Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Rozróba kibiców. W akcji mundurowi z Kutna

Wydarzenia 18-04-2019 Autor: ez. Foto: KWP Łódź
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (5)
Dodaj komentarz

Szkoda tylko ze jak w Kutnie kibole nieszczyli dworzec to nie udalo sie opanowac sytuacji...może teraz dzieki tym cwiczeniom nie dojdzie juz do podobnych incydentów..mądry Polak po szkodzie..Wesolych Świąt ????.

Boże miej dobrych ludzi w swej opiece mam tu na myśli człowieka

W Kutnie prewencja nie istnieje.

KUTNO TYLKO WIDZEW!!!!!

Na czym? Na stadionie ????????????????????????. Tą stodołe nazywasz stadionem

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)