Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Spory pożar na ul. Sklęczkowskiej, 7 zastępów straży w akcji. Paliła się hałda węgla

Wydarzenia 07-06-2019 Autor: ez. Foto: OSP Leszczynek
10

Aż 7 jednostek zarówno z Kutna jak i okolicznych OSP zadysponowano na ul. Sklęczkowską, gdzie z samego rana zapaliła się hałda węgla.

Kutnowska straż pożarna zgłoszenie o zdarzeniu otrzymała kilka minut przed godz. 6. Na miejsce natychmiast wysłano jednostki w sile 7 zastępów. Jak się okazało na miejscu, pożarem objęty był obszar o wielkości około 25 mkw. Prawdopodobną przyczyną było samozapalenie biologiczne.

Na szczęście osób poszkodowanych nie było, a straty opiewają na kwotę rzędu 4 tys. zł. Mienie, które udało się uratować warte jest natomiast aż 800 tys. zł.

komentarze (10)
Dodaj komentarz

Panie Antek Pan sie na przepisach nie zna a też tym samym na węglu.

Zal tego czytać.Dla frajerów dobry węgiel bo się dobrze pali a wartosc energetyczna nieistotna... NA BRAKU WIEDZY ŻERUJĄ SPRZEDAWCY ...

Może nie jest to Polski węgiel o kaloryczności 28, jednak jak na Ruski 25 MJ/kg to dobry wynik. Kupiłam dwie tony i jestem zadowolona. W domu ciepło, spala się dobrze i spokojnie starczyło to na całą zimę. Poprosiłam o świadectwo badania węgla i miałam to bez problemu udostępnione. W tym roku też planuję zakup węgla u nich, bo jest naprawdę ok to do tego ceny konkurencyjne.

Kupiłem ostatnio do domu 4 tony eko groszku, dopiero poszło 300 kg ale pali się jak należy. Cena bardzo dobra.

Detaliczne też sprzedają?

Tak sprzedają detalicznie

Widać dobry węgiel mają jak się sam zapala, dobrze sie bedzie palić. Ciekawe jakie ceny.

A jechałem widziałem ale nie widziałem tam ognia ani dymu ale tani, dobry ekogroszek mają.

Żaden pożar, tylko się lekko zatliło i ktoś zgłosił, głupoty wypisujecie.

Do 25 mkw aż 7 zastępów?

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także