Rejestracja i logowanie

[ZDJĘCIA] Uderzył w bariery na autostradzie. To kolejny wypadek w tym miejscu

Wydarzenia 03-08-2020 Autor: toza
6

Około godz. 15.30 na autostradzie A1 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Kierowca renault megane stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Trwa akcja służb.

Do zdarzenia doszło na wysokości miejsc. Juków (gm. Łanięta). Na miejscu pracują m.in. strażacy z Kutna i Łaniąt.

Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w miejscu zdarzenia. Przez pewien czas autostrada w stronę Łodzi była całkowicie zablokowana, obecnie ruch odbywa się jednym pasem. Póki co nie wiadomo, czy ktoś został poszkodowany.

Dodajmy, że to nie pierwsze zdarzenie drogowe na tym odcinku autostrady A1. O jednym z ostatnich wypadków w tym miejscu informowaliśmy TUTAJ. Wówczas także samochód osobowy uderzył w bariery.

komentarze (6)
Dodaj komentarz

Ta autostrada w tym miejscu jest bardzo niebezpieczna i na niej bardzo ślisko. Sam bym wylądował na barierkach , ale udało się opanować pojazd. Bardzo trzeba uważać , szczególnie jak jezdnia wilgotna.

Wygląda, jakby kierowca chciał zawrócić na autostradzie i niezauważył barierek .

Zrobić zdjęcie, ściągnąć tego szarotka z drogi ( jak widać na zdjęciach jest gdzie) Ale lepiej blokować przejazd tysiącom aut przez kilka godzin żenada

Ta autostrada to pomyłka

To miejsce to połowa drogi z gór nad morze i z powrotem Powinny być banery z napisem ZATRZYMAJ SIĘ ODPOCZNIJ nie jesteś supermenem . a tam tylko przypomnienie o korytarzu życia i o jeździe na zakładkę MOŻE BY " KTOŚ " z GDDKiA Łódź Znaki o zmiennej treści zaprogramował żeby przypominały o odpoczynku !!!!!! ZATRZYMAJ SIĘ ODPOCZNIJ !!!!.

Juków to nie miejscowość emoji Ile już tam było wypadków na tym odcinku autostrady.? Blisko jest setki pewnie. Lepiej wstawić znak niż coś z tym zrobić.

dodaj komentarz
Średnio co 2-3 tygodnie ktoś z forum jest zgłaszany na policję, wykrywa się ponad 80% przypadków! Większość piszących zostaje ukarana...
Czytaj także