Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Samochód uderzył w drzewo! Na miejscu karetka i policja

Wydarzenia 19-01-2020 Autor: toza
15

Dziś ok. godz. 12 doszło do zdarzenia drogowego. Na skrzyżowaniu ulic 29-go Listopada i Okrzei samochód osobowy uderzył w drzewo.

Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego i kutnowscy policjanci, którzy wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia. W tej chwili nie wiadomo w jakim stanie jest osoba poszkodowana.

Nie ma utrudnień w ruchu.

komentarze (15)
Dodaj komentarz

Proszę państwa, no ceny rosną. Tak, ceny rosną. Ja sobie zdaję z tego sprawę, że ceny rosną. Ale musicie mieć państwa świadomość, że jak rosną wynagrodzenia, to niestety rosną też i ceny. Dlaczego? Bo przedsiębiorcy podnoszą ceny dlatego, że im wzrastają koszty. Jak im wzrastają koszty to oni starają się sobie to zrekompensować wzrostem cen. To są niestety normalne mechanizmy gospodarcze. Nic nie zdołamy na to poradzić. Ale przynajmniej możemy starać się działać tak, aby były podnoszone te świadczenia dla tych osób, dla których to zależy de facto w 100 procentach od polskiego państwa.

Krul Ełropy?

Kto na takiej operacji zyskuje ? Tylko ……… z różnicy o wzrost podatku. W miejsce kropek proponuję wpisać co się podoba i będzie cacy , nawet cytat Pana Kurskiego jaki lud to kupi.

Trzeba docenic umiejętności kierowcy.Tak centralnie mało kto by trafił.Może to dzięki GPS w ręku?

Wciąż interesujesz się jego życiem hahaha no pan twoich myśli

Dokładnie tak. Gdybyś nie interesował się jej życiem to byś o tym nie wiedział

????????????????????????????????????????????

Wielkie mi halo - zdrapie gościu samochód z drzewa i kupi sobie nowy, lepszy - stać go, wszystkich nas stać - żyjemy wszak w Polskiej Wersji Państwa Dobrobytu (tak przynajmniej zapewnia nas Kaczyński) .

Gdyby to był Mercedes w Pomarzanach, to byście znowu wyłączyli komentarze?

Wiadomo kto tu rządzi hihihi

Ale niestety nie jet to mercedes tego lamusa haha

Macie na myśl i Pana pawlikowskego

Jaki on pan....

Wciąż interesujesz się jego życiem hahaha no pan twoich myśli

Sr. m na to...

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także