Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Robi wrażenie! Imponujący wygląd wyremontowanej Szkoły Muzycznej

Wydarzenia 10-07-2019 Autor: toza
26

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola Kurpińskiego w Kutnie, której siedziba znajduje się w Pałacu Gierałty w Parku Wiosny Ludów, wygląda doprawdy imponująco. Wczoraj wykonawca inwestycji podzielił się z internautami efektami swoich prac, które można obejrzeć w poniższej galerii.

Przypomnijmy, że Pałac Gierałty od 2017 roku przechodzi gruntowną modernizację. Zakres prac obejmuje m.in. wzmocnienie konstrukcji i stropów, termomodernizację, wymianę instalacji sanitarnych, remonty łazienek, sal dydaktycznych, a także dachu.

- Termomodernizacja Szkoły Muzycznej w Kutnie dobiega końca. Jest już coraz piękniej. Efekt końcowy pokażemy niebawem – napisała na facebooku firma KROL, a więc wykonawca inwestycji.

Warto dodać, że Pałac Gierałty ma bardzo ciekawą historię. Opisywaliśmy ją W TYM MIEJSCU.

komentarze (26)
Dodaj komentarz

bardzo mi sie podoba duze pieniadze to i ladnie

Cudnie,naprawdę,gratulacje dla firmy,a dla nas mieszkańców- wizytówka. Brawo i dzięki.

Ale fuszera ! Zobaczcie jakie te słupy w pomieszczeniu krzywe , po pijaku musieli to robić ! SKANDAL !

A jakby w parku wybudowac muszle konertowa i laweczki tak kiedys bylo to juz nic dodac jesl pieknie i moze byc jeszcze ladniej

ta jasne... żeby to wybudować trzeba by pewnie wyciąć ze dwa drzewa i zlikwidować trochę kawałek trawnika. Ty wiesz co tu by się zaraz działo? Ze wszedzi8e beton, ze kiedyś to kurła było zielono a teraz to nie ma nic ,dosłownie NIC jakby to powiedział Kononowicz. Poza tym koncerty w parku? A co by na to powiedziały ptaszki, mrówki i inne robaczki? Toż to gwałt na naturze by był !!!

Muszlę klozetową w parku?! Nie wiem poco. Przecież toi toi wystarczy! Nie ma na co wydawać państwowych pieniędzy???? Skandal!

I po co to komu

słychać, że z kultura i ty podążacie dwiema skrajnymi drogami

jeszcze park i TO jest najpięknejsze miejsce w Kutnie

Cudnie...przepięknie....dech zapiera.

Naprawdę pięknie! Aż się chce tam dzieci posyłać! I nawet drzew nie wycięli... ????

A dzieci posyłamy do szkoły ze względu na piękny budynek czy raczej ze względu na poziom jaki szkoła reprezentuje. Myślę że te piękne sale nie wpłyną na poziom tej szkoły.

Wpłyną. Otoczenie w którym się pracuje ma znaczenie. warunki przed remontem to był dramat. Teraz jest dramat w zastępczej lokalizacji w szkole podstawowej numer I. Wystarczy ze uczniowie będą się dobrze czuli w nowych wyremontowanych wnętrzach i to już wpłynie pozytywnie również na poziom.

Niestety - poziom nauczania w tej szkole z roku na rok obniża się i to jest DRAMAT ! A to ze MKiSz przekazało unijne pieniądze natermomodernizację to nie zasługa dyrekcji. Ten program realizowany jest w całej Polsce i obejmuje zabytkowe wszystkie szkoły muzyczne. A to sa nasze pieniądze, zresztą OGROMNE !!!

ładnie, tylko to duże PLASTIKOWE okno mnie drażni

a co ci powiedziało ? 

Bardzo ładnie a kutnianin pewnie przetargu na remont nie wygrał i dlatego mu się nie podoba

Ładnie.To przede wszystkim zasługa ekipy budowlanej i osoby zarządzającej tą ekipą.Widać że ''chłopy' to nie ''robotnicy majowi' ,tylko porządna ekipa (efekty pracy wlaśnie podziwiamy na załączonych fotografiach)BRAWO EXSTRA.

Ten sam wykonawca odbudowuje Pałac Saski, więc tam też powinno być dobrze.

Acha, termomodernizacja.... W Kutnie robią termomodernizację nawet budynkom z cegły grubym na 80 cm żeby tylko kasę wydać. Budynek zamiast oddychać dusi się, bo zachwiany jest przepływ ciepła. Jeśli tu też zrobili tak samo, to przepiękny grzyb za parę lat pojawi się między murem a styropianem .... Już kila budynków tak zostało w mieście załatwionych za milionową kasę...

Oho. I się specjalista kutnianin forumowy od wszystkiego odezwał. W wolnym czasie pewnie jeszcze goli, pierdoli, krawaty wiąże i usuwa ciąże .

Są piękne drzewa to i grzyb przyda się

Co za bzdura. A to oddychaniu to już jest popis ignorancji. Co znaczy "oddychać"??? Co to za bzdura. Nie, budynek nie musi oddychać za to termomodernizacja uniemożliwia wypromieniowanie ciepła i zabezpiecza przed wilgocią . Nie ma znaczenia czy mur ma 80 czy 200 cm grubości. warto zauważyć że izolacja jest tylko od wewnątrz wiec nawet przy założeniu że mur musi "oddychać" styropian mu tego nie uniemożliwia. Kto wam ludzie takie głupoty do głów kładzie ? 

TU NIE MA STYROPIANU! Remont został wykonany bardzo poprawnie.

ale co szkodzi pomarudzić . Jak widać każda okazja jest dobra . Dal takich delikwentów jak kutnianin termomodernizacja to tylko styropian. Okna, wymiana i izolacja dachu to już dla niego to już nie termomodernizacja.

Pięknie !!!

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także