Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Świetna zabawa! "Czwartek z rodziną" po raz piąty

Wydarzenia 09-08-2018 Autor: ez
5

Kolejny rodzinny piknik za nami. Tym razem najmłodsi bawili się na placu zabaw przy ul. Szymanowskiego. Tak jak poprzednie - również i ten rodzinny czwartek przyciągnął wielu kutnian, zwłaszcza tych najmłodszych. Zabawy było co niemiara.Rozrywki dzieciakom nie brakowało. Prócz gry w piłkę i badmintona organizatorzy i animator zapewnili wiele innych atrakcji. Jednak największą z nich, która sprawiła ogromną frajdę i pozwoliła na przyjemną ochłodę była kurtyna wodna, a o to zadbali strażacy.

"Czwartki z Rodzin" organizowane są przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie w każdy czwartek do końca wakacji. Za tydzień widzimy się na placu zabaw na os. Szymanowskiego. A kolejne:

    16.08 - park miejski im. Wiosny Ludów (plac zabaw),
    23.08 - plac zabaw przy ul. Krasińskiego bl. 7,
    30.08 - park miejski im. gen R. Traugutta.

Pikniki osiedlowe są częścią  projekt  pt. “Kutno- miastem Mocy przeciwko przemocy!” realizowanego  w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – Edycja 2018. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

komentarze (5)
Dodaj komentarz

Super zabawa dla dzieci , dziękujemy

Narzekać na wszystko na dzieci że siedza po klatkach że głośnik słuchają muzyki że krzyczą itp.... kiedy coś dla tych dzieci powstało parogodzinne też nie pasuje. ... Nie rozumiem takiego zachowania.patrzac na radość dzieci aż miło...

Polska cebulandia już o wodę płacze - co za ludzie....

Ktoś słabo obserwował, bo woda była z hydrantu. Jeśli ktoś zapłaci to miasto, a nie mieszkańcy osiedla.

Mam nadzieję że za zużytą wodę zapłaci organizator a nie mieszkańcy osiedla w rocznym rozliczeniu

dodaj komentarz
Czytaj także