Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Świeża krew w kutnowskiej prokuraturze. Decyzja Prokuratora Generalnego

Wydarzenia 05-12-2018 Autor: toza, Prokuratura Krajowa Foto: Prokuratura Krajowa
2

Wczoraj w siedzibie Prokuratury Krajowej odbyła się uroczystość wręczenia nominacji na stanowiska prokuratorskie oraz asesorskie. Wśród 11 nominacji asesorskich znalazła się jedna osoba, która będzie pracować w Prokuraturze Rejonowej w Kutnie.

- Nominacje wręczył Zastępca Prokuratora Generalnego do Spraw Wojskowych Przemysław Funiok, w  uroczystości udział wzięli: Zastępca Dyrektora Biura Kadr Marek Piotrowicz oraz Naczelnik Wydziału Organizacyjno – Prawnego Departamentu do Spraw Wojskowych Prokuratury Krajowej ppłk. Maciej Nowak – informuje Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

Decyzjami Prokuratora Generalnego z dniem 4 grudnia 2018 roku na stanowisko prokuratora prokuratury rejonowej powołano 7 osób, natomiast na stanowiska asesorskie – 11 osób, a są to:

 • Monika Albina Adamkowska w Prokuraturze Rejonowej w Gostyninie
 • Katarzyna Korneluk-Kowalczyk w Prokuraturze Rejonowej w Mińsku Mazowieckim
 • Ewa Patrycja Krzywina w Prokuraturze Rejonowej w Świebodzinie
 • Jakub Łuczak w Prokuraturze Rejonowej w Jarocinie
 • Marcin Piotr Mazurek w Prokuraturze Rejonowej w Kutnie
 • Karolina Ewa Miklaszewska w Prokuraturze Rejonowej w Chrzanowie
 • Wojciech Miron w Prokuraturze Rejonowej w Olecku
 • Aleksandra Owsianik w Prokuraturze Rejonowej w Płocku
 • Karolina Maria Skonieczna w Prokuraturze Rejonowej w Szczecinku
 • Sebastian Jakub Wnuk w Prokuraturze Rejonowej Kraków-Śródmieście Wschód w Krakowie
 • Joanna Zaniewicz w Prokuraturze Rejonowej w Węgrowie

- Wszystkim nominowanym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów – kończy Dział Prasowy Prokuratury Krajowej.

komentarze (2)
Dodaj komentarz

Największą kpiną jest przejście za czasów Ziobry do prokuratury żony naczelnika z miasta. Panie pośle Woźniak, nie zapomnimy, postaramy się żebyś posłem już nie został.

A my się postaramy ,żeby właśnie jeszcze został.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
CISZA WYBORCZA!!! - Trwa od północy 10.07.2020r do zamknięcia lokali wyborczych, czyli niedzieli 12.07.2020r godz.: 21:00.

Zakazane jest rozpowszechnianie materiałów wyborczych. Zakazana jest agitacja w internecie - nie można publikować informacji o kandydatach, ani sondaży.

Naruszenie lub złamanie ciszy wyborczej według polskiego prawa jest wykroczeniem zagrożonym grzywną (art. 498 Kodeksu wyborczego). Jej wysokość jest uregulowana w Kodeksie wykroczeń (art. 24) i może wynosić od 20 zł do 5 000 zł.

Za publikację sondaży przed zamknięciem lokali wyborczych grozi grzywna od 500 tys. zł do 1 mln zł. Prosimy więc o kulturalne wypowiedzi bez łamania ciszy wyborczej, aby policja nie prosiła nas o Wasze dane i żeby nikt nie narobił sobie problemów :)

Czytaj także