Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Samochód w rowie. Jedna osoba pod opieką ratowników medycznych

Wydarzenia 19-09-2019 Autor: toza
kliknij w zdjęcie aby obejrzeć na pełnym ekranie
komentarze (2)
Dodaj komentarz

Sam szybę wybijalem w hondzie

Witam. Byłem świadkiem tego wypadku i ku przestrodze zrelacjonuję to zajście. Było już zupełnie ciemno. Poboczem, w stronę Krośniewic poruszał się nieoświetlony!!! z tyłu traktor typu "Ostrówek". Nie miał widocznych nawet odblasków!!!!! Ponieważ przed skrzyżowaniem kończył się pas pobocza traktor wjechał na główny pas ruch. W tym momencie nadjechała Honda CRV i aby uniknąć kolizji kierowca próbował ominąć traktor. Niestety gwałtowny manewr, nawierzchnia po deszczu oraz wysepka przed zjazdem ze skrzyżowania spowodowały zarzucenie i postawienie Hondy do pionu oraz wpadnięcie jej do rowu. Na szczęście starszy Pan w Hondzie został wyciągnięty przez kierowców i na pierwszy rzut oka poza szokiem nie odniósł poważnych obrażeń i mam nadzieję, że tak pozostało. Wypadek wyglądał bardzo poważnie.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)