Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Trwa Kutnowska Noc w Muzeum. Jakie atrakcje na nas czekają?

Wydarzenia 17-05-2019 Autor: ksz
7

Choć do zmroku jeszcze daleko w Kutnie trwa XI Noc w Muzeum. Na terenie Willi Troczewskiego odbywa się wyjątkowa impreza.

Tegoroczna, jedenasta już edycja Kutnowskiej Nocy w Muzeum odbywa się pod hasłem "Z łyżką i szablą". Dwa atrybuty, które znaleźć się muszą w ekwipunku każdego sarmaty prowadzą zebranych przez serię atrakcji przygotowanych przez Muzeum Regionalne w Kutnie.

Impreza potrwa do godziny 20. W programie znaleźć można pokazy tańca Kutnowskiej Grupy Tańca Dawnego "La Danse", wykłady poświęcone czasom saskim i sztuce kulinarnej (a skoro o niej mowa, to nie może zabraknąć degustacji), zwiedzanie Willi Troczewskiego, prezentacja Stowarzyszenia Historycznego Pułk 37 oraz gry i zabawy dla młodszych i starszych.

Nie wiecie, jak spędzić piątkowe popołudnie? Zapraszamy do Willi Troczewskiego!

komentarze (7)
Dodaj komentarz

noc w muzeum w kraju to noc sobota-niedziela

Kutnowska noc w Muzeum, trwa do godziny 20. Choć zachód Kutnie dopiero o 20:34. Czy tylko ja widzę,że na podstawie tych danych, organizatorzy są grubo poniżej średniej IQ?

Tfu Tfu.....

W Kutnie Noc Muzeów trwa w dzień.

Ide Nocy Muzeów jest zupełnie inna. Nazywanie tego wydarzenia w Kutnie " Noc Muzeów " jest nadużyciem. Zrobienie czegoś na siłę nie wychodzi dobrze. Wszyscy wiedzą i rozumieja że trwa remont budynków muzeum.

Rajtuzy górą!

Z całym szacunkiem, ale to jest wypaczenie idei "Nocy w muzeum". Może ja się nie znam, może teraz takie czasy, może PiS jakieś ustawowe zmiany (pisane na kolanie) wprowadził, ale wydaje mi się, że noc zaczyna się po zmroku (choć pewnie niejeden powiedziałby, że wtedy dopiero rozpoczyna się wieczór).

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także