Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Razem z kolegami napadła na... swoją babcię! Ukradli jej złoto, staną przed Sądem

Wydarzenia 14-06-2019 Autor: toza
27

Policjanci z kutnowskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn i kobietę, którzy napadli na 69-letnią mieszkankę Kutna w jej mieszkaniu. Zabrali jej złoto. Mienie w całości zostało odzyskane. Sąd aresztował podejrzanych na 3 miesiące. Za rozbój grozi kara nawet do 15 lat więzienia.

10 czerwca 2019 roku około godz. 15.20 do mieszkania 69-letniej kobiety przyszła w odwiedzimy wnuczka, która przyprowadziła dwóch swoich kolegów.

- Mężczyźni byli zamaskowani i po wejściu do mieszkania jeden z nich przyłożył kobiecie do głowy narzędzie przypominające broń, a następnie przewrócili ją. Zażądali wydania pieniędzy oraz złota. Ukradli obrączkę oraz złoty pierścionek, a następnie cała trójka uciekła z mieszkania. 69-latka natychmiast powiadomiła policję o całym zajściu - mówi asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

Sprawcy napadu zostali zatrzymani jeszcze tego samego dnia. Dwóch mężczyzn w wieku 30 i 41 lat oraz 27-letnia kobieta to mieszkańcy Kutna. Wszyscy troje trafili do policyjnego aresztu.

- Skradzione złoto zostało odzyskane przez policjantów i wróciło już do właścicielki. 12 czerwca 2019 roku zatrzymani usłyszeli prokuratorskie zarzuty rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego w Kutnie zastosował wobec podejrzanych 3-miesięczny areszt - kończy E. Machnik.

komentarze (27)
Dodaj komentarz

Co jest matula winna ona nie ma 15 lat zejdzcienz dzieci i babci patalachy

Sama jest sobie winna ale żeby pisać imiona dzieci przesada. Karma wróci to jest fakt. Ćpali i pili z nią a teraz **** ? Nieładnie oj nieładnie

wymieniać imiona dzieci! To trzeba mieć n.....e w miejscu gdzie powinien być organ zwany mózgiem

Tu nie ma się co wciskać, połowa kutna zna tą osobę i wie co potrafi ..... To nie jest anonimowa osoba ,tylko taka o której było słychać co nieco jak nie afera narkotyk.... , to zaginięcie. I zdjęcie było na profilach . 

JA PIERDZIU STRACONE POKOLENIE WYROSŁO NAM PO ODZYSKANIU NIEPODLEGŁOŚCI

Wstyd i tyle ale dla paru groszy wszystko a jak!!!patologia

Dziecko nalezy od malego nauczyć co wolno a czego nie wolno robić.I skarcic jezeli się nie dostosuje.Tak jak robią to zwierzęta.A nie puscić samopas.Wtedy rosną bezmuzgowcy o wszystko im wolno w Krainie obecnych rządów.Matka musi mieć czas na wychowanie dziecka a nie tylko odbiór 500+.

Jakim prawem oceniasz jej matkę buraku

Jak bardzo trzeba mieć zorany mózg (o ile w ogóle się go ma), żeby okradać własną babcię?

A w dodatku chorą na raka,patologia i tyle

To nie ta babcia

Kiedy jest Dzień Babci?

O i jest pan komisarz . Tylko zupę zamówcie na obiad po drugim daniu !!! Było suche i co nieco zgagi dostałem .

Wie ktos kim.jest ta dziewczyna?

Wiem ale nie powiem. Ha ha ha

Szmaciara...

Hej ćpunie sam z nią wciągnęła kreski

Ja wiem ona jest idiotką :-)

a co cie to obchodzi dziewczyna jest niewinna zostali oni pomowieni !

Wychowując dziecko bezstresowo mamy pewność że nie będzie ono agresywne. Takie podejście do uczy szacunku, kultury oraz szacunku dla osób starszych. Dziecko uczy się od rodziców. Widząc jak rodzice wszczynają awantury piją alkohol i biją je bez powodu samo takie się staje.

Bezstresowe wychowanie to nic innego jak pozwalanie na wszystko.NIE MA WYCHOWANIA BEZSTRESOWEGO TYLKO TO SIĘ NAZYWA BRAK KONTAKTU Z DZIECKIEM.Dziecko nie wie co jest dobre a co złe.

Cha cha cha.." Nie ma wychowania bezstresowego"...wiem wiem Ziemia przecież jest płaska.

Też kiedyś tak myślałem, ale niestety pomyliłem się.

To nie kwestia tego co ktoś myśli. To są fakty a fakty biorą się z badań naukowych.

Nagadała babka głupot nie wiecie jak było, z pomówienia teraz dobrzy ludzie beda grzac puche

Brawo młodzi! Dobrze zrobili, że chcieli ZABRAĆ BABCI DOWÓD, żeby nie mogła głosować na pis, a przy okazji pieniądze, żeby nie mogła ich wpłacić rydzykowi czy rzucić pedofilom na tacę. Bo co robią starszy ludzie z pieniędzmi? Oni tylko finansują pis i katabasów. Beznadziejna reżimowa milicja niesłusznie się czepia młodzieży, która próbuje uchronić ten kraj przed dyktaturą zrzędzących staruszków i pisią zarazą.

Na taką prostacką prowokacje może nabrać się tylko pisowiec. Lepiej schowaj się amebo pisia do cienia

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także