Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na strefowej obwodnicy! Trzy auta, ranni i zablokowana droga

Wydarzenia 13-12-2019 Autor: ksz Foto: bnp
14

Dramatycznie zaczął się dzisiejszy dzień na drogach. Przed godziną 7 na obwodnicy - ul. Bitwy pod Kutnem - doszło do poważnego wypadku.

W zdarzeniu brały udział osobowe volvo, peugeot i skoda. Póki co nieznane są przyczyny wypadku, na miejscu - w okolicach zakładu Sirmax - ustala je policja. Pojawiło się również pogotowie, co najmniej jedna osoba trafiła do szpitala. Straż pożarna z kolei zabezpiecza miejsce zdarzenia. Droga niestety jest zupełnie nieprzejezdna, tworzą się korki. Jeśli macie możliwość, omijajcie to miejsce.

Wkrótce więcej informacji.

komentarze (14)
Dodaj komentarz

Czesc Monia moze jakies wuymiary ?

Wiadukt na Grunwaldzkiej powinien być!!!!!!!

Wiadomo 13 piątek.

Nie widać komentarzy, że szpital juz dawno powinien byc zamkniety, bo nic nie robio, chamy i konowały. Tylko sie z wypadkow tam wozi ludzi... Szok! Konsekwencji trochę drodzy czytelnicy.

Logika Kutnowskiej Policji - zamknąć całą obwodnicę w chwili gdy była KOLIZJA i normalnie można by było wahadłowo puszczać ruch jednym pasem który razem z poboczem jest bardzo szeroki i w żaden sposób by nie kolidowało z czynnościami. Dodatkowo zablokowany wjazd do Kutna bez możliwości wjechania w ul. Łąkoszyńską. Naprawdę nawet jeśli już musieli całą obwodnicę zamykać, wystarczy radiowóz postawić tuż przy "skrzyżowaniu" obwodnicy z Łąkoszyńską . I tacy ludzie później mają prawo nakładać mandaty na innych gdzie sami takie rzeczy odwalają... "Co wolno wojewodzie, to nie Tobie, smrodzie"

A skąd wziąć tyłu Policjantów może sam się przyjmiesz za grosze do służby to sobie postoisz na skrzyżowaniu.

Oho misiaczek się oburzył. Pewnie nadal siedzi w radiowozie i blokuje cały ruch. Te Wasze grosze to dla początkowego policjanta: 2.200 netto podstawy + dieta + dyżury nocne + nadgodziny które chętnie bierzecie aby pojeździć po osiedlach i postać po parkingach. Później dochodzi Wam stażowe + 13stka + wczasy pod gruszą. Niech rzuci ten który na dzień dobry nie dostaje 3 z przodu za najniższy stopień. Gdyby było inaczej, już dawno byście rzucili pracę skoro podbijając kartę na zakładach można wyciągnąć więcej czy na kasie. Niedługo Biedronka będzie szukać aby kilka dni posiedzieć przy fajerwerkach, można dorobić do tych swych groszy.

Oni ciągle tylko płaczą,że mało.Zapraszamy na strefę.

Nikt nikogo do danej pracy nie zmusza, to po pierwsze. Po drugie na stronie KPP Kutno brak wakatów, więc mają najwidoczniej aż nadto pracowników.

Od kiedy obwodnica Bitwy pod Kutnem nazywana jest, strefową obwodnicą czyżby ktoś zmienił, nazwę czy tylko niekompetencja redaktorka?

Co to na miejscu nie było fotoreportera, a bo nie było sensacji jak z plastikowym pistolecikiem na Barlickiego którą sami nakreciliscie.

Wypadek też spowodowaliśmy? A globalne ocieplenie? emoji Fotoreporter był i na wypadku i przy pistoleciku i przy każdym innym ważnym, ciekawym lub nietypowym wydarzeniu. Pozdrawiamy cieplutko w ten grudniowy poranek emoji

Mamy przesmak tego co będzie jak zamkną wiaduktu na Józefowie i na troczewskiego

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także