Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Puszki w dłoń! Wolontariusze gotowi do drogi!

Wydarzenia 12-01-2020 Autor: bnp
19

Komu w drogę, temu puszka i wyprawka. 270 wolontariuszy kutnowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bierze pod pachy niezbędny ekwipunek i wyrusza w miasto. 

Zestaw wolonatriusza WOŚP wydawawny jest już od godz. 7 (do godz. 9). W skład wyprawki, poza puszką, wchodzą: serduszka, szal, woda, chipsy oraz podręczny informator z numerami alarmowymi i miejscami, gdzie wolontariusze mogą się posilić. A wszystko to zapakowane w szykowny czerwony worek.

Sami organizatorzy przyznają, że wydawanie sprzętu przebiega dużo sprawniej niż w ubiegłym roku - po kilkunastu metrowych kolejkach nie ma śladu.  - Cały czas się uczymy - podkreślają z uśmiechem.

Pierwsze wydarzenia w ramach tegorocznej WOŚP startują w KDK już o godz. 9:30. Pełen harmonogram możecie sprawdzić TUTAJ

komentarze (19)
Dodaj komentarz

WOŚP cały świat nam tego zazdrości.

Dziękujemy wszystkim Wolontariuszom, jesteśmy z Wami.Kto ma życzenie niech wspiera, kto nie niech nie przeszkadza.

Wykorzystywanie dzieci jest karalne, ale.... są wolne sądy.

No właśnie, a księża dalej pozostają bezkarni za wykorzystywanie dzieci

riposta w punkt!!!

brawo kochani super jestescie zaraz ide wam wrzucic do puszki kase

Widzicie pewną prawidłowość - im większy hejt na WOŚP (nakręcany m.in. przez kretynów pisowskich i konfederastycznych), tym więcej pieniędzy udaje się zebrać? Rok temu był rekord i nawet niedziela bez handlu w tym nie przeszkodziła. Czy dzisiaj padnie kolejny rekord? Jestem pewny, że tak.

Pamiętajmy o jednym. WOŚP to nie tylko Owsiak. WOŚP to również setki tysięcy ludzi którzy poświęcają swój prywatny czas na organizację tego wydarzenia. Jedni tego jednego dnia, inni przez kilka dni/tygodni organizując wszystko którzy nie mają z tego żadnych profitów. Są to ludzie różni, ludzie którzy mają odmienne poglądy czy to polityczne czy religijne. Lecz tego dnia nie liczy się czy popieramy daną partię polityczną, nie liczy się to w co wierzymy - liczy się to że chcemy pomagać innym. Pomagajmy i szanujmy siebie nawzajem, a świat stanie się piękniejszy. Siema!

Do A. Nic dodać, nic ująć. Szanujmy się nawzajem! Pozdrawiam.

Mogę tylko gorąco współczuć osobom, które piszą tak bezsensowne komentarze. Jak będziecie kiedyś musieli korzystać ze sprzętu WOŚP, to być może wtedy zastanowicie się dwa razy nad tym co piszecie. Brawo Jurek Owsiak????????????

Jeśli nie będę płacił podatków na strażaków zbierających stojąc w galerii handkowej, w mundurach, datki do puszki, to zrezygnuję też z tego sprzętu.

Może nie zauważyłeś, ale jest zakaz handlu.

ooo będzie co czytać komentach. dawać piane dewoty """""prawicowcy""""

Rozumiem-wzięli dzieciaki do zbierania kasy(pod opieką dorosłej osoby),....ale co mnie najbardziej denerwuje.....te dzieciaki robią o dla swoich chęci,bo chcą pomagać,czy żeby zaistnieć? A mianowicie to wkurzają mnie co roku poobklejane twarze,czapki, torby,plecaki, kurtki,spodnie tych dzieciaków.......mozna symboliczie nakleić jedną(góra dwie)naklejki,ale nie być obklejonym prawie całym.

xXx, debilu, rozpędź się i tryknij baranka głową o ścianę - może to pomoże i coś się w twoim pustym łbie przestawi. Dzieciaki dają z siebie wszystko, a ty jesteś zwykłym hejterem i nierobem.

Aleś Ty durny pomysł wymyslił/wymysliła. W konkursie na hejtera WOŚP murowane podium. I na głupka miesiąca również

No to masz problem. Już się zaczyna..

Masz problem że dzieciaki mają frajdę i sobie nakleją kilka serduszek czy to na kurtkę, czy to na spodnie czy to na kurtkę? Akcja trwa jeden dzień przez 365 dni w roku. Nazywasz to afiszowaniem się? Zaistnieniem? To jak nazwiesz księży którzy paradują cały rok i zbierają pieniądze dla siebie i na swoją pychę, a gdy potrzeba aby pomogli to ich nie ma - jedynie kiedy można liczyć na ich pomoc to gdy zapłaci się im jałmużnę zwaną cennikiem. Pluć na takich jak Ty

Długo nad tym myślałeś? Chciałbyś coś jeszcze przekazać ludzkości? Skala akcji i skala uzyskanych dla chorych pieniędzy to światowy ewenement a Tobie sie nie podoba liczba naklejek na ubraniu jakiegoś dzieciaka? Czujesz dysonans?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także