Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Powalone drzewa i uszkodzone dachy - wichura przeszła przez powiat

Wydarzenia 16-04-2018 Autor: ez Foto: archiwum/OSP Komadzyn
0

W miniony piątek wraz z burzową pogodą i deszczem przez region przeszedł silny wiatr, który przysporzył sporo pracy zarówno kutnowskim strażakom jak i druhom z jednostek OSP. Działania prowadzili zarówno na terenie miasta jak i w okolicznych miejscowościach.

Utrzymujący się przez krótką chwilę intensywny wiatr zostawił po sobie zniszczenia. Strażacy od godz. 18:00 do 20:00 usuwali skutki nawałnicy, jaka przeszła przez region. Podejmowali interwencję do powalonych na jezdni drzew, uszkodzeń dachów jak i zerwanych rynien. W niektórych miejscach powalone drzewa stanowiły duże utrudnienie dla ruchu pojazdów, tak jak np. w Mnichu (gm. Oporów).

- Silny wiatr pojawił się po godz. 18:00. W sumie piątkowych interwencji podjęliśmy 10. Z usuwaniem skutków tego wiatru mieliśmy do czynienia w Kutnie m.in. przy ul. Wojska Polskiego, Grunwaldzkiej, ale i w okolicznych miejscowościach: Strzelce, Komadzyn, Rustów, Mnich, Wola Raciborowska i Anielin. W żadnych ze zdarzeń nie było osób poszkodowanych - informuje st. kpt. Zdzisław Pęgowski, oficer prasowy KP PSP w Kutnie.

Komentarze
komentarze (0)
Dodaj komentarz
UWAGA - CISZA WYBORCZA!

Od piątku (19 października 2018r. godz. 00:00) do niedzieli (21 października 2018r. godz. 21:00) trwa cisza wyborcza. W trakcie ciszy wyborczej niedozwolone jest nakłanianie do głosowania na konkretnego kandydata w komentarzach, mediach społecznościowych i artykułach. Publikowanie ulotek, plakatów i sondaży. Prosimy uszanować ciszę wyborczą na KCI. Łamanie ciszy wiąże się ze sporą karą grzywny dla autora komentarza. My dostajemy zgłoszenia, potem musimy te komentarze kasować (a nikomu się nie chce), więc życzymy miłego odpoczynku w weekend. :)

dodaj komentarz
Czytaj także