcy - na ul. Barlickiego często jeden z kierowców zatrzymuje się by przepuścić pieszego na pasach, natomiast następny za nim omija i (jeżeli pieszy nie zdąży odpowiednio zareagować) uderza w niego. Tyle w temacie. Na szczęście 2- krotnie uniknęłam wypadku. Kiedyś jednak, szalejący dziś kierowcy mogą być pieszymi na przejściach, wtedy .......... . Nie życzę im nic złego ale kiedyś role mogą się odwrócić.

Barlickiego-NAJNIEBEZPIECZNIEJSZA ulica w mieście,powinno być ograniczenie do ,,30" i garby co 50m. gdyż św.krów pieszych nie zlikwidujemy jak i nieuwaznych kierowców...A bendy ludzie popełniają.

Nie byłeś nie wypowiadaj się... Słowa te do każdego ktory pisze komentarz. Byłem świadkiem i pomagałem to ogarnąć więc wiem z pierwszej reki. Hejty stulcie mordy bo każdy z was by wyruszył z kopyta przy takiej sytuacji, tak jak większość świadków zrobiła...

Sam się stul gimbusiarzu jeden.Pomagałeś, pewnie stałeś i sie patrzyłeś.

Jesli pieszy nie wtargnal na przejscie to chyba fakt, ze byl nietrzezwy nie czyni go winnym?

A w Kutnie co kilka kilometrów to biedronka.

Za dużo sklepów jest przy tej ulicy a jeszcze market pozwolenie dostał Mila zamiast zrobić tam parking i trochę zieleni. Takie duże markety nie powinny być w centrum miasta.

kiedy w końcu ktos wyegzekwuje likwidacje banerów wyborczych. ile jeszcze trzeba będzie oglądac te twarze?Patrz zdjęcie

W Kutnie robi się tylko pokazówki. Wiadomo ''ciemny lud wszystko kupi.'' Burzyńskiemu jedyne co dobrze wyszło to zapchanie miasta marketami i likwidacja drobnego handlu. To , jemu i tych ''orłów'' przybocznych jedyny sukces. Ludziom starszym a nawt tym w średnim wieku żyje się tu coraz gorzej.

Dziadowska ulica dla kierowców, dla rowerzystów, dla pieszych. Niewidoczni piesi po ciemku, niebezpiecznie przechodzić, niebezpiecznie jechać. Z tyłu obskurna, dziadowska kamienica oblepiona plastikowymi reklamami. Obrzydliwe to wszystko. Dziadowskie, prymitywne kutno, które nie dorosło jeszcze do cywilizacji.

wyprowadż się na wieś ćwoku

To prawda,źe nie dorosło miasto do cywilizacji i napew no z tymi włodarzami nigdy nie dorośnie. Było i jest brzydkie jak noc listopadowa.

ja tą ulice omijam szerokim łukiem to dziadoska ulica dla kierowców przez pieszych

POTRACIL NA PASACH. OD RAZU ZABRAC NA STALE PRAWKO emoji

i tobie tez debilu

TOBIE TO MATKE WYRUCHAC

Co się dziwisz? Włodarzom miasta pewnie znów przepisy PiS przeszkodziły w inwestycjach.

Ulice są dla mieszkańców, a to prezydenta nie interesuje. On buduje drogę dla prywatnego inwestora na strefie. Prezydent wybuduje zajazd że stajnią(szumnie nazywane pałacem,chociaż tu źaden król nie miał palacu). Będzie stajnia to i konie.Furmaki na ulicę wypuszczą i będą pasowały do kutnowskich ulic,kamienic.

Barlickiego - namalujcie jeszcze ze dwie zebry to będzie lepiej - wieczorem nie da się tam jechać aby kogoś nie walnąć.

Jedź do 40km/h zgodnie ze znakami i problem zniknie.

Ale syf! To ma być ulica w centrum?

syf to masz w domu ...debilu

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także